Vánoční dárky 🙂) Potřebuji pomoc

majina
28. říj 2007

Jsem bez nápadů! ☹ Potřebuji pomoc! ☹ 😀 😀 😀

Holky, co a komu budete kupovat? U nás každý všechno má a tak něco vybrat je pěkně těžký!

Nesnáším ty dárky typu "postav si na poličku a otírej z nich prach" 😖

Tak co helpnete mi? 😀

llenda
22. lis 2007

Ta trmpolína je dobrej nápad,ale u nás dlouho nebyla akční.Stejně je nejlepší skákání po sedačce a z ní do křesla. 🙂 Půl roku si ji ani nevšimly,tak jsme ji pučili známím a najednou se po ní sháněli.
Ale jinak mám Vánoce skoro z krku. 😀

suki
22. lis 2007

Holky musím říct, že jste mě hodně inspirovaly vším možným...Už vím, co budu kupovat za dárky a jsem za to moc ráda 🙂

danullinnka
23. lis 2007

Ahoj holky,některé dárky jsou fakt dost drahé.já mám tak vesměs pokoupeno,jen nevím co mladšímu synovi...na vánoce bude mít půl roku,chodítko atd.máme po starším synovi.Auta jsem už zakázala,už to není kam dávat a je z toho jen čurbes 😠 nevěděly byste o nějakém dárečku za rozumnou cenu??? jinak necháváme dělat kalendář s fotkou kluků 😉 snad se budou pěkně usmívat 😅

aeroaero
23. lis 2007

Holky chtěla jsem se zeptat..nevíte o nějakých stránkách na ty kalendáře z fotek? děkuji moc za radu.

suki
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lendy1
23. lis 2007

aero, přez net je to rychlovka, ale dělají to i skoro ve všech fotoshopech a je to daleko lepší, já jsem sice chtěla jen jednu fotku na hrneček, ale seděla jsem tam 1/2hod. a fotečku mi krásně upravili, vložili mi tam text jaký jsem si vybrala (písmo, barvu, velikost...) a zdarma. A výsledek byl daleko lepší, než kdybych jen dodala fotku a hotovo.

lendy1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jabber
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
christianko
25. lis 2007

ahojte zenicky,maminky..Tak ja sa taky pripajam..sand taky nejak pomozem..
Mojim rodičom sme objednali fríťak..surodencom penize a svagrovej a brachovy otocný tanier na servirovanie... 🙂

Tchyni a tchanovi dvd prehravac..kedze nemaju a chcu si pustat dvd..ale nedelala som si z toho hlavu,pretoze sa nebavime ani nestretavame 😠 tak im to jenom pošlu..

Svagrovy nic...protoze se taky nebavime..a nic si nezasluzi...nevazi si ani to co ma tak proč... 😒

no a malemu mazlinkovi -ma 3 roky,sme toho roku objednali strasne moc..
Miluje bob a bobek,tak manaskov v klobuku-super darek su nadherny..
Pak drevenu stavebnicu.. horizont-zs a taktiez odtial aj bubny kedze chceme aby jednou na ne hral
na popron sme nasli rytirsky stan takovej latkovej
No a na hracky-makra mega domecek na dvorecek a klozacku s pripojenim hadice na vodu do bazenu nebo pisku...

Babicku mame uz jenom jednu a tu uvidime az pristi rok a dedeckov uz nemame 😢 ...myslim mojich a manzovych.. 😢

