Vadí vám cigáro v přítomnosti miminek a dětí vůbec?

peppapig
22. srp 2009

Caute Konikovky, podelte se o nazor.

Myslite, ze zakaz koureni ve verejnych prostorach (tj. restaurace, stadiony, kavarny...) je dobry napad nebo omezujici nesmysl??

Jaky je vas nazor na coudici cigaro v pritomnosti miminek a deti vubec?? Jsou rodice kuraci nezodpovedni rodice??

jakoubka
22. srp 2009

Já tedy kuřák jsem 😔 Jak jsem zjistila,že čekám miminko ,,sekla jsem s tím i po dobu kojení 🙂
Buhužel jsem ,ale začala 😔 Je fakt,že kafe a cigarerta u mě patří k sobě 🙄

Ale i tak by mně nekuřácké restaurace nevadily,ten smrad z kouře na oblečení vadí i mně 😉
Kouřím na balkoně 😉 V bytě kouřit nenávidím,hlavně když jsou děti.

emamamamu
22. srp 2009

ja bych dovolila lidem kourit jen v nejakych sklepech 😅

peppapig
autor
22. srp 2009

Taky dobry pristup emamamam...

jakoubka
22. srp 2009

emu-a ve sklípkách 😅

aponchie
22. srp 2009

ygreen ja sem ex kurak,hulila jsem od 16do 24a pak ze dne na den z minuty na minutu konec manzel uplne stejne.je to volovina..skoda penez zdravi a navic to deli spolecnost i kolektiv..kuraci nekuraci ti jdou tam si zas tam ..v restauracich je to pro vsechny..cigarety pro vsecky nejsou ..takze tam nemaji co delat..a jestli nekdo debilne oponuje tak neloz do restaurace ha ha ha 😝 tupy argument mmch ,ale ja mohu rict to same nelez do restiky a hul doma

aponchie
22. srp 2009

navic vsude kde to zakazali v ktere zemi se nic hrozneho nedeje!!!!jak meli silenej strach,.ze prijdou o lidi opet ha ha ha ..lidi jsou prad hodne a misto tech co odesli dosli ti co nekouri..u nas to neprojde nikdy pac poslanci jsou sobci a huli sami

yenn
22. srp 2009

ema, presne. nebo v nejakych uzavrenych odvetravanych kurarnach. nikde jinde

ygreen
22. srp 2009

apon: já nikdy nekouřila, jak jsem psala. Neměla jsem asi v pubertě období, kdy by mi to přišlo zajímavé 😉 v partě a společnosti jsem prostě nekouřila. A že jsem strávila většinu střední školy v takové partě a studentských pajzlech 10. cenové 😀 😝 Takže moje plíce dostaly svůj díl pasivního kuřáka ☹
osobně víc respektuju že si dá někdo jednou za půl roku jointa, nebo jednou za čas při zvláštní příležitosti doutník, než denní vyhulování smraďochů 😉

emamamamu
22. srp 2009

normalne bych je zavrela az by byli uzeni, pak by si to mozna rozmysleli....misto toho se mame schovavat my? no diky...tohle me stve asi nejvic, ze ja jako nekurak jsem vlastne odsunuta a mam sedet v parku na lavicce, protoze v mem oblibenem podniku se kouri a kdyz se mi nelibi, tak mam smulu ja, ne ten chudak, co neni schopny tipnout cigaretu... 🙄

yenn
22. srp 2009

ani v tom parku to neni v pohode, aspon ja teda cigaretu citim na 20 metru a vzdycky se najde nekdo, kdo si zapali....kocarek nekocarek, je prece venku 🙄

ygreen
22. srp 2009

apon - já hledala v době těhu různé restaurace a bary, nebo hospody, kde bych se mohla slézt s kámošema, dát si nealko a nemít zlý pocit kvůli tomu, že jsem v zakouřené místnosti a že se tobík ve mě dusí. No byla to fuška. Buď oddělená místnost, což je ad absurdum. Nebo to byly super luxusní pajzly. Nebo jen restošky. A nebo mléčný bary. Jako zoufalej nedostatek 😠

ygreen
22. srp 2009

yenn - taky ji cítím na sto honů a když mě předchází někdo a foukne mi to do xichtu, tak bych ho zezadu nakopala

emamamamu
22. srp 2009

no nasi sousedi meli pod nasimi okny zidle a stoly a nonstop tam kourili, jsme na prvnim patre, takze jsme jim delali strisku..jsme sli jednou v noci udelat kratky proces a prestehovali jsme jim to...dva tydny urazene nekourili, al ted kouri zase, ale uz to nejde tak citit a nemam nacuchle vyprane pradlo....

