V kolika letech jste měly (nebo budete mít) miminko?

labut
23. srp 2006

Ahojky holky,
zajímalo by mě v kolika letech jste měli miminko nebo na kdy to plánujete, povinnost krásného malého človíčka. Díky za odpovědi.

georgine
28. říj 2006

ahoj holky, je mi neco málo pres 20, mám 1,1/2 letého syna a v červenci jsem se vdala, dodelávám si tento rok maturitu a prístí rok se tesim na druhé mimi - snad se zadaří holčička.. myslim ze 3 roky syna je na druhé mimi ten správný vek.. tak si chvilku počkám..

msunny
28. říj 2006

Ahojky. Tak mě je 19 a v prosinci mám termín. Jediný co jsem stihla je maturita 😉

kotatko
28. říj 2006

Já mám vypočítaný termín porodu na moje třicátiny. A hned budeme mít dvojčata 🙂

janickabez
28. říj 2006

jestli to všechno klapne, tak se mi narodí naše první mimi ve 26.

pitrs
28. říj 2006

Ahoj Holky, já měla miminko ve 24 letech 😉

muf
28. říj 2006

já budu mít 24 a manžel 30 🙂

lenkanemeckova
28. říj 2006

Holky díky díky díky... mě je 29... jsme ve fázi snažení... ale měla sem hrozný pocit, že jsem na první miminko už jaksi... no chápete... tlak okolí... takže díky, za všechny skoro třicítky, které přispěli do této diskuze a které mi tím velice zvedli náladu 😀 😀 😀

jankar
28. říj 2006

Ahoj,mě je taky 29(30 bude v květnu 2007)a snažíme se už rok a asi to bude ještě nějaký ten pátek trvat 😠 kdybych to věděla snažili by jsme se určitě spíš,pořád bylo času a ejhle rok se s rokem sešel a nic,tak všem přeju,aby to vyšlo mnohem spíš než já 🙂 držím palce!!!! 😎

janesm
28. říj 2006

janesm- Mě je 30 v (lednu 31) my se snažíme asi 8let a bohužel se nedaří.10/2001 první sp.potrat,12/2002 druhý ☹ 😖 a od té doby se nedaří,prošly jsmě plno vyšetření a nakonec diagnoza nepruchodné vejcovody.Takže jediné možnost IVF tak asi jdem do toho.Hodně štěstíčka všem snažilkám!!! 🙂

caira
28. říj 2006

tak me je 25 { v kvetnu 26} a na mimi chceme zacit pracovat nekdy po novem roce nebo v prubehu pristiho roku..takze doufam, ze mi bude tak tech 26-27 a memu nastavajicimu je 28{ v dubnu 29}

klaruska
28. říj 2006

Ahoj, tak mne bude za par dni 23 a manželovi je 26, termin mame na brezen

caira
28. říj 2006

klaruska ty se mas.. ja bych za miminko dala snad i levou ruku 😀 ale musim jeste pockat do pristiho roku nez se prestehujem a domluvime se co ta nase svatba..ach jo.. ja bych tak moc chtela mimi ted ☹

vladunka
28. říj 2006

Ahoj mě je 25, miminko bych si přála už teď,ale přítel zatím nehce.Příští rok nás čeká svatba a potom už bych byla ráda,kdyby měla dcera sourozence.Ale v poslední době po miminku toužím čím dál víc ☹

zanetik
28. říj 2006

Ahoj mě je 27,5 přítel je o rok mladší a zatím se 3měsíc snažíme, doufám, že to nebude dlouho trvat (při mých zdr.porblémech), protože jinak budu litovat, že jsem ho neposlechla on mě od minulého roku přemlouval!Teď už po něm taky moc toužím. Ale o svatbě nějak neuvažujem.

daniellka
28. říj 2006

ahoj.
janesm - držím palce, do třetice to určitě vyjde!!

kotatko - jsem na tom skoro stejně jako ty, jak to, že jsem tě tady ještě nepotkala v regionálním - brněnském - tématu?🙂 . 30 mi bude 4 měsíce po narození mých dvojčat 😀 . 😀 Pohlaví si nechcete nechat říct nebo se ještě neukázali?

kitty123
30. říj 2006

Ahoj, je mi 26 a manželovi 27. Pokud to vyjde, tak mi bude 27 až se nám narodí první miminko.

raduza
30. říj 2006

ahoj holky, tak my jsme s manžou stejně staří, (já o 3 dny starší🙂,je nám 27 a příští rok, kdy chceme začít snažilkovat nám bude 28. Je mi jasné, že čím je ženská starší, tím to jde hůř, ale jdeme do toho rizika, moje kámoška začla v 29 letech a za 2 měsíce byla těhotná, tak snad se nám to taky tak podaří, nějak si zatím nepřipouštím, že by to nešlo....

berdicek
30. říj 2006

Tak me bude brzy 31 a manzelovi je 34. Koukam, ze budu pekne stara matka 😀

janesm
30. říj 2006

jberdicek-Tak to se koukni na mě jsme na tom stejně a to nevím jak dlouho to bude ještě trvat.... ☹ Snad budeme mít štěstí... 🙂

janesm
30. říj 2006

BERDICEK-omlouvám se za překlep!!!!

hankah
30. říj 2006

berdicek i janesm - holky, nesmutnete - me bylo v srpnu 32 a termin máme na přelomu března a dubna!!!

janesm
30. říj 2006

hankah-tak myslíš že se štěstí dočkám????

lusilka
31. říj 2006

Ahojky,ja budu mit sve prvni mimi ve 25.letech 😉

marvy
31. říj 2006

Ćauky, já budu mít svoje první mimi ve 34 pokud to všechno dobře dopadne.

hankah
31. říj 2006

janesm - určitě se svého štěstí dočkáš!!!

všichni tvrdí, že se na to nemá tolik myslet aby si z toho člověk nedělal těžkou hlavu. vyražte na dovču a třeba i každý zvlášť - u nás to zafungovalo 😅

rova
31. říj 2006

Hankah: To zní docela divně - když jste byli každý zvlášť, tak jsi otěhotněla s kým??! 😀

majenka
31. říj 2006

rova,hankah: 😀 😀 😀

maggie
1. lis 2006

já bych mimi ráda klidně taky hned, v květnu jsem skončila školu, tak si pořád lámu hlavu s nedostatkem praxe ☹ , ale v dubnu plánujeme s přítelem svatbu a po vánocích asi vysadím HA, nějak to dopadne 🙂

maggie
1. lis 2006

teď je mi 24, tak bych mimi měla ve 25

kopretina82
1. lis 2006

Bude mi něco málo přes 25( teda pokud vše půjde tak jak má 😉 )