V kolika letech jste měly (nebo budete mít) miminko?

labut
23. srp 2006

Ahojky holky,
zajímalo by mě v kolika letech jste měli miminko nebo na kdy to plánujete, povinnost krásného malého človíčka. Díky za odpovědi.

selu
23. srp 2006

ahojki, mne je 25 ale jeste se nesnazime, zacneme nejdriv po novem roce, tudiz kdyz by to vyslo tak by mi bylo 26 a manzovi 30 😎

alcatko.j
23. srp 2006

Pokud bude vše v pořádku, tak až miminko poprvé vykoukne na svět, mému muži bude 29 let a mně 24 🙂

selu
23. srp 2006

Jeeeeee Ali moc ti gratuluju, nejak jsem vubec nezaregistrovala, ze jsi taky v ocekavani, tak hodne stesti a bud na sebe opatrna 😉

alcatko.j
23. srp 2006

Selu, dekuju 😵 A ja vam preji, at se ihned po tom novem roce zadari 😉

evinka
24. srp 2006

Ahoj mě je 30 a manželovi dneska 32. Teď jsme se začali snažit, pokud by to hned vyšlo tak by se mimčo narodilo kolem mých 31 narozenin

labut
autor
24. srp 2006

ahojky, tak ján to plánuju tak ve 24 letech. To se začneme snažit a v 25di už budeme mít doufám miminko, ale to se ještě uvidí.

jitkao
24. srp 2006

ahojky, tak mě je 28 a manželovi 31, na vánoce se začneme snažit. Uvidíme, co na to řekne příroda. Chtěla bych to stihnout do 30 😉

noelka
24. srp 2006

Ahoj, kdyby se nám v nejbližší době zadařilo 😵 , tak by nám oběma s manželem bylo téměř 30.

1kaculka
24. srp 2006

Zatím ještě nejsme těhu, ale mě je 27 a manžílkovi 34 a už se na mimíska těšime 😀

zuzovi
24. srp 2006

Nazdárek 1kaculku, že taky vstoupíš do nějaké diskuze. Takže je to stopro, že dva proužky nevyšly? To mě mrzí. My čekáme mimčo ve 28. Manžel je o devět dní mladší a pořád říká, jak má starší ženskou 😠

allena
24. srp 2006

Mě bude za pár týdnů 29, tak jen doufám, že se nám to podaří a miminko se nám narodí příští rok. Takže bych to mohla stihnout v těch 29. 😉 Moc už se na to těším! 🙂

markytka_
24. srp 2006

my jsme se brali první prázdninový den a hned jsme se začali snažit 😉 a vypadá to, že napodruhé to vyšlo, takže jestli búde vše ok, tak nám bude s miláčkem oběma 28 až se mimi narodí...

terezka.
25. srp 2006

Ahoj,tak já jsem se stala mamčou ve svých 21.letech, mimčo jsme neplánovali, ale je to ten největší poklad na světě 😀

ajina
25. srp 2006

Ahoj mě bude 24 a mému muži taky tak. Nemyslím že by věk o něčem rozhodoval, je to jen a jen o pocitech. Rok jsem o tom usilovně přemýšlela a hledala pro i proti. Nakonec jsem sama sebe natolik uklidnila že to zvládnu, že jsme zahodili antikoncepci a čarujeme 🙂))

janec
26. srp 2006

Ahojky holky já jsem první měla ve 20letech a druhé čekám v lednu 07 a to mi je 28. 😲 😉 A jsem ráda,že je to tak..... 😲 😀

terezka.
26. srp 2006

Já jsem taky měla mimi podle některých mooc brzy 😅 Ale neměnila bych

ambret
27. srp 2006

Ahoj maminky. Je mi 26let, první mimi jsem měla v 19letech, druhý ve 22letech a třetí ve 24letech. 😝

pejsanek
28. srp 2006

tak to já plánuju mimi až tak za pět let (teď je mi 25).

mady
28. srp 2006

Ahojky všem! Mně je 25 let a manželovi 32 let a až se nám miminko narodí tak nám oběma bude o rok víc. 😉

lena28
28. srp 2006

ahojky maminy tak já čekám první dítě a je mi 28 a až se to narodi tak za měsíc mě bude 29, ale už se těšíme 😀

cazadora
29. srp 2006

Ahoj holky, tak já zatím mimi nečekám, ale čím dřív tím líp🙂 je mi 24 a zatím se nesnažíme: 😵

szedivka
29. srp 2006

cazadora, tak to jsme stejne stary a my uz se snazime ted treti mesic... vzdycky jsem si myslela ze to bude az se rozhodnem a ono to tak lehky neni...

cazadora
29. srp 2006

szedivka, přesně to se snažím vysvětlit příteli, že to pak nebude až si zamane ze dne na den(sice v koutku duše doufám že jo). Já mám právě hroznej strach že to nepůjde tak bych to chtěla začít řešit co nejdřív, aby bylo na vše dost času🙂

szedivka
29. srp 2006

To jo, ten můj si taky myslí že hup na krávu a už je tele 😀 Takže když se to poprvé nepovedlo, byl z toho hned na větvi...

cazadora
29. srp 2006

no to je přesně ono, když jsme se o tom naposledy bavili tak mi ve vtipu řekl že:" až se rozhodnu tak to bude hned"(takhle natvrdo si to nemyslí, ale rozhodně si nepřipouští variantu že to nepůjde), a nakonec bude jednou možná sklamanější než já:-/že to není hned. Tenhle rok se ještě snažit nechci, protože od ledna cca do prázdnin budem rekonstruovat barák, ale ke konci té rekonstrukce nebo po nastěhování bych na to hned vlítla 😀

caira
29. srp 2006

Ahoj vespolek, my "planujeme" mimi pristi rok, vysadim HA hned po svatbe.. { no mozna treba i mesic dva pred :}takze kdyz se zadari, bude mi jeste 26 😀 I kdyz ja bych mimi uz nejradeji hned..Vlastne my oba, ale planujeme stehovani, svatbu a financne by to asi bylo dost zle,takze pockame po svatbe :}

kacenka.p
29. srp 2006

Hi, Jsem dubnova a je mi 28. Od vcera jsem po embryotransferu - dve. Kdyz se zadari, mimi bude kvetnove a ja cerstvych 29. Ale jinak se s manzelem snazime o mimi uz tri roky. Takze od 25 let mam silnou touhu po mrnouskovi. Ale osud nam nepral. Nikdy jsem si nemyslela, ze bych mohla mit nekdy problem s otehotnenim... No a byla jsem v tom hned pokolena - 2x mimodelozni a 1x potrat, 4x operace a ted mam za sebou umele oplodneni. Ale zivot me naucit a tak se snazime nechavat volny prubeh... Ale kdo z vas by mi uveril, ze me to nechava chladnou a jsem porad cool?Ale aspon se snazim. 😉

.danda.
30. srp 2006

Ahojky ve spolek. Mě je čerstvých 27 a manželovi je ještě 26. Zatím beru HA, ale před vánocemi ji vysadím a necháme tomu volný průběh. Ale pokud se zadaří hned tak by se eventuelně narodilo okolo mých 28 narozenin. 🙂

womann
30. srp 2006

Me bylo cerstvych 20 kdyz se mimisek narodil 🙂

akira
31. srp 2006

No, v dubnu mi bylo 24, manželovi v květnu 25, teď jsme koupili byt, tak doufám, že tak až složíme nábytek, pozveme na kolaudaci první návštěvu, tak se začneme pokoušet... 🙂))))