Vánoce v září?

aponchie
14. zář 2008

Tak sem si precetla letak retezce Kaufland a nestacim se divit..to neni ani mozne..Vanoce zacinaji uz v zari neli v srpnu ,jak jinak jde o prachy ..tohle prece neni k vanocum fer..kdyz si predstavim,ze letim koupit mikulase a certy a pritom je 14.9tak me klepne..nejvyhodnejsi cena na adventni kalendare atd,v tesku dokonce je balici papir vanocni 😲 jak se ma clovek vubec na jeziska tesit kdyz ho masiruji takhle dopredu a mezitim jsou preci dusicky a nejakej pitomej halloween 😅 to zase bude plnej kram santa klausu a deti narvane v cervenem oblecku a vyfocene na prani k vanocum.z toho teda bliju kdyz to vidim..jako mezi nama ja mam koupene darky pro malou uz ted 😀 slo vicemene o vyprodej hracek kde jsem ji nakoupila 4kusy o 70%slevnene takze to mi prislo jako fajn akce a proste sem to schovala,ale jinak ani nevim kam sem dala girlandy a banky a vubec nevim jakej stromek letos chci a schvalne se pujdu kuknout do OBI tam to taky zacina brzo 😀 a co vy?uz pecete?nakupujete mouku a zdobite vence?? 😀 😀

nensy
14. zář 2008

tak u nás taky 😝

caira
14. zář 2008

ja musim rict, ze se vzdycky hrozne tesim na vanoce takze se m desne libi, kdyz uz zacne halloweenska vyzdoba a hned po ni vanocni.. a hlavne se mi libi kdyz pak rozsviti mesto a vsude hraje vanocni hudba..jelikoz tady u nas je hnusne uz od konce leta {vlasnte spis misto leta uz mame podzim} tak mi nevadi, ze vanoce dorazi driv 🙂 alespon clovek z toho neustaleho mrholeni a vetru nema deprese 😉

nensy
14. zář 2008

tak mi vánoce nák nepržíváme ale letos už to bude jiný kuli malé tak jsem na to nabuzená 😀

nelinkav
14. zář 2008

Koukám, že myslet na Vánoce v září přijde všem tak divný, že jde o nejživější diskuzi 😀
S názorem na hon obchodních řetězců na zákazníka souhlasím se zakladatelkou diskuze - taky se mi ta "masáž" od konce prázdnin nelíbí,ale dokážu to v klidu ignorovat - rozhodně nekupuju kolekce nebo tak. Ale musím přiznat, že už se na ně letos těším🙂 Jednak díky tomu, že začalo být hnusně a zebou mě nohy a druhak proto, že miluju vánoční atmosféru a letošní svátky pro nás asi budou hodně výjimečný, páč snad poslední ve dvou 🙂
Nesnáším ale, když si někdo plete dojmy s pojmy a za vrchol všeho považuje tunu balíčků pod stromkem. Takový jsou tchánovci a i když dávají krásný dárky a asi je dávají proto, že chtějí udělat radost, tak když vidím, že se krásnej stromek ztrácí pod kupou darů a pod tím sedí dospělá, výdělečně činná švagrová a fofrem rve obaly, tak je mi to líto 😒 😔

bianca
14. zář 2008

jaj ja som sa prave na tom letaku vcera rehotala doma. 😀 😀 😀 Hlavne sa mi zapacili tie sexi adventne kalendare 😠

mihapiha
14. zář 2008

je to hnus, nesnáším to, raději do obchodu nechodit, jen pro to nejnutnější, zbytek koupit přes net, tato vánoční masáž mi taky leze na nervy. Vánoce ztrácí kouzlo.

nelinkav
14. zář 2008

Vánoce neztrácí kouzlo, jen záleží, jak to kdo bere 😉 Obchoďáky bbnou se vším, to by se mohlo říct, že ztrácí kouzlo jaro, léto, podzim, láska... Spíš je škoda, že si lidi nechtěj udělat čas - přesně na ty procházky atd. jak psala myslím aponchie.

nelinkav
14. zář 2008

Jo, co mě spíš s.re, že se v obchodech i médiích začínaj Vánoce prezentovat po americku - všude Santa Claus, sobi... Já teda nevím, ale Ježíšek se takovýma zvířatama nic nemá a vůbec není takovej červenej 😉 A když jsem včera viděla dekorace na halloween, tak jsem taky kroutila hlavou, nějak mi to do těch českých hvozdů nepasuje 😝

bianca
14. zář 2008

nelinkav presne tak.Dobre napisane

kristi
14. zář 2008

ja se tesila, jak vanoce stravime poprve sami 3 v novem byte a asi houby z toho bude, prtooze nam ten byt asi nepredaji. Uz mam vymyslenej i stromecek a tak, ale asi budem muset byt zase u tchyne a to se mi sakra nechce.

