Vánoční dárek, co se nekoupí, ale vyrobí. Máte nápad?

carodejnice
21. lis 2012

Ahoj,
potřebovala bych poradit - s kamarádkama jsem si řekly, že si uděláme i s dětma vánoční večírek a obdarujeme se dárky. Dětem to je jasný, ale i samy mezi sebou. Ale nesmí to být dárek koupený, jenom něco co jste vyrobily, zavařily atd.
Jenže! Na ruční práce jsem levá jak šavle, zavařovat bych mohla leda tak psí hovínka z chodníků (bydlím ve městě). NEmáte nějaký nápad, co dát?

mrazulkav
21. lis 2012

Zkuste třeba záložky do knížek (zalaminovat nějaký hezký obrázek ze starého kalendáře, nebo jen proužek papíru, pomalovat / polepit a dirkou protáhnout stužku / vlnu / bavlnku), magnetky na lednici (ze sádry, z nějaké samotvrdnoucí hmoty), zasaďte jim rostlinku / semínko...

benjik
21. lis 2012

@carodejnice krabici sušenek,ovoce v čokoládě,cokoliv polepit dekorativním ubrouskem

zlatelevizeedna
22. lis 2012

Hezký nápad! Co třeba doma dělaný vaječný koňak v nějaké pěkné lahvi? Ozdoba na stromeček (není třeba nějaké extra zručnosti, v různých časopisech měli např. jednoduché skleněné koule polepené malými korálky nebo flitry)? Domácí utopenci (receptů je na webu kupa)? Líbí se mi i http://www.apetitonline.cz/recepty/5755-smes-na...

carodejnice
autor
22. lis 2012

Díky moc za všechny tipy!!! Vyhrává ten vaječňák a semínko/rostlinka 🙂

benjik
23. lis 2012

@carodejnice na vaječnák bacha,spousta lidí se ted bojí methanolu.Také jsem chtěla dělat,ale nikdo ho nechce.