Vánoční dárky 🙂) Potřebuji pomoc

majina
28. říj 2007

Jsem bez nápadů! ☹ Potřebuji pomoc! ☹ 😀 😀 😀

Holky, co a komu budete kupovat? U nás každý všechno má a tak něco vybrat je pěkně těžký!

Nesnáším ty dárky typu "postav si na poličku a otírej z nich prach" 😖

Tak co helpnete mi? 😀

kopcik
16. říj 2008

ahoj holky, letos to jsou první vánoce, které trávíme v česku. bydleli jsme v zahraničí a na vánoce jen dovezli dárky a zase letěli zpátky. tím, že jsme vydělávali dost peněz jsme se nemuseli ohlížet moc na cenu a nakupovali ve velkém. jenže samozřejmě teď je situace jiná. máme mimi, které stojí peníze a budeme kupovat byt, takže bude hluboko do kapsy. jak to řešíte s dárkama vy? kupujete třeba i pro švagrové, neteře atd....? a jestli ano, jaká je taková přijatelná částka, kterou utratíte?

caira
16. říj 2008

ohledne darku jsem docela bezradna, sice na vanoce v CR nebudeme, ale letim tam zacatkem prosince, takze bych tam nejake darky nasim rada dovezla { male darky at se vejdou do kufru} Brachovi se zenou to bude docela lehke- v breznu cekaji mimi tak dostanou urcite neco pro mimi, ale treba pro nasi malou vubec nevim, bude ji v tu dobu 10 mesicu tak si myslim, ze nejake hracky treba na rozvijeni smyslu nebo tak, ale uz ted ma hracek mraky.. nevim ale, co by male mimi v deseti mesicich mohlo bavit, napadly me takove ty barevne krouzky co se nasazuji na sebe, nebo mekke barevne kostky na hrani a staveni atd..

Manzelovi vubec nevi, to je hruza, s darkama pro sebe navzajem rok co rok bojujeme, chtela bych mu koupit nejake prekvapeni,ale nenapada me nic vtipneho a uzitecneho, presne jak nekdo rikal, nemam rada kraviny, na ktere se pak stejne jen prasi..

mori
16. říj 2008

caira - naší Karolínce bylo loni na Vánoce 10,5 měsíce - jukni na foto co dostala: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=761531 - třeba se něčím inspiruješ 😉 🙂

konja
16. říj 2008

Ahoj všem. Tak já už mám na Vánoce něco vymyšleného ,ale u některých členů pořád tápu.
Manžel - dostane mikinu na kterou jsem mu nechala vyšít znak hokejového klubu kterému fandí. Dál nevím.
Syn-5let- fotbalová sada (chrániče, štrupny, dres a trencle) a dál vůbec netuším 😒
Dcera - na Vánoce necelých 5 měsíců-nemám tucha 😒
Moje maminka - kalendář s fotkama, mori - inspirovala jsi mě s tím foto hrnkem, ale ani klíčenka není špatná :o). No a určo něco na čtení a protože má ráda čaj, tak nějakou moc dobrou čajovou směs.
Táta - absolutně netuším, možná nějakou pivní specialitu 😅 a kalendář
Macecha - nejspíš nějaký obrázek vlastní výroby ( ubrouskovka nejspíš)
Tchán - kalendář a dál nevím. Pokud seženu pro tátu pivní specialitu tak ji dostane i tchán
Tchýně - jelikož si potrpí naléčivé bylinky a čaje, tak máme v plánu ji udělat dárkový balíček léčivek a léčivých čajíků na její neduhy. Pak ji chceme objednat roční předplatné časopisu pošli recept protože si ho ráda kupuje, no a pak asi zase kalendářík.

Takže prosím o radu - co by jste koupili pětiměsíční holčičce a pětiletému klukovi? Jsem docela bezradná ☹

konja
16. říj 2008

Ještě jsem chtěla přidat www.pivoteka.cz,kdyby měl doma někdo v rodině takové fandy piva jako já. Docela uvažuji nad pivní pálenkou 😀 No a pro ty co jsou z Hradce Králové či okolí, tak podobný obchod funguje i zde - www.pivonka-hk.cz
No a pro dámy jsem našla toto http://www.a-cosmetics.cz/pivni-kosmetika-manuf.... Neznáte to někdo?

