Vánoční dárky 🙂) Potřebuji pomoc

majina
28. říj 2007

Jsem bez nápadů! ☹ Potřebuji pomoc! ☹ 😀 😀 😀

Holky, co a komu budete kupovat? U nás každý všechno má a tak něco vybrat je pěkně těžký!

Nesnáším ty dárky typu "postav si na poličku a otírej z nich prach" 😖

Tak co helpnete mi? 😀

nensy
30. lis 2008

já myslela muj 😀 😀 😀

aponchie
30. lis 2008

jo taaak no tak to mu kup nejakou hezkou publikaci o Pasazi 😀 😀 😀 😀 😀

nensy
30. lis 2008

tak to je dobrej nápad 😀 😀 😀 😀

jandaj
30. lis 2008

pracuje ve fabrice, to ho zas tak nebere, a doma po práci dělá kolem baráku nbo se věnuje dětem. Jeho jedinej koníček je motorka a tomu zase já nerozumím

aponchie
30. lis 2008

hm takovej prumernej tatulda na motorce 😀 na motorku ma asi vsecko co?strejda dostal loni k vanocum (pac je motorkar)takovou ty desne velkou knihu o motorkach a pak satek na pusu kdyz jezdi a nejake blbosti obleceni ci co..jinak nevim nevim teda..to bych ho musela znat osobne abych svedomite poradila..ja se soustreduju spis na prakticke veci pac manzel si zazil kde co v USA takz nejake zazitky pro nej uz nejsou a navic vim presne co chce a potrebuje..a co tak zaplatit vikend pro vas dva na horske chate?bez deti.. 😀 tak naved deti at se ho nenapadne zeptaji nebo ty to nejak udelej pres nejakeho kamarada treba

jabber
2. pro 2008

Dneska jsme koupili v Intersparu v akci panenku Bambolina s 10 zvuky, místo 800 ji mají za 500 🙂 je rozkošná 🙂

mori
11. pro 2008

Tak co holky? Už máte všechny dárky?

jandaj
12. pro 2008

ahoj, tak já už mám nakoupeno vše, zbývá už jen zabalit 🙂

mori
17. pro 2008

jandaj - já mám nakoupeno i zabaleno 🙂 😎

simonakratka
6. čer 2009

Ahoj, tak já mám určitě jeden tip na vánoční dárek. Mně určitě nejvíc potěšil dárek od mého muže, který mi dal poukaz na kurz jachtingu. Miluju moře a všechno kolem něj, takže tohle bylo přímo pro mě. kdoví, třeba na příští Vánoce to bude skutečná
jachta [😀] Kdyby chtěl někdo darovat taky takový zážitek, tak přihlásit se můžete třeba na zlutaraketa.cz.. Mějte se!

suki
9. čer 2009

jéé tady už Vánoce 😀 😀 sakra 😀

konja
7. říj 2009

Je sice teprve říjen, ale už jsem to taky začala řešitg. Pro dceru máme kočárek a obchůdek, ještě chybí mimnko do kočárku, ale vůbe nemám tucha co pro šestiletého syna. Kdyby jste měl někdo nějaký nápad tak sem s ním 🙂

lenkabu
7. říj 2009

konja:lego

suki
7. říj 2009

My chceme koupit Nikolce loutkové divadlo 😵 😵 se na to těším, jak budeme hrát pohádky 🙂

konja
7. říj 2009

lenkabu: toho má bohužel obr krabici a nějak extra ho to netankuje ☹

lenkabu
7. říj 2009

Tak jinou hru nebo stavebnici 🙂

beruska2x
7. říj 2009

konja co naradi? nebo autodrahu?

