Vánoční dárky 🙂) Potřebuji pomoc

majina
28. říj 2007

Jsem bez nápadů! ☹ Potřebuji pomoc! ☹ 😀 😀 😀

Holky, co a komu budete kupovat? U nás každý všechno má a tak něco vybrat je pěkně těžký!

Nesnáším ty dárky typu "postav si na poličku a otírej z nich prach" 😖

Tak co helpnete mi? 😀

majina
autor
28. říj 2007

Taky dobrý! Jako ty poukázky! 😉

alcatko.j
28. říj 2007

Noo, tak baby radte 😅 ja netusim 😅

my s jirou si asi nebudem davat nic moc, rekonstruovali jsme byt, tak si dame posledni dvere, ktere nam chybi a nazdar 😅 objednala jsem tricko SUPET TATKA a s celou rodinou se slozime na dobrej stan, kterej si Jirka uz dlouho preje(ale preje si fakt dobrej, tak ho dostanei na narozeniny).
Ja si nepreju nic, nic me nenapada, tak se spokojim s tema dverma 😅

segra dostnane dva listky na koncert Chinaski.

Rodice vitaminy, a nejake drobnosti, jsme si rekli, ze na dary jsme uz velci 😅 teda rodice to rekli, tak ja se teda prizpusobuju 😕 😅 😝

No a vyradime se na Nelousovi 😵 Ta dostane stan do pokojicku, kde se schova, az ji budem srat 😅 A pak par drevenych rozvijejicich hracek, ted jsem se kochala, jsou fakt uzasne, sama bych se s nima na par hodin zabavila 😅 No a na zaver dostane detskej mobil, pac uz me nebavi, jak je ten muj vetsne ozuzlanej a poslintanej 😕

jolisek
28. říj 2007

ahojky holky,já se přidám taky mě vůůůbec nic nenapadá ☹
Babička je jednoduchá te koupím nějakou šikovnou věc v Chibu tam mají hezké věci ale třeba tátovi to mě vůbec nenapadá ,tatá má uplně všechno a stříkacíma hovadinama ho odbívám pořád tak jsem si říkala že letos bych se mu mohla věnovat víc,on Vánoce nemá rád 😅
Mámě??Asi něco na sebe ale co??To nevím!Pak bráchovi asi nějakou hračku a blbost do školy ale taky nevím jakou a co 😠 Vánoce jsou o nervech co???

majina
autor
28. říj 2007

No a to to mají být svátky klidu! Já už jdu raději nakupovat zítra, nesnáším pak ty mačkanice a strkanice v obchodech! ☹ 😀

bramburka
28. říj 2007

Udělám invazi do drogérky... nějaký balíčky... máma má ráda pret a porter, manželovi - pásek, ponožky, boxerky,.... a tak - taky hru - hrozně rádi hrajeme Osadníky, takže kupuju něco podobného - doporučuji na svět deskových her - hry pro 2 vybrat něco - hrozně se nám to osvědčilo. Dětem je to jednoduchý... tetičce asi nějakou sadu belgických pralinek nebo bonbonu - možná vínko - protože krámy do bytu - to je na prd...
Pak taky poukázky do IKEA nebo do kina dostáváme rádi - nebo lístky do divadla pro naše - oni sami nekoupí a pak jsou nadšení, že někam jsou...kdo je movitější (my se skládáme) - tchýni kupujeme digitální foťák.

Ale pro tatínky - je super dárek holky - doporučila kamarádka - knížka od Arnošta Goldflama - ted nevím jak se jmenuje - jsou to různé pohádky, kde vystupuje jako hlavní hrdina tatínek - je to prej uplne super a sranda - navíc se tam dá nelepit fotka - toto je muj tatínek jako hrdina. No luxus!!!!!!

