Vánoční dárky 🙂) Potřebuji pomoc

majina
28. říj 2007

Jsem bez nápadů! ☹ Potřebuji pomoc! ☹ 😀 😀 😀

Holky, co a komu budete kupovat? U nás každý všechno má a tak něco vybrat je pěkně těžký!

Nesnáším ty dárky typu "postav si na poličku a otírej z nich prach" 😖

Tak co helpnete mi? 😀

noangel
5. říj 2008

jinak ted smejdim po netu a hledam dobry kozeny rukavice na zimu aby moje mamka kdyz vozi kocarek nemela omrzly ruce 🙂 (tchyni at klidne upadnou) 😎

kristi
5. říj 2008

v Batovi maji slusny vyber, jinak krasne ale nekozene (ac tak vypadaly) jsem videla v Reserved 😉

noangel
5. říj 2008

kristi ja se v nich vubec nevyznam jen sem postrehla ze mluvil o Assasin creed a na jare ma vyjit Mafia 2

kristi
5. říj 2008

ja nevim, co hrajete, my mame PS3...ja vim, ze vyjde novy NHL a ta Duty, no....mne to neabvi, takze jen koupim co najdu

noangel
5. říj 2008

kristi super diky za tip v tydnu tam vyrazim do konce rijna chci mit od darku pokoj 😉

kristi
5. říj 2008

jinak v tom reserved meli k tomu i salu a tak. Ja teda koukala na tyrkysovy rukavice (se mi hodi), ale i ostatni meli super..kazdopadne tam maji i moc pekne panske veci...a hlavne ve velkych velikostech XXL

noangel
5. říj 2008

nastesti pari jen na PC. zatim. PS chysta poridit malymu ze budou parit spolu jen co vyroste 😝

ses odvazna ze koupis co najdes. me musi vylozene naznacit co chce jinak by jeste zbrblal

aponchie
5. říj 2008

ja uz mam darky asi mesic a jsem celkem vykryta a ty co jeste nemam mam uz vybrane aspon 😀

kristi
5. říj 2008

no, u nas to moc nejede, malo casu, takze vim...co by tak asi chtel....

noangel
5. říj 2008

jinak z dalsich tipu tchanovci jezdi 2x do roka do lazni tak dostali stejny zupany

noangel
5. říj 2008

ap tak hod inspiraci pls

bramburka
5. říj 2008

rukavice to je vtipný, to bych mohla...no obrazek taky dostanou, prijde k nam fotograf, tak něco uděláme rodinného, asi zvětšíme a koupíme asi v Ikee nějakej supr rámeček, možná bude i DVD z plavání... ale chtěla jsem i něco jako polopraktického. Asi to ale vyřeším tahkhle. Tchyni asi neco do bytu, v létě se bude stěhovat do nového. Ale co nevim.

sylvar
5. říj 2008

já taky vůbec nevím, chlapovi asi holící strojek, ten chce a potřebuje(to je hnus), chce PDA, tak nevím, no, ať si ho koupí asi 😀 a košile miluje, tak asi košili nějakou
mamce nevím, ségře taky , taťkovi taky nevím, jen přítelovýmu tátovi, ten je na víno, tak nějaký pěkný stojan s obsahem 😀

bramburka
5. říj 2008

já dávám každoročně MM hru, ale společenskou typu Osadníci, Carcassone... loni dostal San Juan, ale ta byla nic moc, tak letos mrknu na nějakou lepší.

kicik
5. říj 2008

ahojky nevíte co mám malej koupit kl vánocům?budu jí rok a půl na vánoce.am ještě milímu?díky

kristi
5. říj 2008

malej kocarek, mluviciho pejska, kuchynku, nakou srandu do vany - jeslti se rada koupe.

kristi
5. říj 2008

sylvo, mne se mamce osvedcilo predplatne s darkem, to je proste super

aponchie
5. říj 2008

noangel pro malou mam tefal hrnec tlakovej do kuchynky ,psaci stroj barbie opravdovej,disney medved pu plysovej polstar a druhej polstar jako batuzek na cesty sadu glitter fixu a spoustu malovaniho a jeste mam v kufru pod posteli dalsi dva darky a nevim co to je pac to mam od brezna nekde v akci koupene a hozene pod postel tak se musim kouknout 😀 😀
to je pro malou

pro babicku je to jednoduche nic nechce vsecko ma a co dostane to rozda 😝 takze diabetickej kos laskomin a jidla,novej ubrus do kuchyne a kalhotky pac je silene tlusta a druhe babicce a dedovi sme loni dali masazni vanicku na nozky a sou mega spokojeni a letos jim dame neco obdobneho viz wellness

s tchanovcema a svagrovou se nestykame takze to je super 😀

a manzelovi dam novej nuz zaviraci,nejake atlasy by si pral a dalekohled plus knihy a jsem vykryta 😀

bramburka
5. říj 2008

Lego, hračky do vody, odstrkovadlo, kočárek s panenkou?

