Valentýn. Slavíte ho?

ninja
14. únor 2007

Slavíte Valentýna a jak?

kim
14. únor 2007

Neslavíme, to že se máme rádi si dokazujeme po celý rok a nepotřebujeme k tomu tenhle den 😉

konoupek
14. únor 2007

Souhlasim s Kim...je to americka ptakovina a kdyz uz slavit den zamilovanych ,tak myslim,ze kveten a polibek pod rozkvetlou vetvickou je mnohem lepsi 😉

vladimuraz
14. únor 2007

Neslavíme, spíš si ho jen tak nenápadně připomeneme - já manželovi třeba na chleba k svačině vykrájím ze sýru srdíčka jako dneska, on mi přinese něco, co ráda mlsám (doufám, že tvarohový Smajlíky 😉 ).

berunka
14. únor 2007

tak my ho tedy slavíme a nepřijde nám to jako ptákovina.Těšíme se na to,že se navzájem překvapíme nějakou maličkostí.Já jsem si dnes vzala dovolenu,manžel o tom neví a uvařím mu nějaký dobrý oběd. No a v sobotu si uděláme hezký den kdy půjdeme do kina, na večeři a zatancovat si salsu 🙂

iris
14. únor 2007

neslavíme,sladkosti a jiné pozornosti si dáváme celý rok...třeba dostávám poměrně často od manžela kytičky 😵 prostě se máme rádi celý rok 😉

msunny
14. únor 2007

Tak já bych ho třeba ráda slavila,né nějakýma darama,ale spíš jak píše třeba berunka,ale bohužel,přítel bydlí 200 km od nás a nemá čas ☹

kristi
14. únor 2007

ja jsem dostala hnedka tedka rano pranicko a kyticku a asi jeste neco dobryho vecer dostanu, ja pro manzela mam !jen! dcerusku

romana27
14. únor 2007

Já kupuju mojemu chlapovi valentýnský přáníčko a jeho oblíbený bonbóny a on mě na oplátku pozve na večeři 🙂

berunka
14. únor 2007

My to taky neslavíme nějak přehnaně a nemyslím si,že je to jen o tom,že dnes je teda Valentýn tak se donutíme a něco si dáme.Je to o nápadu a hlavně o tom,že chete toho druhého něčím překvapit.Rozhodně se máme rádi taky celý rok.Takže ty řeči,že se to neslaví prptpže se milujeme po celý rok mi přijdou trochu zcestné.

andik
14. únor 2007

my máme dnes s přítelem výročí seznámení,takže spíše slavíme výročí,ale vždy dostanu 2 dárečky 😀 k Valentýnovi kytičku a k výročí večeře a dárek.Tak se dnes moooooc těším 🙂 Jinak bychom asi Valentýna neslavili,ale určitě bychom si dali nějakou maličkost. 🙂

ninja
autor
14. únor 2007

my ho slavime a neprijde mi to jako nejaka kravina.Vanoce taky slavite kazda predpokladam a tak si myslim,ze i Valentyn stoji za to ho slavit.Samozrejme,ze se mame radi i my cely rok,ale proc si to dnes nepripomenout?Je to jiste prijemna vec.

berunka
14. únor 2007

ninja_přesně moje řeč 🙂

jita2
14. únor 2007

My teda Valentýna s manželem neslavíme, ale rozhodně nevidím důvod, proč si v tento den nepopřát, nebo nedát nějakou drobnost, prostě něčím překvapi, my to sice většinou neděláme, ale chápu a podporuju ty lidičky, kteří to dělají, vždyť na tom není nic špatného 😉

lenkanemeckova
14. únor 2007

My se máme taky rádi po celý rok, ale proč nevyužít každé příležitosti udělat si navíc nějakou radost... něčím se překvapit 😉 ... jako já dnes ráno...ačkoliv jsem noční můra a ráno mě probudit dříve než v osm je zázrak... natáhla jsem si tajně budíka a vzbudila se o půl hodinky dříve než jde manžílek do práce... (mimochodem to bylo v 5:00 😖 😀 )... hádejte co jsme tu půlhodinku dělali 😀 😀 😀 ... no a už se těším čím překvapí dnes on mě 😉