bramburka
28. říj 2007
caira
28. říj 2007

tak to ja jsem letos taky bezradna, manza nikdy nic nechce kdyz zjistuju, jestli by se mu to ci ono libilo takze u nej fakt ale fakt nemam vubec paru cim bych mu udelala radost, letos chceme vanoce delat fakt v malem pac setrime na mimco, ale alespon jeden dva hezke darecky bych mu dat chtela, taky s nasima vubec nevim, tam je to boj, nikdy nic nechteji, vzdycky mi reknou, ze bud vsechno maji, nebo co chteji si poridi, kdyz si to poridit chteji... 😖 tak babo rad ☹

makak21
28. říj 2007

Tak my jsme se s rodinou dohodli, že si letos nebudeme nic dávat, tedy že už si my dospělý nebudeme nic dávat. Je nás hodně, stojí to spoustu peněz a babičky u toho vždykcy šílí, že na to nemají, ale nakupují doslova jako prokopnuté 😀 Takže jen dětem. Mým synovcům a přítelovu synkovi a konec. Doma si s drahým něco dáme, ale co tobude netuším. 😖 Snad mě něco napadne. Určo nějaké ty hadříky a povídal něco o náramku na ruku, tak se po něčem podívám. Uvidíme, nějak to dopadne, jako každý rok 😅 Ale děti jsou jasný, od jejich maminky (švagrové 😅) jsem dostala seznam, tak o to je to jednodužší 😀 No a synátor chce nějaké ráfky na kolo s motivem pavučin, tak je to letos skoro vyřízené 😎 😀 Kéž by to tak šlo vždycky 😵 😀

kristi
28. říj 2007

mama predplatne casaku, my s Robacem si dame asi dovolenou nekde v teple, bracha dostane skejtacky triko, tchan a tchyne 2 plastova okna a nejvic toho asi dostane Mia...(penovy puzzle, mluviciho pejska a taky naky oblecenicko..

petraluk
28. říj 2007

Ahojky holky 😀 Já se letos na vánoce strašně těšim, jelikož už budem 3. Malýmu tedy budou teprve 4 měsíce, takže z toho nic mít nebude, ale to nevadí. Včera jsem mu koupila první 2 dárky ( blešku od Lamazze a takovýho krokodýla od Fischera) a dnes jsem v aukci vydražila další 4 hračky taky od Fischera. Mít peníze, tak bychom potřebovali víc stromků, aby se nám to tam všechno vešlo. 😅
Všem babičkám necháme udělat hrneček s Lukáškovou fotkou. Tatínek sbírá modely Mercedesů, tak mu koupit nějaký další přes net. A ostatním zatím nevim, ale většinou když někam zajdu, tak mě tam něco napadne. 🙂

macu.k
28. říj 2007

Ahoj, to je dobrý téma. Třeba mi tu někdo poradí co koupit ročnímu synáčkovi? 🙂 Zatím má v seznamu pro Ježíška akorát sáňky 😀

zanett
28. říj 2007

Jezismarjaaaaa! Nestraste 😲 Zase Vanoce? Vzdyt byly nedavno... 😀 No ale jinak souhlas s majinou; taky nesnasim mackanice v obchodech a prebrany zbozi, tak to abychom si pospisili...i kdyz; nakupy pres internet to jisti...Ovsem ja nejenomze nevim, co koupim pro ostatni, ja ani nevim, co chci pro sebe (vsem ze slusnosti rikam, ze nic, ale je fakt, ze nemuzeme sedet u stromku a koukat se po sobe, pac nikdo nikomu nic neda... 😀 )

majina
autor
28. říj 2007

No to přebraný zboží to nesnáším! ☹ Proto už jdu raději zítra, nakoupím alespoň polovinu a do konce listopadu druhou a mám klííííídeček! Potom ať mi to doma ve skříni klidně leží! 😀

Jo holky, chtěla jsem se zeptat jestli nevíte o nějaké stránce s legračním spodním prádlem... a nemusí to být ani vánoční? 😅

tlapicka
29. říj 2007

ahoj, my uz mame skoro vsecko nakoupeny, tak napisu pro inspiraci...
babicka 1 navleky s gumou na vylety, aby ji nepadaly kaminky do pohor
deda 1 patchworkove sedaky na zidle, vlastni vyroba
babicka 2 nevime, ale jako napad se nam libi pohory, jen nevime, jak to udelat.
deda 2 strouhatko na syr (neco jako maji v restauraci) a pena na holeni
bracha se svagrovou 1 cepice a patchworkove prostirani
bracha se svagrovou 2 rucniky piere gardin a destnik samsonite (silene slevnene skoro zadarmo, jejich oblibene znacky...)
svagrova se svagrem: sala a trenyrky baltessarini (nejaka nobl znacka...)
uz mi chybi pouze manza a to to teda faaaakt tapu. ty pohadky jsou ale super...