aponchie
22. srp 2009

ja jsem ted alergicka na huleni jak hrom za prve mam z toho asi z ceho jineho astma jak prase..mala taky kasle ta mensi jeste nic nastesti..smrdi to jak prase hadry smradlave tahne jim z pusy seda plet zlute prsty ble a citim kdyz si soused dve okna pod nama vyfoukne..

peppapig
autor
22. srp 2009

apon, myslis, ze ten zakon v CR nikdy neprojde?

emamamamu
22. srp 2009

pepp niiiikdy v zivote to neprojde..nikdy..tady prochazeji jen veci padle na hlavu...

peppapig
autor
22. srp 2009

Co si budem namlouvat velka vetsina kuraku jsou sobci, kterym je jedno kam kour putuje, kdyz ho pusti z pusy.

ygreen
22. srp 2009

ema. souhlas 😒 i když myslím, že jednou ta doba přijde

emamamamu
22. srp 2009

kdyby byli normalni, ak si tu cigaretu do pusy ani nestrci🙂)

aponchie
22. srp 2009

neprojde

emamamamu
22. srp 2009

me to prijde jako nejstupidnejsi vec na svete....koupis si neco, co stoji 70 Kc, absolutne nic z toho nemas, smrdis kdyz kouris, smrdis i kdyz nekouris, mas hnusnou plet, vlasy, nehty..nechapu... 😅

peppapig
autor
22. srp 2009

Me hrozne vytaci, kdyz maminy coudi u detskych hrist. Uz parkrat jsem to rekla nahlas, ale vysledek nulovy, ja jsem byla ta povysena husa.
Jak je to v CR, tam se snad nesmi coudit jen na zastavkach, pokud se nepletu?

emamamamu
22. srp 2009

pepp jeste se mi nestalo, ze bych nevidela na zastavce alepson jednoho cloveka, ktery kouri.....
ze zacatku to mozna fungovalo..ale ted?
no ja potkala maminu, co tlacila kocarek jakoby predloktim a v ruce cigo..jsem si odplivla alespon...😀

ygreen
22. srp 2009

pepa - a myslíš, že to někdo dodržuje? zastávky jsou plné vajglů a čmoudících lidí 😠

aponchie
22. srp 2009

protoze ma kazdy prdel z policajtu..nemaji respekt a ani ho mit nemuzou..a at nikdo nerika ze jsou zkorumpovani jen oni jsou skoro vseci...i ti co prvni nabizeji uplatek jsou zmetci..v Dansku ma kazdy takovy respekt z policie ,ze si ani netroufa smlouvat vubec o neco ano udelal sem neco za co musim zaplatit a nevim proc bych mel o tom diskutovat..tady se v CR bojim jezdit na silnici a kdekoliv cizine na sever ci zapad je to v pohode a cigara?takove sobectvi jak je u nas jsem nezazila v zadne zemi kde jsme bydlela 😲

peppapig
autor
22. srp 2009

No tak ted jste me uplne zaskocily 😨 Ja myslela, ze se to prisne dodrzuje, to je ale nehorazny bordel a pak clovek nema na rodnou zemi nadavat 😠

emamamamu
22. srp 2009

pep tak potom mame verit tomu, ze se prosadi zakon o tom, ze se nebude moct kourit v restauracich (alespon)..hahaha🙂 e divim, ze lidi nekouri i v kine, nebo v muzeu... 😅

ygreen
22. srp 2009

páč v kině by už dostali do držky 😀 😝

aponchie
22. srp 2009

vis co me strasne sere..ani ne jak kazdej mluvi zakony,ale jejich DODRZENI..pac odsoudi s veskerou pompou a pak slysis jak za dobre chovani dostal prominuti ..no to naprosto nechapu ..logika v tom preci neni nebo ano??tak snad trest je od toho aby se vykonal a dokonal..v US dostanes treba 4x dozivoti a prominou ti treba jedno nebo dve 😲

ygreen
22. srp 2009

apon - v případě strážníků co chodí po ulici nejde o zkorumpovanost 😉 ale dokážes si představit situaci, kdy přijdou k někomu na zastávce a požádají ho ať to típne. On to neudělá, tak ho vyzvou znovu a když to neudělá, napíšou mu pokutu - dokážeš si představit jak by se ostatní do nich pustili, že šikanujou obyčejný lidi, místo aby zatýkali skutečný zločince, a že uměj jen buzerovat protože jsou tupci, apod???