V kolika letech jste měly (nebo budete mít) miminko?

labut
23. srp 2006

Ahojky holky,
zajímalo by mě v kolika letech jste měli miminko nebo na kdy to plánujete, povinnost krásného malého človíčka. Díky za odpovědi.

zuzkka88
18. led 2012

@berunnka a bydlíte spolu, nebo bydlíš s rodiči? to je taky dost zásadní.. když spolu dva lidi bydlí a řeší takový ty klasický věci, jako nájem, kdo co udělá apod., tak se třeba často ukáže, že spolu být nemůžou, že se k sobě nehodí.. což člověk moc nepozná, když chodí s tím druhým do kina, na diskotéku, do parku, a já nevím kam ještě.. těžko tu podle mě najdeš co hledáš - radu jak přemluvit přítele, aby chtěl dítě.. to musí chtít sám, jak už napsala sariky

romca13
18. led 2012

@vanule no teď už je mi díkybohu líp,,,ale od 7tt až do konce 15tt to bylo hotový peklo :(

vanule
18. led 2012

@romca13 tak já si připadám jak exot, já do teď nevím o nějakém nešvaru v těhu, nebýt těch utz tak ani nevím, že se něco děje....

romca13
18. led 2012

@vanule tak to buď ráda a užívej si to 🙂

vanule
18. led 2012

@romca13 díky, ty samozřejmě taky a ať se nám pěkně rodí ten první letní den 🙂

miskadis
18. led 2012

ve 26 letech

cvachna
18. led 2012

já jsem měla první dítě v 19cti a druhé ve 22.hend jak jsem při prvním otěhotněla(bylo to plánované a moc chtěné)
tak jsme se s přítelem teď už s manželem vzali,šli do podnájmu a narodila se malá.a za ty 3 roky už máme koupený byt,druhé dítě,a nikdy jsem nebyla tak šťastná,jak při příchodu dětí..🙂)

jeudi
18. led 2012

prvni se mi narodil syn v 19 letech druhy syn se mi narodil bylo mi 22 a treti miminko se mi narodi v cervenci a to mi bude skoro 26 🙂

jeudi
18. led 2012

@cvachna mame to stejne 🙂 tak jeste do tretice 😉

cvachna
18. led 2012

@jeudi Jedi,za nás už ne 😀 dvě bohatě stačí a nervy mám jen jedny 😀 navíc finančně by to bylo fakt dost náročný ☹
taky kluk? 🙂

maximka33
18. led 2012

ahoj, tak první ve 32 a druhému se nějak nechce 😕

najemnici
18. led 2012

ahoj čekám první a je mi 22 🙂

zabula
18. led 2012

já první v 21,druhé 24 a snad třetí stihnu do 30 😀

jeudi
18. led 2012

@cvachna treti nevim co bude snad holka 🙂 ja jsem treti taky neplanovala a rikala jsem presne co ty ze mam jen jedny nervy 😀 ale uz jsem se zacala tesit 🙂

maturantka
23. led 2012

Tak u nás je v plánu miminko na srpen. V srpnu se začínáme snažit 🙂 Mě 18 skoro 19 let a přítel 27 let 🙂

lstuchlova
13. srp 2013

Ahoj, v říjnu mi bude 18, v červenci se vdávám a první miminko plánujeme cca za 3 roky 🙂

potkanice
18. črc 2014

Mě je 19, jsem tělesně postižená a mám spousty vad. V dubnu tohoto roku jsem byla na operaci srůstů na vaječníku, kde mi zjistili, že nemám vejcovod k levému vaječníku, je přirostlý ke střevům a že nemám plně vyvinutou levou část dělohy. Taky že je děloha přetažená vpravo, kde je současně i má levá ledvina a normálně usazený pravý vaječník. Mám syndrom VACTERL a na gynekologii mi tvrdí, abych měla miminko co nejdříve. Asi jsem hloupá a blbě jsem to pochopila, ale měl tím na mysli to, abych se pomalu začla na miminko připravovat? Chodím ještě do školy, čekají mne dva roky do maturity, on už přes dva roky pracuje a navíc on je zdravý, chodící chlap. Bojím se, že pokud si mimčo odložím na 24, 25, abych měla nějakou práci a třeba i větší byt, že už to nepůjde. Tak moc bych chtěla miminko, přítel se jemu ani nijak nebrání. Pokud by to přišlo, tak to příjde. Poraďte, co mám dělat

guinea
18. črc 2014

@potkanice Jestli máš zázemí, jak materiální tak citové, tak do toho rozhodně jdi! Školu si pak můžeš dodělat kdykoli 🙂

potkanice
18. črc 2014

Máme ale asi moc malej byt na něj. Mohli bychom případně začít bydlet u jeho rodičů, už nám to nabízeli. Ale přítel nechtěl, protože mamka je až moc starostlivá a prostě nechce být u rodičů. Bojím se, že by to bylo postižené a to já bych neunesla. Chci zdravé miminko, aby nemělo takový problémy co já. Co když to jsou jen přeludy v mojí hlavě? Vím, že dnes jsou i mladší maminky, ale za ty aspoň postaví rodiče, za mne se nikdo krom přítele nepostaví.

veronikaaa77
23. únor 2015

Dobrý den, za 2 měsíce je mi 19, mám Crohnovu nemoc a musela sem kvůli tomu přerušit i školu...Ale moc bych chtěla miminko, nevím zda-li to není moc brzo...Co myslíte? ☹

denzeyemy
18. led 2016

Ahoj, V dubnu mi bude 20 a mimčo se narodí v Květnu. Byl neplánovaný ale velmi se na něj těšíme. Náš chlapec se bude jmenovat Viktor ♥