jabber
16. říj 2008

konja - a co takhle pro pivní fandy nějakou proceduru v pivních lázních? 😀 já o tom docela uvažuju 😀

konja
17. říj 2008

jabber: taky jsem o tom četla,ale to bych si dopřála tak maximálně já.Můj otec by mě za to rozhodně nepoděkoval, on je jak kočka - umyje se,osprchuje,ale nekoupe se, neplave (ani plavat neumí) a z většího množství tekutiny má hrůzu 😒 takže pivní lázeň by mu asi moc radost neudělala. Ale je to zajímavé. Koukala jsem že třeba v Harrachově (to je od nás nejblíže) mají pivní lázně pro dva, tak třeba pro mě a pro manžela 😀 Mji i manželovi rodiče jsou rozvedeni, tak by asi společná lázeň moc vhodná nebyla,leda, že by se tam zkoušeli navzájem utopit 😀 😀 😀

janulle22
17. říj 2008

ahojky holky jak funguje ten kalendar s ditetem...?a kolik to tak stoji...?diky...

jabber
17. říj 2008

konja 😀 😀 😀 no ale pozor - pivo není jen tak lecjaká tekutina 😀. A ta pivní kosmetika, ta je taky super 😀

zelvatko
17. říj 2008

Já už něco nakoupeno mám..ale jak se na to tak dívám, tak je toho málo!! :-/

mamce: přenosná dóza na chleba z pekárny
přítel: vlasovou kosmetiku, nerezový korbel na pivo, + ??

švagrové: kosmetické balíčky
švagry jako vždy obdarujeme vínem
synovec: dřevěné kuželky, dětská kosmetika

ale co tatkovi.. je vinař, ale vínem z obchodu se mu nezavděčím.. na knížky nemá čas..
tchýně + její přítel ..netusím.. přijde mě, že je nic nezajímá..

Zato pro sebe mám dárků dost 😀 .. sada talířů, 2 mísy, šlehač.. a ještě si budeme s přítelem kupovat vysavač..

mori
17. říj 2008

janulle22 - co se týče toho odkazu co jsem dala já - kontaktuješ paní, pošleš jí fotky mailem či ICQ, ona to upraví na kalendář, pošle ti to zpět ke shlédnutí - ty můžeš chtít ještě nějakou úpravu, není problém, je moc ochotná a milá 🙂 a potom ti to přijde poštou jako hotový kalendář 😎
Formát A4 u ní stojí 200,- až 300,- (záleží na náročnosti úprav jako je retušování apod.). Mě konkrétně stál 250,- a každý další 130,- 😵 Co jsem hledala na Netu, tak to vycházelo nejlevněji. Poštovné je zdarma.

zelvatka - když je taťka vinař, tak co třeba nějaký stojan na víno či dárkovou sadu na víno (vývrtka, špunt, ...)

caira
18. říj 2008

mari diky moc za inspiraci :-} Karolinka je vazne uznasna :-} Vcera jsem se domlouvala s Leou ohledne toho kalendare, tak tenhle vikend budeme fotit a behem tydne bych ji zaslala fotecky 🙂

skuli
18. říj 2008

Včera jsem objednala holkám inteligentní plastelínu.Je to hezký dárek i pro manžela.Měla jsem ji v ruce a nechtěla jí pustit.Fakt super relax. 😀
http://www.plastelina.cz/

konja
19. říj 2008

skuli: jo tak ta je dobrá, chtěla bychji koupit synovi až bude trošku větší, teď by ji totiž zaručeně zlikvidoval 😀

bramburka
19. říj 2008

holky, tak jsem to procetla, ti co jste z Prahy, tak nejlepší je koupit si u foto škoda kalendář za 80 kč, je prázdný a nalepíte tam fotky svoje - vejde se tam i malůvka od pidi dětí a tak. A máte kalendíř za pakatel. My to loni udělali vsem - babičkám, prababi, tetam a tak.... kdybych kazdemu delala za 250, bylo by to drahý. Tak jen jako tip...http://www.fotoskoda.cz/eobchod/p3170007-cz-kal...

krulop
19. říj 2008

Tipy pro maminky ,babičky..
www.brno-info.cz/obchod/crd

janulle22
21. říj 2008

mori muzes mi prosim te zaslat kontakt na tu pani co dela ty kalendare...?moc ti dekuji

mori
21. říj 2008

janule22 - odkaz je tady úplně nahoře 😉

elitera
21. říj 2008

Holky, co kupujete svým tátům/tchánům?

