Vánoční dárky 🙂) Potřebuji pomoc

majina
28. říj 2007

Jsem bez nápadů! ☹ Potřebuji pomoc! ☹ 😀 😀 😀

Holky, co a komu budete kupovat? U nás každý všechno má a tak něco vybrat je pěkně těžký!

Nesnáším ty dárky typu "postav si na poličku a otírej z nich prach" 😖

Tak co helpnete mi? 😀

magika
13. lis 2007

Ahoj holky...

Tak já manžovi letos koupila značkovou zimní bundu,nějaké knihy,mikrofon k počítači,nějaký roztomilý trencle 😀
Mamce dvd přehrávač,kosmetiku
Dětem -staršímu aktovku,penál,jeřáb na dálkové ovl.dětsk.sadu na holení(vždycky se "jako" holí s manžou jeho starým strojkem 😉 )

magika
13. lis 2007

Mladšímu-kousátko od Fisher Price,mluvíci telefon,jídelní židličku
Bráchovi nějakou kosmetiku,švagrový taky (asi parfemy,vim,jaké mjí rádi 😵 )
Babče a dědovi nějaký ty vitamíny na klouby nebo něco v tonm duchu
Tchyni něco zlatýho,pže si na to potrpí 😎
A možná ještě nějaké drobnůstky 😅

franti
13. lis 2007

ahojky...manza sa pred par dnami vyslovil, ze by chcel nove lyziarky, lenze tie si musi kupit sam, tak mu pod stromcek musi stacit to tricko a knizka 😉 😀
s tou kmotrenkou stale tapem, ona totiz ma snat vsetko...a pravdou je, ze v poslednej dobe sa velmi malo vidime, tak uz ani neviem, s cim sa rada hra a co presne ju bavi ☹ ale tie barvicky na sklo nie su k zahozeni...tak uvidime 😉
ale este neviem, co si mam na jeziska priat ja... 😀

aponchie
13. lis 2007

jak tak koukam tak ty darky se pohybuji u nekterych cenove dost vysoko nebo se mi to zda? 🙂

lucianka
13. lis 2007

Holky, díky za inspiraci! Bezva diskuze... 🙂

slunycko
14. lis 2007

aponchie: to bych neudělala, to je fakt 🙂

many
14. lis 2007

tak mi letos na vánoce budeme zařizovat ložnici a pokojíček pro mimi a každý si koupí něco pro radost 🙂

llenda
14. lis 2007

Nezlobte se,ale kam vlezu tak se všichni znáte,můžu se připojit? Tipy na dárky máte skvělí.Tak taky něco přihodím.Nejmladšímu jsem objednala mluvící knížečku od Fisher Price a lehátko pro mimčo až po batole a ještě mu chci koupit mluvícího pejska taky od Fisher Price.Těm starším povlečení se Spidermanem,chcou ty nový hry Bláznivé spaghetti,Operatér nebo Útok piraní (nebo jak se to jmenuje) tak nevím kterou z těch her jim mám koupit.Pro mamku mám knížky Čachtická paní,je jich 5 nebo 6 a kosmetiku,taťka dostane DVD a flašku.Ségra pyžamo a kosmetiku,přítel rotoped.A babička s dědou nevím,ale s těma vitamínama je to skvělej nápad 🙂 ,tak dostanou vitamíny. 😀

nyky
15. lis 2007

aponchie: řekla bych, že se ti to nezdá 😅
vlezla jsem sem načerpat inspiraci, ale ... to co tu vesměs holky(mamky) píšou, jsou to všechno palby: hodinky, dvd přehrávače, značkový hadry, parfémy, příslušenství k PC...
i když co je dneska levný, že? 😖 i kdyhy co za něco stojí jsou od 500,- nahoru ☹
levný vánoce asi nejdou udělat...leda něco vyrábět...

sasulka28
15. lis 2007

tak já dnes objednala mamce a tchýni přes net Lanvin Éclat d'Arpège, na fannu mají pro registrované zákazníky 100ml jen za 888 kč, což je super cena, a pro švagrovku jsem včera na obchodním domě objednala osobní váhu s tukoměrem za 600. Teď, když se totiž jen válím v posteli, tak musím nakupovat přes net.

mori
15. lis 2007

Na předchozí stránce jsem psala, že nevíme co koupit příbuznýmu k 50.tinám. Už jsme to vymysleli a dnes by měl poštou dojít chladicí půllitr.Na těhle stránkách mají spoustu super dárečků: http://www.smartstore.cz/gadgets/ A pokud zaplatíte převodem z účtu, tak nechtějí ani nic za poštovné a balné 😉 😝

lucianka
15. lis 2007

Nyky, asi záleží na každém... je pravda, že za dárky utratíme taky hafo peněz, ale co se mě týče, tak největší radost mám vždycky spíš z toho nápadu nebo z maličkostí co dostanu než z toho, že ten dárek stál tolik a tolik. Můj manžel je blázen a tak mi toho každý rok nakoupí hodně a asi i za dost peněz... ale podle mě o tom Vánoce nejsou . 🙂 Já jsem asi blázen, ale mám radost třeba i ze zástěry, poklic na auto nebo prkýnka na vaření co jsem dostala vloni (kromě jiného) 😀

nyky
15. lis 2007

luci, asi je to fakt o tom, kolik má ježíšek k dispozici v peněžence 🙂 když je, tak se líp vymýšlí...a když není, napadají samý blbosti, který dávám každej rok a to už je nuda. Jsem se rozhodla, že letos dám něco originálního, ale zatím se nějak nedaří(napadají mě dárky po tisícovnce ☹ ).
jsem byla z domu zvyklá na "skromný" dárky a teď u tchánů to jede ve velkým 😒 ale oni vše mají, nic nepotřebujou, chjo...

