V kolika letech jste měly (nebo budete mít) miminko?

labut
23. srp 2006

Ahojky holky,
zajímalo by mě v kolika letech jste měli miminko nebo na kdy to plánujete, povinnost krásného malého človíčka. Díky za odpovědi.

lucieee
1. lis 2006

Holky mě je čerstvých 26 a manželovi bude za 1 a 1/2 měsíce 30 tak doufáme že do mých 27 a manželových 31 budeme rodiče 😉

hankah
1. lis 2006

rova: otěhotněla jsem s manželem a hned po příjezdu 😀 😀 - odpočinuli jsme si od sebe a hned se to chytlo 😉

0401
1. lis 2006

Ahoj holky, první mimi jsem měla rodit ve 27, ale nějak to nedopadlo. Druhé jsem rodila ve 30 🙂 Manželovi bylo taky 30. Je o 4 měsíce a 3 dny starší. Vždycky jsem chtěla staršího chlapa 🙂

rova
1. lis 2006

Hankah: Já vím, ale žes to tak hezky napsala! 😀 / 😉

hankah
1. lis 2006

rova: no, ono to skoro i tak vypadalo a někteří si i manžílka dobírají 😀 😀

kreksi
1. lis 2006

Ahoj, tak jak koukám na všech předešlých sedm stran, budu lámat věkové rekordy. Je mi 33 a zatím "jen" snažilka. Snad ne nadlouho 😉

rova
1. lis 2006

Kreksi: To neřeš, já zas lámu rekordy mládím v okolí, v rodině a tak! 😉 Držíme palečky ať se to povede!

Hankah: No, hlavní je jak to je doopravdy, ne?? A taky, že se to povedlo! 😉

0401
1. lis 2006

Kreksi, buď v pohodě, zaměř se na něco jiného třeba na vánoční blázinec a uvidíš, třeba to příjde, ani nebudeš vědět jak 🙂

hankah
1. lis 2006

kreksi: tak, tak vůbec to neřeš!!! mám holky, co jsou stejně mladé a ještě ani nesnažílkují!!!! jak píše O4O1 - mysli na Vánoce, jsou tu hned a ono to půjde🙂

zdencab
1. lis 2006

Ja jsem otehotnela pred odjezdem na dovcu, kam jsem jela bez manzela. Porad to mam na taliri ze se nase dite bude muset jmenovat treba Ahmed, kdyz jsem si ho/ji "privezla" z Egypta, ze bude hoodne tmave 😒 Snad mu to bude aspon trochu podobny... 🙂
Jinak me je 30 a manzelovi bude v zime 32. Dalo mi to hodne prace premluvit ho k tomu aby jsme zacali na mimcu pracovat. Podle nej jsem oba jeste moooc mladi. 😒

verosek
1. lis 2006

Tak u nás je to 25 1/2 a manžel 31 1/3 a je to naše první dítě. 🙂

kreksi
1. lis 2006

pobavili jste mě i potěšili 🙂 . Jasně, že myslím i na Vánoce, věřím, že to všechno dobře půjde 🙂

justinna
1. lis 2006

Ahoj, tak mně je 21 a manželi 4, dítě plánuji tak do pěti let....

justinna
1. lis 2006

pardon 40...čtyři nééé...to bych byla pěknej pedofil 😉

ostruzinka
1. lis 2006

Tak mně je čerstvých 26 let a manželovi téměř 27 a půl a začali jsme se snažilkovat asi před měsícem 🙂

rova
1. lis 2006

Justinna: Tak to je dost velký rozdíl.. co na to tvý rodiče?

justinna
2. lis 2006

Rova: Už si zvykli, mají ho rádi, ale ze začátku z toho byli hotoví...ale už to ani nevnímám....

macu.k
2. lis 2006

Me je 26 🙂 Myslim, tak idealni vek. A tak kolem ty tricitky stihnout druhy...

macu.k
2. lis 2006

Jo a manzelovi bude pristi tyden 27. Ma narozky 11.11.,takze kdyby se mu k narozkam narodil syn, byl by to hezky darek 🙂

caroline
3. lis 2006

Ahoj, na jaře oslavím 35 let.A mimčo stale se nedaří.! 😖 Je tu také někdo můj ročník? 😉

lucildol
4. lis 2006

Ahojky, holky, já se hlásím k mladým maminkám, kterých tu koukám moc není. Až se nám Pavlík narodí, bude mi ještě 22, ale už jen pár dní 🙂 a taťkovi bude 25 let 😉

carodkaa
5. lis 2006

Ahojda taky patrim k mladym maminam,kdyz se Tada narodil bylo mi 22 a tatkovi 29 😉

alcatko.j
5. lis 2006

Az se nam narodi nase miminko, prvni, mne bude 24 a manzelovi 29 🙂

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
1980mat
6. lis 2006

magda27: Třeba se Vám to splní. My máme v rodině podobné případy. Já se narodila 22.11. pak se mi narodil první brácha a 22.11., když mi byli přesně tři roky, tak se mi narodil druhý brácha. Takže jsem dostala ke třetím narozeninám brášku. No a můj bratranec se narodil 5.5.1977 zrovna, když jeho táta(můj strejda) slavil 25. narozeniny. Kamarádka z VŠ má taky bráchu, který se narodil ve stejný den jako jejich táta, takže náhoda je blbec a třeba se Vám to podaří.

lucija76
6. lis 2006

Magda: ahojky my mame taky termin porodu na pritelovy narozeniny 🙂) jsme strasne zvedavi jestli to vyjde ;) o darecek k narozeninam mam tim padem postarano 😉))
1980mat: jen tak pro zajimavost,nahoda ze jsem sem zrovna vlezla,ale ja se taky narodila 22.11. 😀

1980mat
6. lis 2006

lucija76: Tak to jsem ráda, že Tě poznávám. Typuji, že ta 76 v Tvé přezdívce značí rok Tvého narození, co? Já jsem narozena v roce 1980, takže o čtyři roky mladší než Ty. Považuješ se spíš za štíra nebo už za střelce? V každém horoskopu nás totiž řadí někam jinam, ale myslím, že to není až zase tak důležité. Držím palečky, ať se Ti narodí krásné, zdravé a spokojené mimi. 😉

romcatko
6. lis 2006

Kreksi, jsem skoro stejně stará jako ty- 32 a taky zatím jen snažilka. Občas si říkám, jestli jsem to moc neodsunula.

kreksi
6. lis 2006

romcatko, caroline... : tak jsem ráda, že tu jsme také nějaké letité snažilky 😀 . Romcatko: No, také si říkám, že jsme to trochu časově přetáhli, přitom jsme spolu s partnerem roky.

Myslím, že jsem trochu zbytečně dlouho čekala, až to i na manžela padne a po miminku zatouží. Je přitom docela dost normální chlap a určitě by byl rád a vše zvládl, i kdyby přišlo mimčo o dost dřív. No, to je to mé věčné do ničeho nikoho netlačit. Ale snad vše dobře klapne 🙂

lucija76
6. lis 2006

1980mat: Juju,letos mi bude 30 ;) A jsem typicky stir!!! A ty???