Vánoce v září?

aponchie
14. zář 2008

Tak sem si precetla letak retezce Kaufland a nestacim se divit..to neni ani mozne..Vanoce zacinaji uz v zari neli v srpnu ,jak jinak jde o prachy ..tohle prece neni k vanocum fer..kdyz si predstavim,ze letim koupit mikulase a certy a pritom je 14.9tak me klepne..nejvyhodnejsi cena na adventni kalendare atd,v tesku dokonce je balici papir vanocni 😲 jak se ma clovek vubec na jeziska tesit kdyz ho masiruji takhle dopredu a mezitim jsou preci dusicky a nejakej pitomej halloween 😅 to zase bude plnej kram santa klausu a deti narvane v cervenem oblecku a vyfocene na prani k vanocum.z toho teda bliju kdyz to vidim..jako mezi nama ja mam koupene darky pro malou uz ted 😀 slo vicemene o vyprodej hracek kde jsem ji nakoupila 4kusy o 70%slevnene takze to mi prislo jako fajn akce a proste sem to schovala,ale jinak ani nevim kam sem dala girlandy a banky a vubec nevim jakej stromek letos chci a schvalne se pujdu kuknout do OBI tam to taky zacina brzo 😀 a co vy?uz pecete?nakupujete mouku a zdobite vence?? 😀 😀

nensy
14. zář 2008

tak taky tě mohlo napadnout něco jinýho 😝 😀

aponchie
autor
14. zář 2008

ho napadi jen blbosti...kdyby se radsi vyjadril k tematu 😀 nobody delas pernicky??? 😀

nensy
14. zář 2008

jo nobody perníčky no tak to bych teda chtěla vidět 😀

kristi
14. zář 2008

api: proste nic nekupuju, do vyloh nekoukam a delam mrtvyho brouka...

nobody
14. zář 2008

nensy ..ale zas tak blbý nápad to vcelku nebyl 😀 😝 🤐
já valím nebo tu budu ze sebe dělat blbečka celý dopoledne 😀

aponchie
autor
14. zář 2008

nobody jak delat?? 😀

nensy
14. zář 2008

nobody ty děláš blbečka že to ani neřekneš hahaha 😀

nobody
14. zář 2008

Nensy, já jsem největší trdlo na světě a blbeček asi taky, tak vlastně dělám furt 😉

nensy
14. zář 2008

ale nejsi blbeček a už nakupuješ dárky nobody 😀

nobody
14. zář 2008

nenakupuju 🙂
až bude něco zajímavýho někde ... anebo na poslední chvíli
až tak koncem listopadu začnu na to myslet
neřeším to 😉

nensy
14. zář 2008

tak to je dobře nobody a nejlépe je den před vánocema to se potom nakupuje 😝

nobody
14. zář 2008

den před Vánocema, to se fakt špičkově nakupuje 😀
člověk na člověku, pes na psovi, auta na autech
suprově no 😀 😀

nensy
14. zář 2008

že jo nobody to je pak paráda to se přitulíš i ktomu co nechceš 😀

aponchie
autor
14. zář 2008

hehehehehehe nensy 😀

hele nobo kolik peces druhu cukrovi??

nobody
14. zář 2008

😀 jo, nějaký nechutný smradlaví chlapi třeba 🙄 🙄 🙄 🙄 vidle na ně 😀

pa

nensy
14. zář 2008

nobody to nepeče zaněj to peče maminka 😀

asitka
14. zář 2008

a ja sa náhodou teším na vianoce....budú to prvé Emkine vianoce 😀 a šak neviem, ako u Vás v ČR...ale čo ja pamätám minulý rok...u nás tiež fičali po hypermarketoch koncom septembra už vianočné motívy...pomaličky...a postupne to zhusťovali... 😉 a čo....šak školákom už začiatkom augusta kazili prázdniny hláškami...že pripravme sa do školy... 😀

nensy
14. zář 2008

já přemýšlím jestli letos koupíme živej stromek nebo umělej 😝 apíí jakej kupujete stromek?

aponchie
autor
14. zář 2008

mame umelej ,ale strasne chci zivej ,ale nemam stojan 😀

kitty68
14. zář 2008

treba nekteri lidi nakupuji postupne aby to nebyla velka palba 😉 v prosinci

aponchie
autor
14. zář 2008

no jasne ,ale zradlo a cokolady se stejne snedi driv nez na vanoce to jak je zravka padne vsecko 😀 vsak muzou nakupovat i bez reklam aby to nebyla palka ,me jde o to masirovani snad nebudu nakupovat protoze mi to nekdo narizuje podoprahove 😝

aponchie
autor
14. zář 2008

btw svatky vanocni jsou o lasce klidu miru a pospolitosti takze jakapak palka???/?? 😀 darek staci jeden stromecek urezu v lese,upecu 3druhy cukrovi ,neco malo navarim a je to

nensy
14. zář 2008

no jasně apíí to je nejlepší co 😀

kitty68
14. zář 2008

jo taaaaaaaak, no zradlo to bych asi nekupovala

jinak stromek mame taky umelac nahore v lofte i s bankama, v ramci postizeni tehotenstvim loni js chtela kupovat nove, ale tata zakazal.

nensy
14. zář 2008

tak manža chce umělej zatím ukecávám na normální a zatím mi to prochází každej rok 😀

kitty68
14. zář 2008

jej to js rada ze se tady nepece,to by me trefil slak

nensy
14. zář 2008

jakto že by tě trefil 😝

aponchie
autor
14. zář 2008

a proc by te trefil slak???ja nevim,ze si ty vanoce lidi tak protivi ,ale uplne sami..ja pecu a dokonce6druhu asi pro nekoho malo,ale me to staci,nadelam si testo jen trosku a pak druhej den upecu zadnej stres abych mela 20druhu a nestihala proc?? 😀

nensy
14. zář 2008

já teda 12 ale letos teda nevím 😝

asitka
14. zář 2008

ja robím len vanilkové rožky...šuhajdy...a bánánovo-karamelový koláč....aby aj čosi krémové bolo.... 😉 a aj tak to nemá kto pojesť :O) pri dvanástich druhoch a viac...by som mohla isť rozdávať po paneláku 😉