Vajíčko nebo slepice?

zalda
24. črc 2008

Ahojky holky, já vím, že se to tu už možná řešilo, ale zajimal by mě váš názor na otázku.
Co bylo dřív? Vajíčko nebo slepice?

simply.vero
24. črc 2008

nobody, si piš 😎 a nediv se, až ti přijde doporučený dopis, že si máš přijít pro cenu a nezapomenout si doma smoking 😉 snad ti to dojde, když bude na obálce napsáno Nobody, Czech Republic 🙂 kdyby náhodou ne, ztratilo se to asi na poště 🙂

bubba
24. črc 2008

no precitala som vas od zaciatku a vobec neviem na co ste vlastne prisli 😀 😀 😀

nobody
24. črc 2008

simply.vero 😀 ok, to abych koupil nový sáčko 😀

bubba .. na hodně věcí

lyongirl
24. črc 2008

ja som nečítala príspevky vôbec, ale ako veriaci človek viem, že Boh stvoril najskôr zvieratá, čiže podla mňa bola prvá sliepka, po nej kohút a potom aj vajce 😀

simply.vero
24. črc 2008

lyongirl, a jak víš, že kohout přišel až po slepici? Adam byl přece taky dřív než Eva 😀

nobody, hlavně taky nezapomeň na kravatu a vhodné ponožky, ať ladíš. 😉

bubba, není nezbytně nutné na něco přijít, natož se na něčem shodnout. 😉 Stačí sesbírat různé hypotézy, vyhodnotit to pak můžeme na konci. 😀 Takže něco přihoď, určitě jsme ještě zdaleka neprobrali všechno. 🙂

nobody
24. črc 2008

no já jsem přemýšlením . spíš přemýšlím, když toto píšu takže to zas bude blud ... no myslím, že prvně byla skořápka 😀

ikke
24. črc 2008

este furt ste to nevyriesili? 😀 😀

ja hlasujem za sliepku s vajcom vo vnutri (po vzore, co tu dal nobody na 1. strane: muz so spermiami... 😀 )

jabber
24. črc 2008

nobody - kdepak, skořápka až po žloutku... 🙂

nobody
24. črc 2008

jabber, no já přišel najednu spásnou mylšenku .... že Něco skládalo vajíčko z rozdrcených skořápek a šlo okolo kuřátko..a hop tam s ním 😀

simply.vero
24. črc 2008

aha, nobody, takže první bylo puzzle? 😀

jabber
24. črc 2008

no jo, jenže z čeho ty skořápky byly??? Aha! Z vajíčka...a jsme doma 😀

mirka414
24. črc 2008

prva bola svokra 😀 😀

jabber
24. črc 2008

mirka - takže jsi za slepici? 😀

nobody
24. črc 2008

svokra je tchýně žejo? já to esperanto nemám zažitý 😀 🤐 😉 ... tak potom padají všechny teorie

a co tchýnin jazyk .... ??

simply.vero .... tipuju to na puzzle no 😝

mirka414
24. črc 2008

jabel len na 50:50 ta moja bola anjel...

bubba
24. črc 2008

podla mna prve bolo vajce lebo z hladiska bunecnej vystavby je to jednoduchsie pre stavbu...ale zasa na druhej strane sliepka predsa mohla vzniknut milionmi rokov ako odroda dinosaura 😀 😀
no v podstate ani neviem,pripajam sa k hypotezam o ko...toch a svokrach 😀

takco
24. črc 2008

vramci kolektivnej zmluvy o nedotknutelnosti chrusta a diferencie zmien v mozgu a vybuchu slnecnych skvrn som za a pripajam svoj hlas ku vetsine......svetu mier. 😀 😀 😀

bubba
24. črc 2008

takco ,tak co si tym vlastne chcela povedat 😀 😀 😀 zatial je to 50/50 musis pridat aj svoj nazor nie schyzofrenicku predstavu o apokalypse 😀

takco
24. črc 2008

ja vas tiez nechapt ....no to je môj nazor a ked mi nerozumiete to je vasa vec 😅 😀
ITvola domu 😕 😅 😀

takco
24. črc 2008

najprv bol elektrikar ten natahal kable aby boh mohol povedat,, bud svetlo!"-no a potom mozno stvoril sliepku,urcite nie vajce lebo s toho by sa mohol vyklubat aj kohutik a ten na svete sam nic neurobi. 😕

nikka.vo
24. črc 2008

slepice... 😉

Jak udělal Bůh Adama? Ze spermie ne pokud vim 😀

nikka.vo
24. črc 2008

ale jinak to bylo asi nějakou postupnou evolucí z malilinkatý buňky byla nějaká mrška plazící, se, pak ltající a už to jelo 😀

aponchie
25. črc 2008

prvni byla slipka to je jasne 😀

jabber
25. črc 2008

aponchie - to právě vůbec jasný není 😀

aponchie
25. črc 2008

hehe jak komu,ale me to jasny je ja jsem se s tim tak nejak smirila a nehodlam to menit 😀 😀 😀 a chutna mi vejce i slepice 😀

jabber
25. črc 2008

aponchie - tak mě slepice nechutná 😝 , což ale není nic proti ničemu, protože první bylo vajíčko!!! 😀

liviky
25. črc 2008

první byla slepice 😀

titkovamiriam
25. črc 2008

ked som si to docitala aj tak som za vajce,inak robila som tu pomazanku 😝 mnam.

lyongirl
25. črc 2008

simply.vero , tak možno bol prvý kohút a potom sliepka, ale vajce určite až po nich 😀 , vôbec ma nenapadlo, že ma tu môže niekto chytiť takto za slovo 😀 😀 😀

zalda
autor
25. črc 2008

Tak včera jsem to řešila s kamarádkou a můžu vám říct, že jsme začali u vajíčka a slepice a k závěru jsme se dostali k tématu o andělech, že kdo jsou andělé a tak a že jich musí být strašně moc, aby každý člověk měl jednoho.Plus pak další věc co jsme řešili, jestli je vesmír nekonečný a nebo jestli má někde konec, tak potom co je za ním a jestli je ještě někde ve vesmíru další planeta, kde žijou lidé jak jsme mi.Dál jsme řešili, že jak vůbec vypadá bůh.No prostě hrozný.Ale moc by mě to zajimalo, jenže na tyto otázky mě nikdo neodpoví.