Jasně že je to americkej svátek a reklamní bubliny kolem toho jsou šílený... ale šílený jsou přece už vánoční masáže v hypermarketech... a budu kvůli tomu rošit vánoce??? Myslím že zde platí: Jaký si to uděláš, takový to máš! 😀

lucieee
14. únor 2007

mi Valentýna nějak přehnaně neslavíme, já mám pro manžela jeho oblíbené bonbóny a já dostanu asi nějakou kytičku, které stejně jinak dostávám celý rok i když nic neslavíme 🙂

zevina
14. únor 2007

musím se pochlubit, právě jsem našla první zoubek, nádherný valentýnský dáreček 🙂 to bude táta koukat 😀 😀

macu.k
14. únor 2007

Neslavíme... souhlasim s Kim a Konoupek 😉

chaluska
14. únor 2007

Zevina, tak to ti musí tatínek dát na šaty. 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
mmmk
14. únor 2007

Taky me to nebere! Dnesni den slavime, protoze jeden z 2 nejdulezitejsich muzu meho zivota ma narozeniny a sice muj tatinek! A tento svatek nesnasim, protoze tatkovi se proste neda sehnat treba normalni prani k narozeninam. Vsude se na me vali srdce, plysaci, cokoladicky, vsechno rude... 😒 I kdyz abych neremcala... tady v Nemecku to nikdo nijak nehroti 😵 Zadne kycovite vyzdoby, jen jsou v papirnictvich stojany s valentynkami. Spise se tu ted resi fasank 😅

mobina
14. únor 2007

Souhlas s Gedren. Neslavíme výročí seznamení ani svatby, nedáváme si dárky na vánoce. Vlastně jen k narozeninám nějaké drobnosti. Květiny a dárky od muže dostávám během celého roku. A když už něco na povel, tak se jdeme na jaře projít na Petřín 😝

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
swetlus
14. únor 2007

Pridavam hlas k neslavicim. Pro nas je to americky komercni svatek ktery pro nas nema zadny vyznam. Presne jak vetsina z vas, radost si delame kdykoliv kdy chceme...

iza
14. únor 2007

taky neslavíme 😉

selu
14. únor 2007

taktez neslavime, mame prilezitost kazdy mesic 22. (ten den jsme se brali 😀 ) takze si nasi lasku pripominame takhle...

jita2
14. únor 2007

lenkanemeckova,
třeba tě překvapí úplně tím stejným 😀 🙂

jita2
14. únor 2007

mě by bylo moooc smutno, kdybych k vánocům nedostala žádný dárek...nebo k narozeninám...ale to se naštěstí nestane...ale proti gustu.... 😉

kim
14. únor 2007

Teda docela mě zaráží, že je tu převaha neslavících, když jsem jako první ráno reagovala s tím, že neslavíme, myslela jsem, že budu převálcovaná tím, že každý slaví, kupuje si přáníčka a jiný ptákovinky...a koukám, že je tu víc "stojících nohama na zemi" nechci se dotkonout těch slavících!!!!!!!!!!!Pro NINJU: Vánoce taky neslavíme, nesnáším dělat něco na povel 😵 Jediné, co dodržujeme je již ten zmiňovaný 1.máj pod rozkvetlou třešní 😀

selu
14. únor 2007

kim, neboj taky jsem byla hned po ranu v praci tazana kam s manzelem jdeme slavit valentyna (asi kam jdeme na vecu nebo tak?) tak jsem jim sdelila, ze Valentyna neresime a byl klid. Ale taky nic proti slavicim...ja jim to fakt neberu 😉

mobina
14. únor 2007

jita ale já dostávám pod stromeček dárky 😉 s mužem většinou zainvestujeme do něčeho společného jako je pultový mrazák, PC atd.
Gedren já zírám, že existuje taky někdo jako my 😀 Pro ostatní jsme trochu exoti 😀