mori
21. říj 2008

elitera - můj taťka už není mezi námi a tchána nemám, ale docela se mi líbí toto:

- houbařský nůž (pokud je houbař): http://www.zbozi.cz/?q=houbařský nůž
- korbel na pivo s fotkou (třeba vnoučat): http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14381028&tab=2
- předplatné oblíbeného časopisu
- nějakou encyklopedii (v vlacích, o nějakém sportu, o motorkách, ... - záleží co dotyčného zajímá)
- bytelný kufr na nářadí (pokud jsou kutilové) - já kupovala manželovi v OBI, je pokovaný a dá se na něm i stát

nebo nám poraď, co je baví 😉

elitera
21. říj 2008

No nazdar 😀
- houbu najde, leda když o ni zakopne
- pivo moc nepije, v hospodě mu chlapi zakázali objednávat si velký, že mu zvětrá
- časopisy neodebírá, akorát MFD a to má už několik let, snad ještě ze socíku
- knížku leda o kutění, ale to už vesměs všechno zná, když vlastníma rukama postavil barák
- kufr na nářadí by musel mít velikost minimálně zahradního altánu, kolik toho má

😀
vůbec to nemam jednoduchý!!! 😀

elitera
21. říj 2008

leda nějakou knížku o historii, to by snad šlo. 🙂 Akorát budu muset prozkoumat, co všechno už má doma, ať se mu to neduplikuje 🙂

mimochodem, celou dobu mluvím o svým tátovi, tchán dostane společně s tchyní zahradní gril 🙂

kpetra
21. říj 2008

Ahoj. Díky za skvělé téma. Nápadů na vánoční dárky není nikdy dost. Já každý rok bojuji s dárkama pro táty a jeho přítelkyni. Mám pocit,že už všechno mají a to co nemají, si sami koupí. Ale letos se mi to podařilo vyřešit a určitě dárkem potěším. 😀 Koupila jsem jim dárkovou kartu ná nákup v Ikea. Dost tam jezdí nakupovat a takhle si aspoň můžou sami vybrat,co si pořídí. Tak třeba se bude tento nápad někomu hodit. 😉

mori
24. říj 2008

Dnes mi dorazil fotohrnek: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=141... je z MMB od: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=56271 Cenově vychází nejlevněji co jsem na netu našla 🙂

konja
25. říj 2008

kpetra: Tak to je super nápad. S manželem jsme dostali dárkovou kartu do Ikei jako svatební dar a udělal nám moc radost. Každý si může vybrat co se mu líbí a hodí, super 🙂

achalteke
25. říj 2008

já bych chtěla mimi 😵

kajika
25. říj 2008

Manželovi objednám dárkový poukaz na 3 hod. jízdy na čtyřkolce, vyblbne se a bude klid a dceři jízdu na koni at si nezávídí. 😉

lenka132
25. říj 2008

elitera já mému tatínkovi, který ještě ke všemu oslaví za měsíc 60té narozeniny budu kupovat k vánocům set-to-box......k těm narozeninám jsme mu koupili wapku....tlakový čistič, no a tchánovi určitě nějakou pěknou knížku...hodně čte, pak také vitamíny na klouby, tomu hodně věří

aeroaero
25. říj 2008

Ahoj holky, chtěla bych poprosit o malou radu, malýmu bude na vánoce rok a půl...a přemýšlím o mluvícím pejskovi od fishera http://www.ecipisek.cz/detail/mluv-c-pejsek-bd-... a nebo o učící housence od fishera http://www.broucci.cz/hracky_info.php/products_... je lepší??

mori
26. říj 2008

aeroaero - pejsek se mi líbí, ale osobně bych ho už v roce a půl naší dceři nekoupila - už v té době (teď jí je 21 měs.) uměla víc částí těla, než je na pejskovi ... tak to bych zvážila, podle toho jak to umí tvůj Jakoubek, aby to nebylo zbytečné 😉 cca v roce a půl jsme jí ho ukazovali v obchodě, líbilo se jí to, ale když už to umí, tak raději ty peníze investuju do jiné hračky, aby se naučila zas něco jiného 😉
- housenku neznám, ale odradily by mě ty anglické nápisy 😒 A mluví vůbec česky? - když už nápisy jsou v angličtině???