V kolika letech Vaše dítě přestalo věřit na Ježíška?

karotky
9. pro 2012

Naši kluci zatím věří,tak by mě zajímalo,jak je to u Vás?

kaculka46
9. pro 2012

Naše děti tak do sedmi osmi let.Když věří tak je to nejkrásnější. 😎

akzeret1
9. pro 2012

mojí dceři bude za týden šest a už moc nevěří,snažíme se,ale chodí do školky tam se lecos dozví tak to asi dlouho neutajíme

kubaka
10. pro 2012

První v šesti letech z nás vymáčkl pravdu, protože nechtěl být za blbce a pak už byl v pohodě a druhý ve stejném věku. Má v tom takový guláš - ve školce na něho "věří", doma mi ukazuje, co by chtěl k Vánocům a zdobí s námi stromeček. My to nějak nepodporujeme, neděláme kolem Vánoc žádný cirkus ani tajemno. 😎

eloana
10. pro 2012

Dceri jsme rekli kolem 4 let, ze darky nosi jezisek,ale penize davame my rodice🙂)
neb dcera je vychytrala a kdyz jsem ji rekla,ze na ty darka co vsechno chce, nemame penizky... odvetila, ale vzdyt je nepotrebujete -darky nosi jezisek
dceri je ted 6 vi,ze to davame my.... taky to nejak neresim
syn 2,5-tak tomu to je asi jedno,hlavne,ze ma darek🙂))

terrav
10. pro 2012

u nás děti pořád věří, dcera má osm nedávno jsme Ježískovi psali dopis a dokud věří, brát ji tu radost nebudu a druhá má dva roky, ta to zatím nechápe, ale naštěstí je mi jasné, že i když starší zjití pravdu nebude brát radost sestřičce a tak to má být, dle mě čím déle dítě věří, tím déle si užívá dětství 😉

renkol
11. pro 2012

u nás děti zatím věří, ikdyž teda syn rozumuje nad tím, jakto že ty dárky ježíškovi z nebe nepopadají na zem, když nemají dárky křídla, že to asi nenosí Ježíšek. 😎
Ale dopisy Ježíškovi kreslil.