No a manželovymu tatovi pojdeme zapalit svičku a dat nejakou hezkou kyticku 😢 to same i dedeckovi a babicke 😢
tak pa

christianko
25. lis 2007

zapomnela jsem pro syna mame ješte mašinku Tomáška a kolejnice z lega duplo..to on hrozne rad 🙂

elly
26. lis 2007

Tak ja jsem pro manzela objednala puzzle (skladacku) kde je synova fotka. Je to rozmer 20x30 cm a ma 112 kousku 😉 dela to i fotostar.cz a buzete si to objednat on-line 😉

aponchie
26. lis 2007

ahoj,nevite nektera kde bych sehnala kalendar co ma jen dvanact listu..jeden list jeden mesc a nejlepe obrazek uprostred?chtela bych si ho sama vyrobit s fotkama ale bohuzel jsem na zadny takovy jeste nenarazila

allejka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
christianko
26. lis 2007

aponchie ja to delem tak..vezmu si maleho fotky a skopirujem na papier ale zvacsim to.Pak si pod to vytlacim kalendar a pak idem do papiernictva a dam si to zviazat jenom nahore aby to bol kalendar na stenu-zavesny..a delam si to tak kazdy rok.. a je to fakt krasne a hlavne poteší

aponchie
27. lis 2007

no napad je to super ale u nas mame jen laptop a nemame tiskarnu a scanner tak bych to cele musela jit delat do copy centra a asi by se to tim padem podrazilo ale zkusim se jit zitra optat

andrysek2
27. lis 2007

ahojik mamci tak jsem dneska konecne dokoupila darecky hura a tak jeste neco mamce a tchyni a mam z krku 😀

kamiska
27. lis 2007

ahojte, chci se jen zeptat, kdo porizoval nebo planuje poridit bodicko s napisem miluju tatku. odkud jste objednavaly? z mimibazaru? nebo jste nasly i nekde jinde? svagrovi by se libilo 🙂. dekuju moc za IP.

aponchie
27. lis 2007

ja jsem takove body videla na vanocnich trich a v tescu pred pokladnama na pesi zone ve stanku

christianko
27. lis 2007

ahoj kamisko..tak to objednavala moje super kamoska....a adresu ti zistim ale asi az zitra nebo ctvrtek..Neva?Protoze az pak s ni budu

christianko
27. lis 2007

to som rychla vid?www.cesky.bess.sk-ty dupacky miluju tatku 🙂 🙂 🙂 🙂

mikca
29. lis 2007

http://vanocnistrom.cz/ tak jsem našla ještě pár tipů--nejvíc mě dostal DVD Tip a Tap 🙂

jabber
29. lis 2007

mikca - Tip a Tap byl skvělý večerníček 😀, jeden z mých nejoblíbenějších, bohužel jsem někde četla, že už ho nebudou dávat, protože na něj skončila vysílací práva ☹

mikca
29. lis 2007

jééé to je škoda ☹ ..tak holt zbývá koupit to DVD...asi do něj pujdu 🙂

mori
7. pro 2007

Sháním klíčenku v pobobě autobusu, nemáte někdo tip na stránky či obchod???

bramburka
5. říj 2008

holky obnovuji toto téma, nemám moc času a musim zase něco vymyslet rodině, jako s malou problém nemam, ale co rodiče, MM rodiče, babička... a td. ??? 😅 😅 😅

miruskaaa
5. říj 2008

holky jak pisete o tech kalendarich to delaji kde a kolik to tak zhruba stoji a muzete si donest treba vlastni fotky?

bramburka
5. říj 2008

dělají to skoro všude kde bvyvolávají fotky, je to právě z tvých fotek !!!

kristi
5. říj 2008

bramburka: co treba listek na koncert??? ja manzelovi a kamaradovi kupuju na Depesaky 🙂

noangel
5. říj 2008

miruskaaa mrkni na fotolab.cz z domu muzes ze svych fotek objednat kalendar, hrnicky atd a pak jen na prodejne kterou si zvolis vyzvednes

MM babicce davame darkovou sadu obalek a pranicek a dokoupila jsem znamky - ma milion kamosek marenek a bozenek a vsem posila prani k svatku narozkam ap

jinak vyuzivame ze mame mimco a babicky dostanou dvojramecek kde na jedne casti bude otisk prckovi ruky a nohy v sadre a v druhe casti nase profifoto na ktery se jdem za 10 dni vyfotit

MM davam ac nerada gamesku co chce

kristi
5. říj 2008

gameska asi taky bude, ma vyjit nova Call of duty