V noci pase koníčky, ale chce spinkat

verca156
10. čer 2017

Ahoj maminky, máte někdo zkušenost s miminkem ukončený 7. měsíc, vždy spalo krásně ale teď v večer, když uložím tak po hodině pravidelný řev, pase koníčky. Spinkat chce ale nechápu, proč se vždy přetočí na bříško ... nu kdyby uslo tak budiž ale zvedá se rukama. Asi to bude jen přechodné období ale kdyby jste mi dali nějakou informaci co jste s tím dělaly budu ráda.

abekara
10. čer 2017

U nás to bylo opravdu přechodné, prostě jsem vždy otočila, pohladila a po chvilce se spalo dál. Trvalo to jen snad 2 nebo 3 týdny.

tomikjoejoe
10. čer 2017

Taky jsem měli něco podobného a po pár týdnech to ustalo. Nejstarší syna jsem začala v tomhle období znova zavinovat, tj. přitahovat ručičky pevně k tělu, nožičky už jsem nechávala volné. Sice se doktorka tvářila pohoršeně, ale malý v noci klidně spal a zavinovačku jsme postupně zase odstranili. Teď jsou mu 4,5, žádné zdravotní problémy nemá a pořád se v noci sám zamotává do peřiny.

arwen_arina
12. čer 2017

Jj to za par dnu prejde,trenuje a nechape,ze uz ma spat,prijde pretazeni. Ale fakt je to jen otazka casu🙂

arwen_arina
12. čer 2017

@tomikjoejoe jj s tou zavinovackou to je dobry napad, ja uz jsem ji bohuzel prodala,tak jsme to prezili bez ni

verca156
autor
18. čer 2017

tak děkuji za rady do zavinovačky se mi dítko nevlezlo ale když byla krize zavinula jsem do deky a byl klid 😀