aponchie
5. říj 2008

a pak uz budu jen s klidem chodit a smirovat co kde slevnuji s blizicima se vanocema a koupim zase neco supervyhodne navrch 😀 pac mam rada pripravenost a nesnasim takoveto tlaceni v davu a hlavne to tzv:no kdyz sou ty vanoce tak koupime baby anabelle a jine kreatury at to stoji co to stoji lavne ,ze je to drahe 😝

kristi
5. říj 2008

nejlepsi je jeste kupovat darky az 26.12, to uz byvaji slevy, delame to bezne lidem, ktere vidime az po vanocich

noangel
5. říj 2008

ap MM babicka je uplne stejna co ji dame rozda dal 🙂 takze davame univerzalni veci kdyby se nam to vratilo 😀

aponchie
5. říj 2008

no praaave 🙄 moje babi je hodne starobyla naivni a hodna a spokojena s malem takze je jednoduche se ji zavdecit a posledne vrkala jak holoubek,kdyz sem ji koupila tekute mydlo ta si to pochvalovala tak ji udelam radost vecma co spotrebuje ona sama a sni a nikomu nedato me tankuje neco co ji das najit na nekom jinem potom 🙄

zanett
5. říj 2008

apon - ja taky nesnasim nakupy na posledni chvili. Loni jsem je zacala pomalu kupovat uz v rijnu (koneckoncu uz ted jsem si vsimla, ze maji v obchodech vanocni balici papir/prani/ ozdobby), letos na to jeste nemam cas, ale budu muset zacit, protoze se chci vyhnout tem davum v obchodech a vyprodanym skladum...

noangel
5. říj 2008

jenze ona rozda i to mydlo 😀 to dostala loni a jiny veci do koupelny a pak sme to vsichni ruzne behem roku dostavali 😀

sylvar
5. říj 2008

kristi, to bych mohla, ona miluje časáky o psech, že bych jí dala předplatné 😅

jé, moje babí, když kdysy ještě byla, to bylo hrozný, něco jsme jí daly a ona to rozdala na narozky dalším, takže pak fakt to skončilu na tekutém mýdle,pač to tolik nemrzí 😉

aponchie
5. říj 2008

zanett no musim te ujistit,ze v kaufu zacal advent asi uz pred dvema trema tydny .v letaky se na tebe smal sexy adv.kalendar a jine capiny a ted sem byla v kaufu a maji celou jednu radu vanocnich figurek kuwa jak to mas pak vysvetlovat deckam!!!!vsude to vidi je toho mrak a pak jim rekni,ze to nosi jezisek 😀 ja teda malou moc do obchodu neberu zaprve me nervuje a pak ji nebudu vystavovat tomu traumatu ja tak nesnasim nakupovani s tolika cizima lidma vsude nejradeji mit obchod jen pro sebe 😲 navic ja nechapu jak tahaji ty bagly veci na peceni ja loni spocetla,ze me to nestalo vic nez 2kila cukru jednu barevnou ozdobu asi 5masel a 3kg mouk plus nejake vejce a prisady co mam bezne doma to pak nechapu ty jejich silene orgie a v konecnem dusledku toho nemaji o moc vic nez ja 😝

kristi
5. říj 2008

ha, to dela moje tchyne, dam ji bonbonieru a za pul roku ji dostanu ja 😀 😀

prababicce kupujeme dobroty: pastiku, vino, kafe, naky dobry syry (v Makru super balicky)

aponchie
5. říj 2008

no vidis kristi kupuj si co mas rada teda 😀

kristi
5. říj 2008

jj, vsak ja to delam, neboj. Ale stve me, kdyz si nekdo neco neumi uzit ani si vazit toho, ze ja nad tim treba mesic premyslim....letos dostane digestor, tu mi snad nehodi na hlavu

jinak nejlip se nakupuju v Tescu tak ve 3 rano