Vánoce v září?

aponchie
14. zář 2008

Tak sem si precetla letak retezce Kaufland a nestacim se divit..to neni ani mozne..Vanoce zacinaji uz v zari neli v srpnu ,jak jinak jde o prachy ..tohle prece neni k vanocum fer..kdyz si predstavim,ze letim koupit mikulase a certy a pritom je 14.9tak me klepne..nejvyhodnejsi cena na adventni kalendare atd,v tesku dokonce je balici papir vanocni 😲 jak se ma clovek vubec na jeziska tesit kdyz ho masiruji takhle dopredu a mezitim jsou preci dusicky a nejakej pitomej halloween 😅 to zase bude plnej kram santa klausu a deti narvane v cervenem oblecku a vyfocene na prani k vanocum.z toho teda bliju kdyz to vidim..jako mezi nama ja mam koupene darky pro malou uz ted 😀 slo vicemene o vyprodej hracek kde jsem ji nakoupila 4kusy o 70%slevnene takze to mi prislo jako fajn akce a proste sem to schovala,ale jinak ani nevim kam sem dala girlandy a banky a vubec nevim jakej stromek letos chci a schvalne se pujdu kuknout do OBI tam to taky zacina brzo 😀 a co vy?uz pecete?nakupujete mouku a zdobite vence?? 😀 😀

aponchie
autor
14. zář 2008

ja udelam kolik chci a na kolik se citim abych paknemusela rikat jak me to stresuje 😎

kristi
14. zář 2008

ja nepecu, my to fakt nejime.....

nensy
14. zář 2008

fakt jo tak ten muj to všechno sní já teda moc cukroví nemusím mě stači když to peču 😝

nensy
14. zář 2008

no jasně někdo to nejí 🙂

gucz
14. zář 2008

ja sa na to pečenie celkom teším, ale zasa pečiem s mierou a určite nie mesiace pred vianocami

nensy
14. zář 2008

no tak já tak 14 dní před vánocema peču 😀

gucz
14. zář 2008

Nápodobne, dokonca aj cesto na medovníky nerobím mesiac predom ako by sa malo a ešte nikdy neboli zlé, či tvrdé.

aponchie
autor
14. zář 2008

presne tak 14dni dopredu a je to to staci a kdyz peces jen pro 3clenou rodinu tak kolik toho sni?no tolik kolik se upece preci,ale ja nechapu jak ti lidi beduji kolik ty vanoce stoji..proc musi kupovat nakladne darky a pak rvat jak vanoce nejsou o materialnich vecech 😝

nensy
14. zář 2008

jo tak medovník tak ten jsem zkoušela jednou a byl tvrdej a máš nákej receptík 😀

gucz
14. zář 2008

mám napíšm ho ale neskôr do tém recepty dobre? Ale hlavne stačí po upečení dať medovníky do užavretej krabice, alebo ich zaviazať v igelitke. Ja som ich skladovala na balkóne. Ak sú moc tvrdé, stačí tam dať mesiacik jablka do tej igelitky a tie medovníky nasiaknu z neho vlhkosť.

gucz
14. zář 2008

do uzavretej nie užavretej samozrejme.... píšem ako hotentót

kitty68
14. zář 2008

no ja nepecu - ja to nemusim, chlap jo, ale ma cukrovku, takze ma smulu a tchyne se svagrovou jsou vegani

asitka
14. zář 2008

aponchie...a ešte koľkí si berú pôžičky...aby darčeky ponakupovali.... 😒 a potom splácajú do zblbnutia...tomu už vôbec nerozumiem....

nensy
14. zář 2008

jo jasně to budu ráda 😀 to mi to máme rádi 😀

janulle22
14. zář 2008

tak to drsny ze uz v zari maj vanoce... 😉 ... a co nabizeji...? 😀

nensy
14. zář 2008

tak to já taky ne žádný pujčky na dárky 😝

aponchie
autor
14. zář 2008

nabizeji mikulace ,adventni kalendare,balici papir a tak no..pujcky na vanoce na dovolene a na blbosti ,ktere clovek k zivotu nepotrebuje nechapu..kdyz na neco nemam tak si to nekupuju preci a nasetrim si

