Vánoce a dárky. Jak mu vysvětlit, že Ježíšek nic nepřinese?

worros
22. pro 2008

Zdravím všechny,

chtěla bych si popovídat s někým kdo je na tom stejně jako já.

Jsem sama s dítětem, otec na dítě neposílá to, co má, a já jsem v takové situaci, že nemám ani na dárky, teda ani na jeden dárek.

Jsem z toho moc špatná a nevím, jak mám vysvětlit mojemu "kulíškovi" že letos ježíšek nic nepřinese 😢

mikalove
22. pro 2008

to mi je ľúto worros,že si v takejto situacii ☹

marjankak
22. pro 2008

Njn, to je těžký. A co takhle vyrobit nějaký dárek? Já jsem na tom tak, že platíme hypotéku a mě nezbývá na dárky podle mých představ - holt jsou prostě malé - spíš pozornost než dárek. Někdo asi nedostane dárek vůbec. Nevím jestli vůbec někdy budeme moct mít děti... Budeme, jasně, ale bude to nadoraz.

linda02
22. pro 2008

Worros: a co babičky a dědové, tety, příbuzní prostě rodina ta by ti třeba nepůjčila nebo dětem nějaké dárečky vytvoř sama 😉
co třeba nějaké hračky(zvířátka) ze zbytků látek?
nebo na MMB je sposta inzerátů, že věnují hračky ta třeba bys tam něco našla pro prďolky 😉 http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php

leva
22. pro 2008

worros,v pase mas 2 deti,si na obe sam?skus niake lacne hracky,bud predajne 35 korunove,da sa vybrat.

janulle22
22. pro 2008

tak to je smutne... 😢 ...ja nevim jak bych se chovala na tvem miste...asi by jsem to orvala... ☹ ...a co treba tx obchody-bankrot,vse za 25 tam bys neco lebnyho nasla ne...?drzim vam pesticky aby jste meli nakonec krasne vanoce 😵

mirka414
22. pro 2008

worros a to mas dvojicky??

macek28
22. pro 2008

worros,zkusila jsi třeba zažádat o jednorázový příspěvek,když jsi ve špatné finanční situaci?Škoda,že jsi nezaložila téma dřív,poslala bych Ti nějaké dárečky pro prcky.Měla bych potom dobrý pocit,že jsem někomu pomohla.Já zas budu mít asi 4 letou dceru na Vánoce v nemocnici,tak chci udělat Vánoce tam i zbývajícím dětem.Zkus opravdu něco vyrobit,jak Ti radí holky.Mohu se zeptat,odkud jsi?Kdyžtak mi to napiš do IP.