Vadí vám změna času?

skuli
25. říj 2008

Někde jsem četla,že změna času vadí jen 10% obyvatelstva.To jen by mělo být v uvozovkách,protože to je asi přes milion pěkně naštvaných lidí.Jak jste na tom vy?Vadí vám to?Narušuje vám to biorytmus?Mě je to jedno,jen mám obavy,že malá bude ráno vstávat o půl 6 😖

nobody
25. říj 2008

mně to vadí, protože musím změnit čas na mobilu
a bio mi to nenarušuje ... to spíš roční období

skuli
autor
25. říj 2008

Tak to máš mobil na houby,mě se tam čas mění automaticky 😀

nobody
25. říj 2008

sakra práce 😀 😀

skuli
autor
25. říj 2008

Ne,kecám,jsem tě chtěla jen naštvat 😀

nobody
25. říj 2008

teď mě vytočila ... a to ani nezvonil telefon 😀 😀 😀 😀 😀
dobrý, už přenechám odpovědi jiným 😉 🙂

jabber
25. říj 2008

Změna času mi nevadí, uvidíme co to udělá s dcerou 😀
na mobilu se mi automaticky mění 😀

nobody
25. říj 2008

v pohodě 😒 😀 😀

etuska
25. říj 2008

nobody-mne nie,ja mam presypacie hodiny 😀

angua27
25. říj 2008

mňa to ubíjalo, keď som chodila do práce. vždy mi trvalo tak 2-3 týždne kým som sa preštelovala. ale teraz keď som na materskej, je to už viac v poho. dokonca pri jarnom prestavovaní sa aj malý behom 3 dní prehodil a to som ho vôbec nijak k tomu nenabádala. proste sa prešteloval sám. tak som zvedavá ako to bude teraz, ale počítam, že zajtra vstávame o 6.15. 😀

jabber
25. říj 2008

etuska - tak to budeš muset v noci vstát, abys je otočila 😀 😀

etuska
25. říj 2008

😀

nobody
25. říj 2008

etuska .... ony se rychle přesypou ... to je pech 😀 😝 .. hihihi
a už s tím mobilem potichoučku, jo? 😀 😀 😝 😀 😀

jabber
25. říj 2008

nobody - ty ho slyšíš? 😀 kurňa, tak já ho ztlumím 😝 😀

skuli
autor
25. říj 2008

Teď čtu,že máme jíst vitamíny a jít spát o hodinu dříve než obvykle,aby jsme se s tím lépe vyrovnali.Tak šup šup do peřin.

jabber
25. říj 2008

skuli - tak to už nestihnu, sákryš 😀

nobody
25. říj 2008

to mám na sobotu/neděli ještě pár hodin čas 😀 😉

konja
26. říj 2008

Tak mě změna času příliš nevadí, ale povedl se mě teď ráno docela slušnej zmatek - manžel šel na noční a ještě nikdy se nestalo, že by přišel dlouho domů. Vždy je přesně nejdéle v 6:45 doma. Ale dnes ne! No začala jsem být nervózní,ale řekla si, že mu třeba spadl řetěz u kola, nebo se s někým v práci ještě zapovídal. Usnula se, ale za chvilku se zase probudila. Bylo 7:13! No hlavou mě začali lítat ty nejhorší myšlenky - venku je mlha, co když ho někde srazilo auto? Je nevyspalej, atd.Tak jsem mu ihned volala a divila se, že mě nezvedá tel. Takže panika!No a až potom co jsem ve zmatku sedla k počšítači, jsem si uvědomila, že je změna času, takže skončí o hodinu déle!!! Takže to se mě zse něco povedlo 😀 😀 😀

maruschka
26. říj 2008

no zbadala som, dnes ráno..Všetci ešte veselo spia a ja už od 6,00 sedím na Koníkovi... 😀 😀 😀

nensy
26. říj 2008

ahoj tak na mě to má teda vliv už jsme vzhuru od pul šestý. 😝

schwarzovka
26. říj 2008

no to já takhle jednou dojela do práce o hodinu dřív 😀

zabka78
26. říj 2008

ahoj dnes mi ta zmena nevadi, ale horsie ju vnimam vtedy, ked sa to posuva na iny smer 😒 , ked musi mala skor do skolky...

jabber
26. říj 2008

tak my jsme spali do 6,30 🙂

schwarzovka
26. říj 2008

my do 5 hodin 😠

gucz
26. říj 2008

jaj, moja malá konečne začala dlhšie spávať a dnes sme hore už od šiestej 😠 , tak som sa tešila že už vstáva pred ôsmou a teraz toto.... ☹

achalteke
26. říj 2008

mě to nějak nevadí, ale dnes ráno jsem vůbec nevěděla kolik vlastně je, páč mám sto let starej mobil 😀 a samo se tu taky asi nic nepřehazuje (žádný jiný spotřebič) takže jsem musela vylízt a kouknout do NTB 😀

liviky
26. říj 2008

tak mě to nák extra nevadí,jen jsem při ranním přetáčení hodin zjistila,že všechny hodiny šly úúúplně jinak 😅

karot
26. říj 2008

My vstávali ve 4:45........zítra bude líp. 😵

winifred
26. říj 2008

Ahoj tak my budeme mít pár dnů trochu horor se příspusobit nějak námto jde špatně.A hlavně malý v tom budemít zmatek se spaním a tak dále než si zvykne.Za dva dny by to mělo být vpořádku 😝

womenne
26. říj 2008

My sme si mysleli že až v nedelu spali sme do 8 ja celavytešena že sa maly vyspali a zapnemem telku a tam 7.00 😕 ale aj tak sme dobre spali 🙂

sassi
26. říj 2008

tam mojim deckam zmena času vadí poriadne
dobrý mesiac trva, kym sa "prestavia", ešte v zime sa to da, večer idu podla hodím skor spať a rano sa vyspia, ale pri zmene na letný... to sme nedospatí fakt aj mesiac 🙄
Teraz neviem, ako mam davať maleho cez den, chodieval medzi 11-12 naobed, a teraz ked by som ho mala dať o 10, tak to je strašne skor, a ak ho dam o hodnu neskor, može sa stať, že nezaspí vobec, alebo bude vyvreskovať 😖