Vacu power a Power Plate. Máte zkušenost?

kami1984
23. črc 2010

Ahoj holky, dneska mi kamarádka řekla o power plate a já si pak našla vacu power. Máte některá zkušenosti?
Chceme to s manželem vyzkoušet, ráda bych slyšela Vaše postřehy. Děkuji.

jakoubka
23. črc 2010

@kami1984 -ahoj.Já chodila na power plate a kombinovala to s vacushape.Byla jsem moc spokojená s obojím.
Snad první cvičení u kterého jsem byla hotová po minutě 😀
Kg jsem teda moc nezhubla,spíš zlepšila kondičku ,zpevnila a celulitida je menší 🙂 😉
Uvažuji o další kole 🙂

kami1984
autor
23. črc 2010

Jakoubka: jak dlouho jsi chodila?kolikrat tydne?
a melas i trenera?

jakoubka
23. črc 2010

@kami1984 -měla jsem 10 lekcí jednoho a 10 lekcí druhého 😉
chodila jsem cca 2-3 týdně 😉
jj a trenér tam je. 😉

dzej
23. črc 2010

ahoj, já jsem byla 20x na vacushape...celulitidy jsem se zbavila z 80% a trochu i zhubla..hlavně na místech, který mi normálně nešly...ruce, záda....teď chodím na powerplate a ten dobře zpevňuje 😉 trenér není potřeba, stačí, když ti to dobře v centru vysvětlí a ukaží. Ale chce to před tím 20-30minut rozehřát svaly na pásu nebo kole....

kami1984
autor
23. črc 2010

Diky holky🙂fakt to tak pomaha?a ten vacupower-jak to funguje?
@dzej jak casto jsi chodila?

dzej
23. črc 2010

@kami1984 já jsem předtím doma poctivě 3xtýdně 40min jezdila na rotopedu asi 5 měsíců a shodila jsem 10kg..ale něco dolů prostě nešlo a tím vacushapem jsem to dostala pryč. Chodila jsem někdy 2x někdy 3xtýdně..jak mi to vyšlo.
A vůbec jsem se nekrotila v jídle, naopak jsem měla pocit, že jím víc těch špatných jídel jako jsou hamburgery, hranolky atd...ted na powerplate chodím 2xtýdně...a taky se nějak nehlídám...u tohoto vidím, že se zpevňuju..Takže mě to určitě pomohlo 😉

dzej
23. črc 2010

@kami1984 vacushape je podtlakový stroj...koukni na http://www.vacushape.cz/VacuShape----revolucni-... ve zkratce to funguje tak, že si dáš před tím cca 30min na rotopedu nebo pásu abys rozehřála svaly a pak jdeš na 30min do vacushape...dostaneš takovou sukni, kterou přicucneš na ten stroj a nastavíš si rychlost, sklon a prostě jdeš po pásu....střídají se ti tlaky, takže občas máš pocit, že tě to vcucává, stahuje...nevím jak to popsat...ale není to nepříjemný. Začneš na programu s nejmenším podtlakem, asi za 5lekcí si dáš větší podtlak a asi po dalších 5lekcí největší. Ale to ti v tom fitku řeknou a vysvětlí 😉

jakoubka
23. črc 2010

jj,jak píše dzej 😉 Já se ještě před vacushapem mazala krémém určeným přímo na vacushape(se skořicí),ale použít můžeš kterýkoliv určený na problematické partie a celulitidu 😉

kami1984
autor
24. črc 2010

Holky, super díky. potřebuji nějak zpevnit břicho a stehna, je to hrozna trepacka. v jidle se omezuji, ale nechce to jit dolu...hold pitome hormony:(
pristi tyden jdu vyzkouset🙂