nensy
14. zář 2008

no jasně apíí štřit to je nejlepší 😀 a tyhle věci se dají koupit i během roku jako je elektronika a tak

asitka
14. zář 2008

mne sa nejak zdá...že sa celkovo vytratilo to čaro vianoc....kupuje sa elektronika...spotrebiče....autá....a kde sú čase...keď sa kupovali pyžamká,,,,ponožky...knižka... 😒

aponchie
autor
14. zář 2008

no jasne,ze jo a ja nemam rada darky jako manzelce koupim toastovac nebo neco do domacnosti a tak a vubec nechapu nakladne dary..ja jsem sice setrivej clovek,ale ne tak abych nekoupila nic,deti maji radi darky,ale zase jako u psu je to i i deti co jim rodice dovoli to chteji a kde jim ty hranice urci tam budou takze jestli si nekdo vydupe vsecko znackove a drahe nejlepe z reklam a rodice reknou no tak jo sak sou ty vanoce tak co s epak divi ,ze ty svatky nejsou co bejvaly kdyz to pestuji v detech..spis kdyby jim udelaly nejake vylety ,lyzovani misto panenek chouchou a anabele(mimochodem sou moc hezke to jo)a sli s tema detma bruslit a prochazky do lesa poznavat stopy zvere koupili sane a boby ,ale kolik lidi tohle dela??nebo sli krmit do lesa zvirata na vanoce..nevidis nikoho!!akorat tak nove hry na pc,superdrahe panenky s obleckama,nacpane lednice a funeni u tv

aponchie
autor
14. zář 2008

a pak to nasledne porovnavani a dokazovani jak co kdo dostal a jestli nahodou nedostal mene nez ten druhej a dostal dostatecne IN darek.. 😝

nensy
14. zář 2008

no jasně ližování já na tom nestála to by dopadlo 😀

gucz
14. zář 2008

nensy tak už tam ten recept je

gucz
14. zář 2008

pravdu povediac aj ja mám radšej malé darčeky, ale zato osobné. Nejaká dobrá knižka.... a podobne. Ale zasa si aj kupujeme čo potrebujeme ako darček, napr oblečenie

gucz
14. zář 2008

Malá napríklad dostala na svoje prvé vianoce svetrík a dudku. Načo veľké dary, mala 5 mesiacov a aj tak to nechápala, najviac zo všetkého sa jej páčil baliaci papaier. Tento rok dostane zasa dačo na oblečenie (teplákovú súpravičku) a možno nejakú handernú bábiku, ak zoženiem niečo čo by sa mi páčilo

nensy
14. zář 2008

jo díky jdu na to juknout 😀

asitka
14. zář 2008

môj syn má najväčšiu radosť,,,keď vidí pod stromčekom veeeeľa balíčkou...tak mu radšej kúpim viac...za cenú....akú by som možno vyvalila za nejaký prehnane drahý darček.....

aponchie
autor
14. zář 2008

no tak ja male koupila 4darky a staci ji to a myslim,ze hezke a budou se ji libit.tim to hasne.manzelovi nejakou jednu vec maximalne a babicka nikdy nic nechce a vsecko ma takze ji vemu do Luhacovic na kolonadu pac je nekolik let nepohybliva a nema se tam jak dostat,vemu ji na veceri a koupim ji baleni indulon a alpy a masticek pac to potrebuje a ocenuje a hlavne ma rada!no a predpokladam,ze malou naucime aspon trochu lyzovat,zkusime brusle a budeme si zapalovat svicky a kukneme do kostela a projdeme se u dedy lesem!a pujdeme na pulnocni

lucenek
14. zář 2008

apon souhlas jim asi šibe všem....
no vánoce...asi taky minimum pro sáru chcem jídelní žídličku kuličky do bazénku a hračky dostane od ségry a švagrové oblečení..takže žádná starost, knížky s pohádkama jsem koupila ted manža bude čítat...teda když bude doma...ale potvuř se chce ulejt že to v práci namluví nahraje a doma ji to budem pouštět z cd...i když zas to není tak špatnýnápad 😀

mima1
14. zář 2008

asitka mas pravdu pyzamka ponozky su u nas stale kazdy rok. ako deti sme to volali mäkke darceky a odbalovali sa nakoniec 😀 😀 😀 😀 😀 ale potesili aj tie.