V kolika letech jste měly (nebo budete mít) miminko?

labut
23. srp 2006

Ahojky holky,
zajímalo by mě v kolika letech jste měli miminko nebo na kdy to plánujete, povinnost krásného malého človíčka. Díky za odpovědi.

brunetka26
29. lis 2006

ahojky tak to přeju hodně štěstíčka,brzy dostavený domeček a hlavně to mimísko.... 😉

blanula
29. lis 2006

brunetko ty máš dneska termín? No to je bomba 🙂

elucinka
29. lis 2006

Ahoj Brunetko, koukám, že máš dnes termín porodu 🙂 jak se cítíš?

hanulik
29. lis 2006

Ahojky. Mě je 23, příteli 25. Miminko moc chceme, i když první pokus se nám nějak nezdařil a my o naši holčičku přišli. Teď se znovu začínáme snažit, tak doufám, že to brzy vyjde. Brunetko, hodně štěstí. A trpělivosti. 😉

brunetka26
29. lis 2006

ahojky blanula a elucinka..termín jsem měla už minulý týden ve čtvrtek..a ještě pořát nic ☹ pokud nebude ani zítra nic,tak si ještě odskočím zítra na gyndu..a v pátek mám nástup do porodnice a asi mi budou vyvolávat porod. 😒 Jinak se cítím pořát stejně,jen mi občas tvrdne břicho,jinak nic víc..ale podle doktorů "už se to chystá"..mimču se ale v bříšku vegetí dobře

blanula
29. lis 2006

mě malou taky vyvolávali a nemůžu si stěžovat, řekla bych že to bylo i docela bezva, bez stresu do porodnice, pěkně v klídku všechno a hlavně bylo vše rychlejší rodila jsem necelých 5 hodin. 😉

brunetka26
29. lis 2006

děkuji za podporu...hanulik. 🙂 věřím a přeju vám ze srdce..,že se to povede..držím palečky.. blanula:první porod jsem měla taky vyvolaný 10hodin jsem rodila..bylo to utrpení,fakt jsem si užila,vůbec jsem se neotvírala..tak mám teď obavy,že to dopadne stejně ☹ Jinak samozřejmě věřím,že to zvládnu a bude všechno o.k.hlavně mimísek 🙂

janinininka
7. pro 2006

ahoj,my plánujeme ve27, teď je mi26 a na jaře se chceme pokoušet,doufám,že to nebude dlouho trvat,moc se těším!

elly
7. pro 2006

Ahojky, tak ja se pridam. Me je 29 let a manzelovi je 49 let. Takze pristi rok velka oslava. 😀 Snazime se o nase prvni miminko. Snad ted by se to mohlo povest.

janinininka
7. pro 2006

to bude teda velká oslava,tak hodně štěstí s miminkem,manžel už má načase..neber to zle,určitě se to povede, neboj!

elly
7. pro 2006

Janinininko, to vis, ze ja se nezlobim. 🙂 Proto bychom si prali aby se to podarilo co nejdrive, abychom si toho mohli uzit.

janinininka
8. pro 2006

chápu a přeji hodně štěstí a ať se nemusíte dlouho snažílkovat 😉 Už se snažíte teď?Tak dej vědět.My od jara a už se nemůžu dočkat.

elly
8. pro 2006

Dik, ja taky preju hodne stesti! No, my se snazime od rijna. Mozna to ted vyjde. Zitra je den D.

megy
8. pro 2006

my se budeme snažilkovat na jaře nebo v létě, protože teď to nepřipadá v úvahu. mám po zákroku a mám mít klid alespoň 14 dní. mě je 22 a mému muži bude v lednu 30, takže na to vlíteneme, jak se dozvím výsledky a poradím se s lékařem.

janinininka
8. pro 2006

držím pěsti! a tobě Megy taky,ať ti to dopadne u lélaře a můžete na to vlítnout.Tak na jaře se budeme snažit obě,tak si pak můžeme dávat rady a tipy 🙂

klarysek1
8. pro 2006

Ahoj holky, tak mě je 28 a manželovi 34.Čekáme naše první mimi. 🙂

kaculinka
8. pro 2006

Ahoj. Mě bude při narození miminka 25 a manželovi 29... 🙂

eligar
12. pro 2006

Ahojky, mne je 28, pritely 27 a snazime se prvni mesic.

pavluse
17. pro 2006

Ahoj holky, me je 30, muzikovi 35 a zatim radeji jezdi s motorkou nez s kocarem. Zatim nepospichame, ale nekdy si rikam, jestli neni uz nacase....

barnovi
17. pro 2006

me i manzelovi je 23,ale az se mimi narodi manzelovi bude 24,to ja si jeste 2 mesice na 24 pockam. 🙂 1/2 po svatbe jsme vysadili prasky a hned se povedlo 😵 ,vsem preju to same,ja jsem strasne nedockava a kdyz neco chci,tak hned. pa mejte se RADKA

barnovi
17. pro 2006

jeee,chybi mi tam slovo 1/2 "ROKU" po svatbe 😀

kacici
17. pro 2006

holky,tak me je 26 a manzelovi 32 let. Vyslo nam to hned napoprve 😉 ,uz se na miminko moc tesime. Preju vsem snazilkam co nejdrive miminko v brisku a hlavne spoustu zdravicka 🙂

megy
17. pro 2006

ve středu jdu na kontrolu po zákroku a pak se konečně uvidí. Jsem nedočkavá a musím Vám holky říct, že můj chlap je už teď pěkně nervózní. V práci to vypadá tak, že mi smlouvu v případě těhotenství neprodlouží, ale po mateřské by se mi rýsovalo jedno fajn zaměstnání, takže vše je prozatím ve hvězdách

buresinka
21. pro 2006

Ahojky, tak se přidám také do statistiky. V lednu mi bude 31 a manžílkovi bude také příští rok 31. No a doufám, že se snad konečně po 4 letech snažení příští rok dočkáme našeho miminka.

michina
21. pro 2006

Taky se přidám, je mi 29, manžovi 30, v září jsme vysadili HAK a ted cekáme, kdy se zadaří... Zatím je to velmi krátce.

malda
21. pro 2006

Ahoj mě je skoro 23 a manželovi 28 bylo a 2 měsíce neberu HAK takže čekame a moc chceme,oba mimi. 😅

mata1
21. pro 2006

ahojky, mě je 25 a příteli také. Mimísko bych chtěla v 27-28. No uvidíme🙂.
Když si tady pročítám ty stránky, tak mě to začíná chytat už teď.

theresa
19. únor 2007

Ahoj holky, copak tu není nikdo nový kdo od prosince čeká miminko?

andik
19. únor 2007

ahojte,já jsem otěhotněla ve 30 letech.Plánovala jsem vždy dítě okolo té 30,takže se mi to splnilo.Druhé bych chtěla za 3-4 roky,tak uvidíme 😀

vajli
19. únor 2007

ahojte, první mimčo se nám narodilo, když mi bylo 29 a druhé plánujeme kolem 31.-32. roku, pokud se zadaří 🙂