Vánoční dárky 🙂) Potřebuji pomoc

majina
28. říj 2007

Jsem bez nápadů! ☹ Potřebuji pomoc! ☹ 😀 😀 😀

Holky, co a komu budete kupovat? U nás každý všechno má a tak něco vybrat je pěkně těžký!

Nesnáším ty dárky typu "postav si na poličku a otírej z nich prach" 😖

Tak co helpnete mi? 😀

aeroaero
1. lis 2008

já mám zatím jen pár dárků
pro manžela...svetr, mikinu,ještě bych mu chtěla koupit CD a pak budu ještě vymýšlet..
pro mamku mám sadu zlatých A New krémů z avonu.
pro tátu zatím jen kravatu a přemýšlím o inteligentní plastelíně.
pro segru zatím jen takovou krásnou vypasovanou bílou košili.
a dál furt přemýšlím... pro babičku a dědu asi nové peřiny.
Chtěla bych jet do Ikei tam určitě něco pěkného do bytu nakoupíme a říští týden se chystám ještě do Rakouska tak třeba mě něco cvrnkne do nosu.

A pro Kubíčka budeme kupovat...dřevěnej vláček s kostkama.
Stoleček a židličky z Ikei,
magnetickou knížku,
z mimiuaukce máme vydražený odrážedlo, ¨
první pastelky od 1 roku,

musím toho vymyslet hodně protože většinou to funguje tak, že si to pak babičky a dědové rozeberou, zaplatí a my nebudeme mít pro Kubouška nic 😉

mori
1. lis 2008

aeroaero - já nevím jak dlouho přesně dělá kalendáře. Já si ho nechala dělat v půlce září, takže neměla ještě tolik zakázek, jako před Vánocema 😉 takže jsem jí poslala cca 18 fotek (ona vybrala 13, co se tam nejlépe hodily), ale stačí poslat 13 fotek. Během půl hoďky mi to poslala zpět zpracované, já to odsouhlasila a ona to hned dala tisknout a za 2-3 jsme to měla doma 😀 Vím, že teď toho má víc, neb svátky se pomalu ale jistě blíží, tak to nestíhá tak rychle. Ale stačí se domluvit, je moc ochotná a milá 🙂
Ty na to nějak pospícháš?

konja
1. lis 2008

Potřebuju poradit - dceři bude na Vánoce 5 měsíců. Jestli máte někdo také takto staré mimi, co mu dáte pod stromeček? Jsem z toho nějaká bezradná.Je toho tolik, že vůbec nevím co vybrat 😅

kristi
3. lis 2008
jabber
3. lis 2008

konja - ve stejné situaci jsme byli před rokem. Dceři se nejvíc líbily papíry a mašličky a jinak jí to bylo šumafuk 😀 . Jediné, co jí na chvíli zaujalo byla plyšová panda a plyšové růžové prasátko 😀

danullinnka
3. lis 2008

Mori,taky jsem dala na tvůj tip na kalendářík a paní Lea je úžasná,super komunikace,rychlé zhotovení.
Fotečky jsem dala do alba 😉
Vždycky jsme jen u fotografa dělali kalendář jen na jedné A4,toto je super změna.Ještě jsem na MMB objednala hrníčky s fotkou kluků,jeden bude Babičce,Prababičce a Pradědečkovi.Tento týden by mi měly přijít.

mori
3. lis 2008

danullinnka - tééééda, ty vaše kalendáře taky vypadaj úžasně !!! fakt bezvadný 😵 určitě nadělaj spoustu radosti 😉 🙂 A odkud budeš mít hrnečky? Pak taky ukaž foto 😉

danullinnka
3. lis 2008

Mori,nevím jak sem dám odkaz 😠 je to na MMB,totoka9.Jo a hrníček není do myčky.
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=56271,jéééé se mi to povedlo 😀 😀 takže tady,noo 😅

mori
3. lis 2008

danullinnka - jo to máš ten odkaz asi taky ode mě néé??? já mám taky od nich a dávala jsem sem odkaz 😀 Já jsem moc spokojená, vypadá moc hezky 🙂 Vím, že není do myčky ... u nás no problemo, myčku nemáme 😝

danullinnka
3. lis 2008

Mori-odkaz jsem měla od tebe na kalendář a asi i na ty hrníčky 😉 svět je malý 😀 😀
My taky myčku nemáme,teda máme,mě 😀 😀
Jinak nevím,co koupit manžovi.On mi kupuje mobil a nové brýle a já nevím,co jemu 😝 oblečením co už pro něho mám,ho odbýt nemůžu ☹

mori
3. lis 2008

Já letos manželovi: župan, hrnek s tou fotkou, oblečení.

