Vánoce v září?

aponchie
14. zář 2008

Tak sem si precetla letak retezce Kaufland a nestacim se divit..to neni ani mozne..Vanoce zacinaji uz v zari neli v srpnu ,jak jinak jde o prachy ..tohle prece neni k vanocum fer..kdyz si predstavim,ze letim koupit mikulase a certy a pritom je 14.9tak me klepne..nejvyhodnejsi cena na adventni kalendare atd,v tesku dokonce je balici papir vanocni 😲 jak se ma clovek vubec na jeziska tesit kdyz ho masiruji takhle dopredu a mezitim jsou preci dusicky a nejakej pitomej halloween 😅 to zase bude plnej kram santa klausu a deti narvane v cervenem oblecku a vyfocene na prani k vanocum.z toho teda bliju kdyz to vidim..jako mezi nama ja mam koupene darky pro malou uz ted 😀 slo vicemene o vyprodej hracek kde jsem ji nakoupila 4kusy o 70%slevnene takze to mi prislo jako fajn akce a proste sem to schovala,ale jinak ani nevim kam sem dala girlandy a banky a vubec nevim jakej stromek letos chci a schvalne se pujdu kuknout do OBI tam to taky zacina brzo 😀 a co vy?uz pecete?nakupujete mouku a zdobite vence?? 😀 😀

vm72
17. zář 2008

Tak já jsem včera byla docela v šoku a myslela jsem,že nevěřím vlastním očím... 😕
Naproti v baráku mají v jednom bytě na venkovním parapetu truhlík s vánoční dekorací. 😲
Větvičky,červený mašličky a tak... 😨

janulle22
17. zář 2008

tak jsou ty lidi normalni...?
😀

vm72
17. zář 2008

Já jsem asi trapná se svými dýněmi... 😅 😀

janulle22
17. zář 2008

😀 😀 😀 no si musis mit vetvicky a maslicky a nezapiomen na banky... 😀 😀 😀

nensy
17. zář 2008

jako fakt už mají výzdobu 😕 tak to teda nechápu třeba si na to někdo potrpí už v září 😀 😀 😀

janulle22
17. zář 2008

a aj uz taky zacinam byt dementni jsem ted malymu zpivala rolnicky.... 😀 😀 😀 😀

nensy
17. zář 2008

no jo to se stává.a to zaručeně v prosinci dají už výzdobu na velikonoce 😀

titkovamiriam
17. zář 2008

alebo to zabudli od vlani 😀

nensy
17. zář 2008

no tak to je taky možný 😀

titkovamiriam
17. zář 2008

dyne sou super malicke velke -s farbami jesene-ja sa tak tesim az pojde marek do skolky - tam mavali tekvicovy den,poobede sme sa rodicia stretli s tekvicami-s detmi sme ich vydlabali dali sviecky a vecer opekali pri ohnicku a tekviciach a tie vydrzali v skolke celuuuujesen 😀 .A samozrejme sme sa takto spoznavali,pokecali a proste videli skolku aj s tej inej strany 😀

janulle22
17. zář 2008

miriam to mate dobrou skolku ...ja si pamatuju jen ze rodice chodili na podzimni uklid hriste.. 😀 😀 😀 obcas nejaka besidka asi jen na vanoce... 😀 😀 😀

lukin
17. zář 2008

Byla jsem v Tescu a naštěstí nic vánočního jsem tam neviděla 🙂 Na to je ješt času dost 🙂

annynka
18. zář 2008

tak treba moje babi nakupuje na vanoce uz ted!Vlestne uz od leta si dela zasoby mouky, cukru atd...pece pro celou rodinu a nic za to nechce a z duchodu si clovek opravdu nemuze vyskakovat, kor kdyz chce treba jeste nakoupit darky...

Kdo ma rad vanoce, nenecha si kazit naladu v zari pitomym hypermarketem a tesi se na vanoce, co bude mit DOMA, ne v kauflandu!!

aponchie
autor
18. zář 2008

anynko ja si naladu rozhodne nekazim to bylo mysleno jinak nez jsi to asi pochopila 😀