Vajíčko nebo slepice?

zalda
24. črc 2008

Ahojky holky, já vím, že se to tu už možná řešilo, ale zajimal by mě váš názor na otázku.
Co bylo dřív? Vajíčko nebo slepice?

jabber
25. črc 2008

jo a ještě urolog a psychiatr 😀

nobody
25. črc 2008

jasně, tak začíná většina ****// 😀

simply.vero
1. srp 2008

No... doufám, že tím nikoho nepohorším, ale zajímavou diskusi částečně se týkající tohoto plodného tématu jsem našla tady: http://www.warforum.cz/viewtopic.php?t=742524 😀

Jen škoda, že tam těch teorií nestihli moc probrat, mohlo by to být velmi poučné... 🙂

simply.vero
1. srp 2008

Nefunguje to... ☹ Asi je tam třeba se registrovat, aby bylo možno vstoupit do fóra... Tak nic, škoda.

ella1
1. srp 2008

ked chcete vedieť odpoved,kliknite sem:
www.detskauniverzita.sk

😉

nobody
3. srp 2008

simply.vero ... no pokud máš raegistračku, tak to funguje 😝

simply.vero
3. srp 2008

nobody, mně to funguje, tobě možná taky, ale předpokládám, že na tomhle serveru asi moc maminek registrovaných na warfóru nebude... 😀 takže škoda, že si nepočtou i ostatní, asi se jim nebude chtít čekat do půlnoci kvůli registraci 😀

ella, a ta odpověď je kde? já ji tam nikde nenašla, asi blbě hledám a nechce se mi procházet všechna ta videa... 😢

kili
3. srp 2008

som si to nečítala celé, tak ak to už niekto spomýnal, tak sorry, že sa opakujem

najprv bol dinosaurus

simply.vero
3. srp 2008

Kili, dinosaury jsme probrali na straně tři a bylo to velice poučné. 😀 Musíš přijít s něčím velmi originálním, aby ses neopakovala. 😀 Anebo dinosauří teorii vhodně rozšířit, pokud možno tak, aby z toho vznikla co největší kravina. 😀

kili
3. srp 2008

simply, ale ja kraviny neviem, ja keď niečo vyhlásim, tak to bude tak logické, že to proste musí byť pravda 😀

ella1
3. srp 2008

simply.vero-no ved je tam táto téma,čo bolo skôr.a sú k nej asi 4 videá.tie si pozrieš a budeš vedieť.
😉

kili
3. srp 2008

tak som si prečítala časť tej strany 3, tak by som súhlasila z názorom, že najprv bolo vajce a až potom bola sliepka ako mutácia nejakého iného druhu, resp. vtáka, aj keď sliepka je v tejto otázke len ako príklad. Vajcia totiž existovali ešte pred vtákmi, ešte pred dinosaurami, vznikli vlastne už v mori. Keby sme odpovedali na otázku presne, tak teda vajce, keby sme odpovedali na otázku, ako bola myslená, tak to je ťažšie zodpovedať.
Len aby sa to tu nezvrtlo na náboženskú diskusiu, za vajce sú neveriaci, za sliepku veriaci 😀

simply.vero
3. srp 2008

kili, tak do toho, dej něco krutě pravdivého! 😀

ella, už jsem to našla, ale dalo mi to práce, uff. 😀 Kdybyste to někdo hledali po mně, tak tady: http://www.t-com.sk/Default.aspx?CatID=2077. Pan doktor Ferák vypadá jako sympaťák, jdu se na to podívat.

simply.vero
3. srp 2008

Aha, pozdě. Nějak se mi to nechtělo odeslat. Kili, doporučuju pana doktora Feráka, ten v tom má jasno. 😉

simply.vero
3. srp 2008

ella, dík za odkaz, pan doktor Ferák je frajer. Jednoduché a logické. A nemáte někdo zase nějakou kravinu? 😀

kili
3. srp 2008

simply, 😀
tak dnes už ale určite nie, vymýšľať nejakú teóriu o stvorení sveta o polnoci po náročnom dni s dvojičkami... tak to ani nechcem vedieť, ako čo by s toho bolo 😀

simply.vero
3. srp 2008

kili, no právě že v takovém stavu mysli vznikají ty úplně nejlepší teorie. 😉 Ale chápu, že tvoje dvojčátka budou zítra ráno potřebovat odpočinutou mámu, za to žádné kraviny nestojí, takže máš omluvenku. 😀

simply.vero
3. srp 2008

kili, tvoji kluci mají oči jako trnky 😵 a ty chrániče na kolínka se spidermanem jsou super. 😀

Ozaj, čo bolo skôr, batman alebo spiderman? 😀

Fakta budou určitě k mání na googlu, ale čistě kravinózně hlasuju pro spidermana, protože pavouk je nižší živočich než netopýr. 😉

nobody
4. srp 2008

simply.vero .... ses nějak rozjela ... btw. já tam registraci nemám 😝

simply.vero
4. srp 2008

nobody... máš něco proti? 😎 to se ti jen zdá, to bude tím, že mě neznáš.

nemáš registraci? to máš blbý, tak to si nepočteš...

nobody
4. srp 2008

🙂 sakra, to abych dělal registračku 😀 😝

vajíčko vzniklo z krychličky 😉

simply.vero
4. srp 2008

Hele, nobody, i kravina musí být něčím podložená, nejlépe důkazem. Čím reálněji působícím, tím líp. Dokaž to. 🙂

nobody
4. srp 2008

to není kravina 😀
nebo počkej, asi je to blbost, to byl kvádříček

😀 😀

simply.vero
4. srp 2008

A dvojjehlan to být nemohl? 😀

nobody
4. srp 2008

že by to byl tygl? no jako mohl být --- vykoumám tu teorii...

jako jasný, že oni měli takový trávící trakt čtvercovýho průřezu..takže vyplcli kvádr dlouhý jako ... .... výška "simply dvoujehlanu" ... a pak už to jelo z kopce,,...všechno, i zvířata,..a jak to tak jelo z kopce,tak se produkt začal omílat a zakulacovat

simply.vero
4. srp 2008

Jo to jako ta praslepice od pana Feráka, jo? No dobrý. Takže vlastně slepice je výsledkem eroze hranolu a ještě navíc přispěla k utváření krajinného reliéfu. Možná norské fjordy by mohly být tímto jevem dotknuté? Myslím, že na začátku téhle diskuze jsme ani netušili, že polezeme do oboru i chudákům geologům... 🙂

jabber
4. srp 2008

chudáci slepice....... 😀 a vajíčka

nobody
4. srp 2008

simply.veri .v Norsku slípky nebyly .... to jsme jinde

no u nás ty slepičí výkaly modelovaly Sněžku ...
a něco blíž..Otrokovice 😀 😀 😀 😀 😀 😉

simply.vero
4. srp 2008

jabber, muselo to bolet, co? jauuuu 😀

simply.vero
4. srp 2008

no počkej, nobody, já žiju v domnění, že se bavíme o vajíčkách! 😀