Vánoční dárky 🙂) Potřebuji pomoc

majina
28. říj 2007

Jsem bez nápadů! ☹ Potřebuji pomoc! ☹ 😀 😀 😀

Holky, co a komu budete kupovat? U nás každý všechno má a tak něco vybrat je pěkně těžký!

Nesnáším ty dárky typu "postav si na poličku a otírej z nich prach" 😖

Tak co helpnete mi? 😀

aponchie
5. říj 2008

no ja obcas sla v noci,ale u nas zase doplnuji zbozi,milion veci nekoupis pac na to kaslou aby to bylo v regalech pac v noci je preci cas zejo a pak taky obsluzne pulty nefunguji a jsem nucena kupovat veci balene co treba nechci a pak si me na musku berou kamery pac sem jak exot jak se prohrabavam vsim a to me sere takze u nas je nejlepsi jit mezi 6a7hodinou ranni a to jsou zne 😀

kristi
5. říj 2008

jo, jeste jsem si vzpomnela, ze mama ma uz blbou zehlicku, tak taky asi dostane

bramburka
5. říj 2008

no jeste asi vypalime DVD ktery snad nechame udelat na plavani... no a pak nevim.

verci.k
5. říj 2008

aponchie: Máš prosím tě nějaký tip, podle čeho budeš kupovat ten zavírací nůž (př. která značka je dobrá apod.)? Mám na něj taky zálusk, ale vůbec se v tom neorientuju. Díky moc, V.

bramburka
6. říj 2008

holky, napadlo mě že dám MM poukázku na vstup do solné jeskyně a má narozky, tak dostane školu smyku...

aponchie
6. říj 2008

verci mam ..asi victorinox

tlapicka
6. říj 2008

ja mam victorinox s fleskou 1giga a je to super, bez nej se nehnu! 🙂 doporucuju

nikka.vo
6. říj 2008

Tak moje rodina se domluvila na tom, že si nic nedáme a obdarují se jen děti, takže mi to vytáhne trn z paty jak finančí, tak i že nemusím vymýšlet beztak blbosti 😝 S partnerovou rodinou si dárky vyměníme, ty by na to asi jen tak nepřistoupili 😕

janeyzelvicka
6. říj 2008

Jéj... ještěže jsem to tu našla 🙂 manžovi a našim dám nějaké tričko s nápisem... až mamka dostane "Super babča", zblázní se radostí 😅

janulle22
6. říj 2008

bramburko kolik prsim te stoji ta skola smyku...?

bledulka
6. říj 2008

tak už také řeším vánoce a ještě navíc manželovu 30. k té bud fotokurz (moc rád fotí) a nebo taky školu smyku....januell- škola smyku se dost různí... Nejlepší je prý v Mostě a pak ve Vysokém Mýtě a nabízí ji hodně agentur-a cena se právě liší agentura od agentury- rozdíly jsou i okolo 1000 Kč... nejlevnější jsem to našla na wéwéwé.školysmyku.cz ,tam to mají s dph za 3800,- ...ale asi nakonec zvítězí ten fotokurz 😉

janulle22
6. říj 2008

ty jo to je tak drahy...? 😒 jsem cekala ze to bude min tak okolo 1500 😅 ...no a jinak tchyni a tchanovi jsme koupili relaxacni pobyt na 3 dny kdesi napul s jejich dcerou...a nasim tata-poukaz na masaze a mama-poukaz na kosmetiku a k tomu nejake kosmeticke balicky...a malymu mam asi milion hracek🙂 a MP vubec nevim co mam koupit...:(...
kruci...

bledulka
6. říj 2008

no je to drahý,někde přes agenturu na zážitky jsem to viděla i za lehce pod 5 tisíc 😒
ale zkus popátrat na internetu,třeba někde bude levnější-mě teda jiná místa než která jsem uvedla nebyla doporučena (prý rodíl jako střední škola x mateřská škola) ale mohlo by to být levnější ....

janulle22
6. říj 2008

tak ja jsem to nakousla pred pritelem a rikal ze nechce tak uz to nemusim resit ale co ted?co ted koupit...,?ach jo.... 😔 😔

bledulka
6. říj 2008

janu- a co ho baví? čemu se věnuje ? co má rád?

