V kolika letech jste měly (nebo budete mít) miminko?

labut
23. srp 2006

Ahojky holky,
zajímalo by mě v kolika letech jste měli miminko nebo na kdy to plánujete, povinnost krásného malého človíčka. Díky za odpovědi.

katzi
11. pro 2007

přidávám se do statistiky - mě je 26, manželovi 27, snažíme se 3 cyklus a zatím nic 😒

jabluncanka
11. pro 2007

Přidávám se taky do žebříčku:36 let,první dítě ve 20 letech(syn),nyní se snažíme rok s novým partnerem,máme za sebou jednou nezdařené IVF-ICSI,problém na straně partnera.V létě možná zkusíme další kolo IVF,zatím se podle chuti snažíme přirozeně... 🙂 😉

theresa
22. pro 2007

Ahoj holky, tak konečně se můžeme přidat do statistiky i my. Miminko budeme mít v mých 26 letech a manžel bude mít v té době 28 let.

niikkyy
22. pro 2007

mě bude 24 když ty dva pckové vylezou a taťkovi 30 😵
a jsem ráda,že bdu mít miminka tak brzo,kort když budem mít dvojčátka!!!Aspoň budou mít mladou mamku 😀 😅

kikimaruska
24. pro 2007

Ahojky, my plánovali prcka tak na 26 let...ale zadařilo se neplánovaně nějak dříve, takže mi bude 24 🙂

kikimaruska
24. pro 2007

Jo a budoucí manžel bude mít ten rok 26

maruska39
25. pro 2007

Mě se miminko narodí,když mi ještě bude 23,ale za pár dnů po porodu oslavím 24 -té narozeniny,takže je klidně možné,že miminko bude na moje narozeniny 😉 A manželovi bude 28 😎

lucija
25. pro 2007

Ahojky, já osobně chtěla dítě už v 18ti, ale povedlo se to až o deset let později. V devatenácti jsem měla mimoděložní a ve dvaceti jsem měla zamlklý potrat. Teď je mi 29 a příteli 31. A Maruš, já jsem taky z Karviné. Teda pořád tam jezdím. 🙂

maruska39
25. pro 2007

Tak to zdravím rodačku 😉 Znám hodně uprchlíků z Karviné a ani se nedivím 😉

lucija
25. pro 2007

Náhodou, já bych se hned vrátila. Aspoň tam jezdím co můžu. Už se těším, po novém roce opět vyrážím a aspoň na 14 dní 🙂 🙂 🙂

kouzlo
25. pro 2007

Ahojky tak mě bude stále 25 až se šmudlík narodí a manželovi bude 27 🙂 Myslím, že na první dítko ideální 😀

maruska39
25. pro 2007

Já bych taky neměnila,mě se tu líbí,ale spousta si stěžuje,hlavně kvůli práci 😔

lucija
25. pro 2007

Kvůli tomu jsem taky odešla. Tak Ti přeju ať se Ti narodí zdravé miminko 😀 😀

maruska39
25. pro 2007

Moc děkuji 🙂

gimik
8. led 2008

Ahojky holky, taky se k Vám přidám. My s přítelem plánovali svatbu na léto tohoto roku. Ale nějak jsme to nevydrželi a už jsme se pustili do mimouška. Hned napoprvé jsem otěhotněla a jsem nyní v 6tt. Budeme se tedy brat uz v dubnu. Jinak až budu mít miminko, tak mi bude 24,5 a příteli pomali 30. 🙂 🙂 . Tak to věk docela jde, co myslíte?

theresa
8. led 2008

gimik: Věk je super. Lepší dřív než pozdějí a nebo nikdy. Blahopřeji.

gimik
8. led 2008

theresa : Tak to jsi mě uklidnila 🙂. Děkuji.
Jak jsem si pročítala dnes fórum, tak jsem si říkala, jest-li jsme to neuspěchali. Teď mám nervíky ze svatby a ještě studuji dálkově VŠ, tak snad to nějak zvládnu. Asi je skutečně lepší prvně svatba a pak v klidu mimčo. Přítel mě už přemlouval 3 roky, ale cítila jsme se ještě na svatbu mladá. 🙂. Tak nakonec je to takle 😉

zanetka82
8. led 2008

ahoj mě je 26 let, manželovi je 31. první ditě jsem měla ve 21 a druhe ve 24. taky dobry ne? manžele jsme 2 roky ale spolu jsme od mych 16,5.

pitruskaskarolinkou
12. led 2008

Ahoj rodila jsem v 25 letech 😎

aureliaaa
13. led 2008

Ahoj. Myslíte že je ještě v normě, když jsem zatím ještě snažilka a táhne mi na 33 let?

moncicik
13. led 2008

První dítko jsem měla ve 20.
Druhé dítko jsem porodilo v 25.letech
do 30 let bych ráda měla ještě jedno 😀

apfele
13. led 2008

Pokud vše dopadne tak jak má, miminko se nám narodí v září a říjnu mi bude 26 let, manželovi bude 28.

januzza80
13. led 2008

Ahojky,ja se taky pridam do diskuze.Prvni mimco chlapecka jsem mela ve 24 letech a holcicku ve 26letech.Prejeme si jeste jedno a chceme ho tak za 2roky

forensica
13. led 2008

Aurelia - jasne ze jsi stale v norme..jeste muzes i 5 deti stihnout 😉
Ja chtela prvni dite do 30 (ted mam 29+4m) ale jak se zda tak se to uz nestihne. No tak aspon doufam do 31 😉

misulinka21
18. led 2008

Ahoj holky taky se přidávám, jsem z okresu Loun a je mi 21let a příští rok se budu vdávat a plánujeme hned po svatbě se začít snažit o miminko. Mé drahé polovičce je 29let bydlíme spolu 3roky a jinak jsme spolu 5let. Doufám že to nebude dlouho trvat a budem 3 oba se na to hrozně těšíme.

martanecek
22. led 2008

Ahoj holky.Mě teď bylo 25 a v dubnu bude svatba, tak asi hned po svatbě. Narodilo by se to ve 26.

klarra
22. led 2008

Ahoj, asi nejsem normální, ale je mi 22 let a mateřský pudy se mnou cloumaj hrozně !!Ale musím s mimim počkat, až dodělám VŠ ☹ - takže tak v 25 by už děťátko mohlo mezi nás. Jinak manželovi je 27 a cítí se na mimi "příliš mladý" 😀

sylvka
22. led 2008

Ahoj,to že čekám mimi jsem se dověděla týden před 22.narozeninami /v pondělí/,takže rodit budu ve 22 letech a cítím se perfektně 🙂

vm72
6. únor 2008

Ahoj! Tak se taky přidávám: První dítko-holčičku jsem měla v květnu 1999 a v červnu mi bylo 27 let.(Trvalo nám 1,5 roku,než se zadařilo). Teď se snažím už víc jak dva roky (čeká mě v březnu IVF).Letos v červnu mi bude 36 let...Někdy si říkám,že dnes už se ten věk tak nebere a je to celkem ještě v pohodě,ale jindy mi zase připadá,že je to už dlouho. Možná podle nálady...

babie
6. únor 2008

ahoj tak ja prvni mela v 19ti ted mi uz bylo 23 a cekame druhe 🙂