suki
7. říj 2009

jabber ahoj..dobrej typ, děkuju, možná taky koupíme 🙂

caira
7. říj 2009

tak my budeme porizovat detsky vysavac, pianko, takove velke kelimky s modelinou a vykrajovatkama a tot pro zatim vse co nas napada

konja: jaky obchudek mate?? to je docela dobry napad, my male chteli puvodne poridit kuchynku s nadobim atd, ale to dostane jako darek od miminka az se narodi takze na vanoce musime vymyslet neco jineho

pro manzu zatim vubec nevim, letos se asi domluvime a napiseme oba jeziskovi aby mel jezisek jednodussi vyber 😀

aponchie
7. říj 2009

ja budu chtit letos same kvalitni a drahe sampony a masky na vlasy a neco kvalitniho na plet pripadne poukaz na lym.masaze a manzel dostane poukaz na masaze do solanky spolecne a permanentku na fotbal 😎 sportem ku zdravi 😀

pavlina05
7. říj 2009

mori
😕 😕 😕

Já nemám nic, ani nápad!!!! 😖

chechta
8. říj 2009

pavli myslím, že jsi přehlídla, že příspěvek od mori je z loňského roku 😀 😀 😀 😀

no pro syna teda furt tápu - uvažovala jsem nad farmou a,le vzhledem k tomu jak se chová poslední dobou k hračkám tak to nechám až na příští rok
ted jsemmu koupila nějaký auta a silnicu,a le to je jen taková blbina - kdby neměl teď svátek tak bych mu na vánoce na 100% koupila lyže,a le ty dostane už teď, aby se mohl učit až napadne sníh a na horách už byl machr 😀 😀 😀 😀 😀
tatínek dostane k vánocům lyže
dál malýmu asi pořídíme boby a jinak jsem celkem v koncích

suki to divadlo je fajn nápad taky jsem o něm uvažovala, ale furt váhám

suki
8. říj 2009

sakryš já taky odpovídala jabber a ono je to rok strarý 😀 😀 😀

suki
8. říj 2009

My uděláme všem v rodině zase určitě kalendáře s fotkama Nikolky 😵 😵 😵 loni měly veikánskej úspěch 🙂
A sobě nic moc nechceme...máme teďka jiný výdaje, tak budeme rádi, když to všechno klapne. Samozřejme Nikča dárečky dostane 🙂 ...to loutkový divadlo je 100%...to bude asi beztak dárek pro nás všechny a potom ještě nevím, ale něco se ještě vymyslí 🙂 😉

konja
9. říj 2009

caira: máme přesně tento obchůdek http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4049450
Koupila jsem ho v Hypernově za 298,- protože měl otevřenou krabici (ale jinak byl kompletní), takže krásná cena 🙂

A pro kluka mám konečně jeden nápad, byli jsme se koukat v hračkářství a Filda skočil po krabici s hrou Pirani útočí a stěžoval si, že už ji hróóózně dlouho chce a nikdy mu ji Ježíšek nepřinesl, tak letos to Ježíšek už napraví 😀 Ale ta cena, taková "krávovina" a cca 600,- 😝 Doufám, že ho to bude aspoň chvilku bavit 😅

egrzuz
9. říj 2009

Ahoj, já nechávám dělat rodičům kalendář vnoučátek, mají taky všechno a toto je potěší
Nebo jsme kupovala poukázky na vše možné

pavlina05
9. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 chechta aha 😀

pavlina05
9. říj 2009

Tak já udělám zase kalendáře. Nějaké poukazky na časopisy, taťkovi dálniční známku 😉

konja
11. říj 2009

Tak máme druhej nápad co pro šestiletého zvědavého kluka - dnes viděl v tescu dětský hvězdářský dalekohled a byl úplně vedle 😵 On se teda o hvězdičky zajímá, s dědou je chodí v noci pozorovat a má i dětské knihy o vesmíru a moc ho to baví, tak myslím, že bude letos spokojenej 🙂 V tescu ho mají za 499,- to není zas tak hrozná cena.
A pro moji mamku a tchýni koupíme poukaz na jávské masáže lávovýma kamenama, je to prý moc fajn, tak ať si holky babči pořádně odpočnou 😀

pavlina05
11. říj 2009

konja
😉