Vajíčko nebo slepice?

zalda
24. črc 2008

Ahojky holky, já vím, že se to tu už možná řešilo, ale zajimal by mě váš názor na otázku.
Co bylo dřív? Vajíčko nebo slepice?

nobody
25. črc 2008

Vesmír je konečný..akorát se hmota rozpíná..co je za hmotou, je otázka.
Co je za koncem (nebo spíš za ještě nezahlceným prostorem), je otázka. Hmota je v krátkosti něco, co existuje v prostoru a čase..pokud tam ta hmota není, otázka, jak je to s časem. |Takže těžko soudit

Planet, na kterých je život, je hodně.

Víc ti neřeknu

eraserhead
25. črc 2008

No já jsem přesvědčen o tom, že první byla buňka, ne?

nobody
25. črc 2008

anebo spíš součástky, ze kterých je buňka 😀

nobody
25. črc 2008

zalda..a teorie paralelních světů, černých děr, dilataci času a různý změny bodů při rychlosti světla a takový věci jste probírali? 😀 🙂

haluskacz
25. črc 2008

nobody - planet, na kterych je zivot, je hodne? Dobry tvrzeni, ale obavam se, ze dokazat to nelze. Stejne jako nelze dokazat, ze jedina planeta, na ktery je zivot, je ta nase 🙂

eraserhead
25. črc 2008

A třeba je vesmír konečný a za jeho koncem začíná jiný vesmír.
Existují lidi, který popírají existenci času.
A jo, život určitě ještě někde existuje. Asi to teda nejsou zelení mužíčci s tykadlama a nelítaj k nám na dovolenou, ale život tam někde určitě je.

nobody
25. črc 2008

haluskacz --- no jasně, že je jich dost..a život se bere i nějaký eobiont třeba ... nee zelení mužíčci a takový hlody
no my jaksi nemůžeme za naši galaxii---aletak měřením existuje už "blízko" pár hvězd s planetama, které mají dobré podmínky--- a stejně třeba vůbec vznik DNA za takovou chvilku..to prostě nejde... tak i ten důvod ukazuje do vesmíru

toto je dost, já se v tom nevyznám

nobody
25. črc 2008

třeba je konečný a nekonečně se rozpíná ... 😀 nejspíš takto
něco jak velký třesk ... taky kolem nic a bum..už to jelo --- mě by spíš zajímalo, co bylo předtím..než info, jestli je vesmír nějaký elipsoidní šišoid 😀

jabber
25. črc 2008

nobody - hele, všiml ses, že nám ze včera smazali nějaký příspěvky? Že prej jsme nadávali 😕 - a on to byl přitom jen název knížky 😀 - no tak nic, no..... 😒

nobody
25. črc 2008

jabber ...nevím, jo myslíš Kokotí trilogii ? 😀

jabber
25. črc 2008

vlastně nakonec nám sem to vajíčko mohl nasadit zelený mužík.... 😉

jabber
25. črc 2008

nobody - jo a brzo ti smažou i tohle 😀 😀 😀

jabber
25. črc 2008

tak to máme kliku, že z toho vylezla jen slepice....mohl to bejt klidně nějakej lebkoun nebo jiná příšera

haluskacz
25. črc 2008

nobody, to jsou ovsem vsechno pouze teorie, kterym muzes nanejvys verit. Dokazat se to neda.

nobody
25. črc 2008

haluska... myslíš větřit, že jinde je život? Samozřejmě, že je. Stačí ti informace, že na Marsu byl?
Jinak ohledně toho vesmíru je jasná věc, že se rozpíná, ostatní věci jsou už potom teorie, jak říkáš

jdu makat trochu 😀

jabber
25. črc 2008

Nad teoriema si člověk aspoň hezky poplká, s faktama je celkem nuda, bych řekla 🙂 😝 . Kdybysme věděli jak to bylo se slepicí a vajíčkem, tak tady celá tahle diskuze není a já bych se vůbec třeba nedozvěděla o Koko trilogii 😀

simply.vero
25. črc 2008

Jabber, mluvíš mi z duše. 😀

jabber
25. črc 2008

😉 🙂 😀

nobody
25. črc 2008

jabber.... jo , Kokotí trilogie je fajn

eraserhead
25. črc 2008

A co to v té Kokotí trilogii jde? Kde to seženu?

nobody
25. črc 2008

jabber..čekám na gpsmap 60 cx soci ..já nevím 😀
nechce se mi do psát do geochacingu ..příští týden bych moh sebrat nějakou kešku 😀

jabber
25. črc 2008

eraserhead - to vypadá úplně super, škoda, že smazali ten odkaz, co sem nobody včera hodil.... 😀

nobody
25. črc 2008

nějaký knihkupectví by to mohly mít .... dej si do vyhledávače Spiknutí kokotů (neee vládu cz) a ono ti to něco vyplivne

jabber
25. črc 2008

nobody - pošli ten odkaz na ty Britský listy nebo co to bylo 😀
Tak super, tak se pak pochlub, cos objevil za poklad 😉

Jsem zvědavá, jestli tyhle příspěvky zmizí taky 😀

eraserhead
25. črc 2008

Ok, dík, kouknu na to.

nobody
25. črc 2008

http://www.blisty.cz/2002/1/25/art9739.html

a hlavně, že film Dědictví aneb Kurvahošigutntag nesmáznou 😀

jabber
25. črc 2008

nobody - tam je ta lehká děva zamaskovaná 😀 😀 😀

eraserhead
25. črc 2008

Jaj boha, tak to si musím sehnat.....

jabber
25. črc 2008

eraserhead 😀 taky mě to uchvátilo 😀

nobody
25. črc 2008

ok, ale psal to bývalý k...t, který už je z ko..tismu vyléčený .... o to je to důležitější