V kolika letech vám začaly šedivět vlasy?

katynaa
12. bře 2009

v kolika letech vam zacaly sedivet vlasy? 😎

mumumu
12. bře 2009

Katyno, první vlaštovky už si ani nepamatuju, teď mi bude 35 a dost jich poslední dobou přibylo. Ale prokvetlá si teda nepřipadám.

johanda
12. bře 2009

katynaa - v 16 😅 .

andrysek2
12. bře 2009

ahojik teda ja taky nevim taky mne bude 35 a sedivych jich mam uz dost to je dess jeste ze jsou barvy na vlasy 😀 😀

maart
12. bře 2009

😀 ...konecne zase vyborny tema 😀 , takovy povzbudivy, co? ...mne po 37....narozenim tretiho ditete, uz je jich na mne asi nejak moc! 😉

katynaa
autor
12. bře 2009

ja jsem prvniho sedivaka nasla po porodu 😨 je mi 27 let

johanda
12. bře 2009

jo, po porodu se mi to docela rozjelo. Navíc mám hodně tmavé vlasy, takže ty šediny jsou jó vidět. Naštěstí exisuje chemie, že..., jinak bych snad vypadala na svůj věk🙂))

kubaka
12. bře 2009

už ve 24 - a od té doby to šlo skopce. Teď ve 40 a po druhém synovi už mám úplně bílé boky nad ušima, což vypadá dost směšně - takže se barvím henou a jsem zase kóča. 😀 a kluci mají pěknou mamču. A chlapi se můžou přethnout, aby mi pomohli s kočárkem v tramvaji 😝 😀 .

emamamamu
12. bře 2009

ve 20ti...😀 😀

zany
12. bře 2009

V 16, plus mínus 😝 Máme to dědičné, z mamčiny strany a mamka má bílou hlavu 😀
Ještě že existují barvy, jinak bych vypadala jako strašidlo 😀 😝 😖

skurinka
12. bře 2009

me po prvnim porodu 2004.takze ve 26letech,ale jeste ze mame barvy . 😀

emamamamu
12. bře 2009

hlavne ja se mame smala, ze se barvi od dvaciti..a to zjisteni, pri prohrabnuti vlasu, ze tam mam takove bile vlasy...😀 😀
ale nechci se barvit 🙄

skuli
12. bře 2009

Co jsou to šedivé vlasy? 😀

zanett
13. bře 2009

skuli - to je proste lidovy termin 😀 Jasne, ze ve skutecnosti je to tak, ze vlasy nejsou sedive, ale bile a sedivy dojem vytvari prave tmave + bile vlasy v pramenu (takovy opticky klam, ze...)...
Jinak, ja teda zatim snad sedive (bile - pro rejpaly 😀 ) nemam, ale mama pry zacala sedivet uz jako puboska, tak cekam, jestli me to predcasne nepotka taky (je mi teda 25).....ale z medicinskyho hlediska zacne vetsina lidi sedivet do 34. roku a po 35 uz maji sediny vsichni...udajne.... 😒

katynaa
autor
13. bře 2009

zanett - dobre vysvetleni pojmu 😉

kubaka
13. bře 2009

skuli - to je takový zvláštní jev na hlavě, 😉 kdy začnou být vlasy přirozeně různě barevný a který ty evidentně vůbec nemáš, takže máš vééééliké štěstí, protože ušetříš majlant za kadeřníka. 😀 😀 😀 😀

zanett
13. bře 2009

kubaka - skuli zrejme narazela na to, ze pojem 'sedivy' vlas vlastne neni spravny (nikdo nema prirozene sede vlasy - viz muj predchozi prispevek)

andrysek2
13. bře 2009

ahoj teda zannet dobre jsi to vysvetlila ty brdo 😅 😅

katynaa
autor
13. bře 2009

ne, skuli to myslela tak, ze nevi, co to je, protoze ZADNE sedivaky nema. 😔

skuli
13. bře 2009

katynaa-Ano,přesně tak jsem to myslela.Patřím k těm šťastným,kteří v životě šedivý nebo teda bílý vlas neměli.Některé moje kamarádky se musejí barvit od 20.

zanett
13. bře 2009

jo aha, no tak to potom gratuluju skuli...ja teda neznam zadnou mladou holku (kamosku, byvalou spoluzacku, kolegyni atd), ktera by mela sediny...i kdyz je fakt, ze tady se barvi uz i pubertacky, tak to pak clovek ani nepozna, jestli nejaky bily vlasy ma, kdyz se porad barvi, zejo...

skuli
13. bře 2009

zanett-Já v životě na hlavě barvu neměla.Jen takový ty barevný šampony,které se po měsíci smyjí.Vlasy mám po mamce.To je taky jedna z mála hezkých věcí,které jsem zdědila 😀

katynaa
autor
13. bře 2009

docela by me zajimala souvislost sediveni vlasu a porod/deti... je to stejne jako vypadavani vlasu po porodu?
chtelo by to nejakou vedeckou studii. 😎

nursik
13. bře 2009

Po mém prvním porodu v 29,5 letech 😀

kubaka
16. bře 2009

zanett - ten skuli vtip s vlasy jsem pochopila -hi hi - taky ten můj text byl nadsázka - néééé 😅
Zrovna jsem si prohrabávala svou hřívu - potřebuju zase zásah hennou. 😝