danullinnka
3. lis 2008

tak oblečení mám,ale co dál??? 😅 musím přemýšlet dál,vím,že se taky díval po mobilu,tak možná ten,ještě uvidím 😵

mori
3. lis 2008

danullinnka - má nějaké koníčky? jaké je jeho zaměstnání? Zkusíme něco vymyslet 😉

danullinnka
3. lis 2008

Mori-koníčky ani ne,teprve ted v létě jsme se spolu začali učit tenis,takže to jsme si koupili vše nové.Zaměstnání-dělá v kalírně,jestli ti to něco říká,prostě jen kalí a kalí 😀 areal Zbrojovka.
Jsem asi bez fantazie 😖 a děkuju za pomoc 😉

kalerat
3. lis 2008

Holky co byste poradily pro dítě, kterému bude na vánoce rok. díky za tipy 😵

mori
4. lis 2008

kalerat - tady je foto, co dostala naše Karolínka v roce http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=868243 🙂

kristi
4. lis 2008

Kalerat, nase dostala toho mluviciho pejska od Fischer price

konja
4. lis 2008
mobina
4. lis 2008

konja-u nás frčel míček, vkládací kelímky z ikei, a bezkonkurenčně nejvíc a to do dnes hrací lokomotiva z Globusu, možná taky nějaký cd s písničkama a takové ty kroužky jak se nandavají na kolík.
Kal my máme v plánu kupovat smyslovou kostku, nějaké aktivní chodítko, vkládačku kostiček, nějaký hrací pultík, stan do pokoje, metr na zeď, nějaký autíčko. Přiznám se, že ty hračky od FP (pejsek, hrací hrnec) mě osobně moc nezaujali a Ondru v krámě taky ne 😒

kristi
4. lis 2008

Mobina, ona si s nim zacala hrat az dyl....az tak v 1,5 roce....tedka ho vozi v kocaru, tancuje s nim, pousti si to sama a uci se....driv ji take moc nezajimal. Ovsem hracka je to fakt hezka

jabber
4. lis 2008

mori - máte stejného losa jako my 😵 😀 Ten má u nás obrovskej úspěch 🙂

konja
4. lis 2008

jabber, mori: sice nemáme houpacího losa,ale houpacího koně 🙂 ale úspěch měl obrovský.To je super dárek.Ještě teď syn občas na něm dovádí (a to mu je pět! 😉 ).

narleen
4. lis 2008

Já jsem našla pár dárků na TisicVeci.cz, aspoň vím, že nikdo jinej nebude mít nic podobnýho 😝

mori
4. lis 2008

jabber - u nás taky, Kája se na něm houpe do dnes 😀 Teď už je fajn, že se houpe sama 😎

konja - myslím, že houpajdy jsou pro děti opravdu super ! 😀

jabber
4. lis 2008

konja - no čtyřleté neteře na něm taky ještě vesele řádí, když přijdou na návštěvu 😀

narleen 😀

mori - to je fajn, když už se dítě houpe samo 🙂 naše začala předevčírem a ještě u toho říká hou-py, hou-py 😀 strašně mě baví ji u toho pozorovat 😀 😀

liviky
4. lis 2008

tak my máme doma taky houpacího koně a ted i mezi futry houpačku,...ještě nám chybí lanový žebřík a lezecká sstěna 😀 ,ale tu doufám tatka pořídí později 😅

jabber
4. lis 2008

liviky 😀 😀 😀

no my budeme muset pořídit nějaký kočárek a panenku, protože je z toho hotová, když přijdeme k neteřím a nechce to dát vůbec z ruky 😀

liviky
4. lis 2008

tak to my máme dva a stejně to tu většinu času sbírá prach,já asi Vikince zařídím plán návštěv kamarádů a kamarádek a tam se bude těšit z hraček a já nebudu muset uklízet 😀 😀 😀 😀 😀

jabber
4. lis 2008

jo, přesně tak 😀 - my taky nejradši obrážíme kamarádky a příbuzné s dětmi 😀 nejlepší jsou totiž vždycky ty hračky druhých 😀

liviky
4. lis 2008

áááno přesně tak 😀