nelinkav
14. zář 2008

kristi, sem tam jsem o vašich problémech s bytem četla na střeše...Myslíš, že není šance, že se do konce roku nastěhujete? Jinak já už taky měla naplánováno jak budeme v novým, kvůli prckovi, ale v těch našich končinách jsme nic slušnýho nesehnali ☹

kristi
14. zář 2008

neli, nevim....tezce doufam, ale nevidim to ruzove. Uz jsme tam meli byt davno, no.

pirlenka
14. zář 2008

Tak jsem zakroutila hlavou nad nabídkou Kauflandu - ale vlastně je mi to fuk, dokud si nechci vánoční atmosféru navodit, tak holem mě může být výzdoba jaká chce a já se nedám 😀

Spíš se mi to nelíbí kvůli dětem - uvidí to při nákupech a pak jim budeme tři měsíce říkat, že Mikuláš fakt ještě nepřijde 😝

pirlenka
14. zář 2008

Holem = kolem 😝

mikula
14. zář 2008

Já se teda na letošní Vánoce moc těším 🙂 Za první budeme poprvní u stromečku tři,za druhé Adélka bude na Štědrý den slavit první narozeniny a za třetí budeme poprvní slavit v novém bytě 😵

Ale je pravda,že lákadla jsou tady mnohem dřív a vánoční výzdoba v marketech bývá už hooodně brzy.I když kolikrát je to jediné co nám svátky připomíná,jelikož o zasněžené krajině si můžeme nechat asi zase jen zdát 😅

aponchie
autor
14. zář 2008

pirlenka:tak to mas pravdu na to sem malem zapomela,pac ty deti chudaci sou zmateni uz v zari to je fakt a jeste me stve jak se prebiraji americke zvyky..jako lidi rvou jak amici sou uzasni a jaci sou patrioti,ale furt se jim snazime jen necim napodobit a poustime do nasich domacnosti santa klause a halloween a jine blbiny ,ale sami patrioti az takovi nejsme,anebo kolik americanu si pousti jeziska k sobe??se nam museji smat jaci sme prodejni 😀

sisstin
14. zář 2008

mně je to úplně u pr...Vánoce neslavim ani v září ani v prosinci 🤐 neslavim v podstatě nic..a jestli někde prodávaj Mikuláše je mi fakt volný 😎 😅

aponchie
autor
14. zář 2008

ty neslavis vanoce?a co delate na stedry den?

sisstin
14. zář 2008

apon: nic...Stědrý dny a Silvestry jsem byla v práci, 😉 u nás se na tyhle svátky nehraje..jen, když jsem byla malá...ale v 15mě to už přešlo 😉

aponchie
autor
14. zář 2008

a budes to delat u tygra?

aponchie
autor
14. zář 2008

je cas na zmeny..zadelej na testo 😀 😀

sisstin
14. zář 2008

apon: se od 12asi stranim veškerý trapčení při rodinných oslavách, co nemusim jezdit k babce..mně to přijde šíleně trapný..bléééé 😅 😅 😅 😅

sisstin
14. zář 2008

apon: tak jako Tygr nějakej dárek dostane, stromek bude taky..ale k poslouchání koled a já nevim čeho..to mě fakt nikdo nedonutí 😅 😅 😅 😅

aponchie
autor
14. zář 2008

hehe ja si koledy poustim sama kdyz pecu 😀

sisstin
14. zář 2008

apon: ale dokud nebyl Tygr tak jsme to fakt několik let vůbec neslavili, tohle období pro mě bylo šíleně pracovně vytížený..přišla jsem domů, 5hodin jsem spala..a pak zas na 18h do práce..takže já to spíš nenáviděla 😅

nensy
14. zář 2008

tak to máš dobrý apííí já si koledy nepouštím nemám to ráda 😝

aponchie
autor
14. zář 2008

ja mam jedno cedecko a kdyz sem sama jedny si pustim mam spise takove ty kostelni chorusy zadne pisklave zenske hlasy 😀

nensy
14. zář 2008

no tak ty pisklavé teda zrovna nemusím 😝

aponchie
autor
14. zář 2008

ale tesim se az bude punc a poradna zima pac ja zimu rada 😀

nensy
14. zář 2008

jo tak punč já taky ráda 😝 tak ten si mklidně udělej dneska pač je venku zima jak v Rusku 😝 😀