janulle22
6. říj 2008

bledulka- no ho bavijou hry na pocitaci jenze hraje porad jednu a tu samou ktera nejde dohrat proste je to kupa lidi a bojujou mezi tlupama a tak je to on-line hra no...takze tim ho asi neuspokojim 😀 ...no pak me napadla knizka ma rad 1.svetovou to ho hrozne bavi ale to je hrozne malo...pak ho bavi auta ale to je moooc drahe to co on chce takze taky nee 😀 ...no vidim ze to nebudu met lehky... 😒

nobody
6. říj 2008

sakra, já taky nevím co
nějaký adrenalin

liviky
6. říj 2008

já už mám první dva dárky 🙂 ..fixy zvířáta a knížku o mašince,takové reporelo a plyš 😅

verci.k
6. říj 2008

aponchie: Díky, původně jsem chtěla jen klasický zavírací, ale ty victorinoxy jsou super, jen se rozhodnout v tom množství který....

tlapicka: ten s flashkou jsem viděla a je super 🙂, akorát přítel nosí flash zvlášť (na klíčích), takže by to asi nevyužil.

makelka
6. říj 2008

Tohle je skvělá stránka, kde najít dobrý dárky 😉 😉 http://www.zazitky.cz/

aponchie
7. říj 2008
kristi
7. říj 2008

apii, noze uz jsem kupovala 3 - tatovi, svagrovi a naposledy kamosovi...

aponchie
7. říj 2008

no vidis ja jeden a ztratil ho a bere mi noze z kuchyne na pizlani v lese takze to mam z krku a dalekohled jsem uz vybrala znacku Hama neni ani drahej a na obycejne koukani dobrej..

bramburka
7. říj 2008

No tak už tu bylo zodpovězeno na školu smyku. Ještě je dobrej darek proste poukázka na 2 jaké koliv vstupenky do kina. Každý kino to prodává. Nebo poukázka do posilovny nebo jiný cvičení. Nebo třeba tričko na kolo nebo ponožky? 😀

aponchie
7. říj 2008

trekove hulky,krokomer,buzola,bryle...

iris
8. říj 2008

tak to já se všech zeptala, co by chtěli...jsou už všichni dospělí a nerada bych dávala něco, co se jim nehodí 🙂
Moje mamka si řekla o knížku - tak už pro ni mám dvě, ségra chce mikču,druhá ségra bude chtít něco do domácnosti - zařizujou nově byt, manža peníze - příští rok má 30 a chce si střelit trofejovýho jelena - ale stejně mu koupím nějaké překvápko, tchánovcům ještě nevím, švagrová se svým přítelem se taky zatím nevyjádřili, musím je k tomu dokopat...a našemu trpaslíkovi pořídíme saně 😀 a pak další maličkosti

lenerka
8. říj 2008

tak to my letos budeme mít chudý vánoce

kupujem nový velký byt a na vánoce asi nebude,ale mě to tak moc nevadí
aspoň nemusím hledat dárky
ale dcerku a neteř a synovce neošidím!!!
a manžel dostane kravaty a košile
babičku už máme jen jednu a ta nic nechce-vánoce co umřel děda nesnáší,neslaví
manžel rodiče nemá
a s ostatníma jsme se domluvili,že jen dárečky dětem
a našim rodičům:web kameru a možná originál Windows XP 🙂

danullinnka
9. říj 2008

Ahojky,
tak já mám zatím dárečky dva 😉 manželovi svetr a staršímu synovi povlečení na postel-motiv z pohádky Auta 😉 a nad zbytkem dárků musím ještě přemýšlet.

andrysek2
9. říj 2008

ahoj tak ja jeste vubec nevim co koupit musim neco vymyslettt 😀 😀 😀

marselina
9. říj 2008

uf tak co na vánoce vůbec nevím,manžel ani rodiče se nevyjádřili co byc chtěli nikdo nic nechce,prý všechno mají.kubíčkovi koupíme robota kterýho moc chce,boby,brusle a pokud mu jsou malé přeskáče tak ty,miminku houpačku a dál nevím nevím.........