moncicik
15. lis 2007

no já jsem letošek pojala i blbost potěší tzn. že jsem všem nechala udělat osušky s výšivkou..třeba pro tchána mám zelený s nápisem ,,rybář Pepa,, dělaji to na www.veratex.cz
pak davam dost dárkových pOUKÁZEK ;NA KOSMETIKU A MANIKURU....;;diteti školní věci, jde priští rok do školy a manželovi nářadí.

aponchie
15. lis 2007

nyky:no ja nevim nejsem z chudych pomeru ,ale nejsem ani zvykla utracet na vanoce neskutecne sumy.u nas je to tak,ze nasim a tchanovcum davame vzdy mene nez oni nam pac maji vice penez a davaji se spolecne darky.nasi davaji male penize a hracky co jim rekneme treba a tchyne taky.existuje obchod levne knihy ve vetsich mestech a kdyz zajedete tam nakoupite knihy za zlomek ceny,navic se to musi ridit tim,co kdo ma za zajmy,napr.otec je rybar tam se da neco najit mati ma i tchyne ma vsecko proto doporucuji ikea darkove ozdobne veci proutene kose,velky kvetinac s orchideii atd nemam rada kdyz si lidi na vanoce snazi koupit to nejdrazsi a pak pres rok se uskromnuji .my si dame s manzou darky do1000kc prekvapeni a pak v lednu si ve slevach teprve kupuje veci spolecne jako jsou treba spotrebice atd coz stejne za darky nepovazuju anebo si nadelime zazitek viz na me narozky jsme jeli do tater za nasetrene penize a ja mu na narozky koupila motor.sekacku na travu 🙂)jinak samozrejme male se neudrzime ale mam stesti ze nic nekoupim za plnou cenu napr,v tesku jsou vyprodeje celkem casto dets.kosmet.stolek z999za250 kuchynka z999 za350 tefal to jde ne?a tak se mi nemuze stat ze dam za vanoce tisice🙂vsak o tom to neni ne?nekde se davaji drahe darky a stejne se nemaji radi

mikca
15. lis 2007
mori
20. lis 2007

A co pro někoho kuchařku: https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?... 😉 Pokud někdo rád vaří, tak nové recepty se určo hodí.

nyky
20. lis 2007

http://www.e-hracky.cz/plechovehracky/obchod/in...
příjemný ceny....

apo, no v podstatě s tebou souhlasím, ale teď jsme v tak pitomé situaci, že aj velký květináč za 500 je pro mě moc ☹

musilka
20. lis 2007

tak už mám vánoce téměř z krku 😀 Mámě jsem koupila obraz od malířky co jí má po celym bytě, tátovi dálniční známku na r 2008 a kosmetiku bráchovi termoprádlo od moiry a tchánovcům pošlu Pharmaton geriavit stál teda 900 a ještě k tomu něco na chrupavky a Calibrum balík za 400 😀

ema.no
20. lis 2007

taky jsem totálně bez nápadů ale uvažuju že mámě koupím ubrus vázu nebo tak něco,tátovi doutník,sobě náký hadry a pokud mi dají domů milááškatak si kolem něj ovážu mašli a bude pod stromečkem on....

majina
autor
21. lis 2007

tak já mám zatím jen kávovar pro mamču jinak nic... jo vlastně jo, sadu z Avonu pro tchýni, ona to má ráda tak proč jí tím neudělat radost 😉 ale co přítelovi vůbec nevím a tchánovi taky nééé ☹

mori
21. lis 2007

Nevíte kde bych sehnala takové ty SPZtky se jménem?

musko
21. lis 2007

mori, na dopravnom inšpektoráte za poriadny príplatok 😉 . Navyše, neviem ako to je, ale to asi može vybavovať len ten, čo má papiere na to konkrétne auto....

mori
21. lis 2007

musko - já myslím, jak si to řidiči dávají jen tak za okno u auta. Třeba tam mají jméno, či přezdívku 😉

majina
autor
22. lis 2007

Ty jo tak to nevím..... to by se chtělo zeptat nějakého kamioňáka 😀

majina
autor
22. lis 2007

Něco málo jsem našla tak se na to mrkni 😉 Tak snad ti to alespoň trošku pomůže 😀

http://www.tlumeni.cz/spzjmenovky.php

http://www.lexani.cz/vyroba/spz.htm

jabber
22. lis 2007

Tak já mám z krku zatím akorát synovce a neteře (5 a 3 roky) - koupila jsem jim domácí trampolínu. Pořád skáčou po sedačce nebo po postelích, chvíli neposedí a na zimu se to snad bude hodit. Pak dostanou lístky na Kouzelnou školku 🙂

kili
22. lis 2007

my skoro celej rodine dáme šálky s fotkami malých. Je to síce gíčové, ale keď oni to ocenia, tak čo s nimi 😀