jusnina
29. říj 2007

díky za inspiraci, už jsem manželovi objednala pohádky pro tatínky.Mamince chci dát k vánocům a zároveň k 65 narozeninám, které má o pár dní později tandemový seskok padákem. A jinak moc netuším 😖 Loni to bylo jednodušší, pro manžela jsem měla balíček s bačkůrkama a prvním ultrazvukem našeho miminka. A dvoje trenky CK. Sice byly asi za 1500 ale miluje je a má je božíhódový 😀 Jsem Avon Lady, takže každý dostává obligátně Avon balíčky. A k tomu spoustu knížek, oblečení, maminkám parfémy, tátům něco na PC. Taky je fajn dárek předplatný oblíbených časopisů.

krista
29. říj 2007

Ahojky holky,
tak u nás jsou Vánoce taky horor, hlavně vybírat babičce a tetě - to jsou žencký, který mají naprosto všechno 😝 Babička kolikrát dárek ani nevybalí a složí ho do skříně, hlavně bonboniéry jsou u ní takový "putovní" 😀
Takže jsme se shodli na tom, že babičce uděláme menší dárkový koš s jídlem a dáme tam to co má ráda, aby to zase nezkončilo někde "na horší časy" 🙂

Tetě - stropní světlo do kuchyně (to mi poradila moje mamka, že by ho potřebovala 😉)

Jinak se kupují dárky jen dětem a jak tu někdo psal, že to má jednoduché, tak u nás je to naopak, bratrancovi děti maji všechno na co se v hračkářství podíváte, takže neni jednoduchý vybrat levnější dárek 😖

Manželovi - objednám zřejmě dupačky či bodýčko "Miluju taťku", ocelový náramek (který by si přál), pak nějaké DVD jestli to stihne vyjít do Vánoc (ale to bych jen přepálila, na origiálky si nepotrpíme 😉) a hlavně parfém - ty miluje 🙂

krista
29. říj 2007

Zapomněla jsem na svojí mamku 😅 - tam taky nevíme, loni byla hodná - dostala od nás mobil, náušnice a elektronický sudoku, ale letos fakt nevíme 😒
Jinak každej rok dostává k tomu ještě tlustou knihu křížovek 😀

lucivasu
29. říj 2007

tak ja jsem manzelovi koupila elektronicke sipky, v lete je dame ven pod pristresek, je to fajn zabava. a sobe asi objednam nejake puzzle od Anne Geddes. rodicum ani tchanovic taky nevim (asi neco z drogerie - klasika). loni jsme mamce koupili taky tlustou knihu křížovek.
a malemu asi nejake drevene kostky,knizku,auto,mozna nejaky xylofon nebo bubinek 🙂 no proste neco z toho.

bledulka
29. říj 2007

ahoj ježíškům🙂,
mně se nejvíc líbí dárky,které si člověk koupit nemůže a takové,které jsou doma dělané přímo pro obdarovaného.Takže mimo takových obyčejnějších věcí to budou kalendáře s fotkama našeho prcka,pro tchána a manžela podložka pod myš(opět udělaná z fotky) babičky a dědové dostanou udělané DVD z videí našeho prcka (bude to podmalované pouze hudbou...) Příští rok plánuju s prckem udělat trička na které on barvou na textil obtiskne svoji nohu a dlaň atd.

Na letošní vánoce se moooc těším-budou první s naší prdelkou-sice z toho mít rozum nebude,ale ta světýlka na stromku se mu líbit budou na 100% 🙂

Jinak dobrá je knížka "vyrábíme dárky s malými dětmi" ,ale tak spíš na dárky k narozkám atd (přeci jen dárky vánoční nosí ježíšek,že? 😀 )

krista
29. říj 2007

Bledulka to jsou super nápady 🙂 Mě se líbí to DVD s prckem, akorát u nás nikdo DVD nemá 😅
A taky jsem nezmínila tchánovce - těm každý rok nějaká ta kazeta s kosmetikou, ale letos ani nevíme kde bydlí, měli se nějak stěhovat - jenže se sami neozvou dokud nic nepotřebujou, takže se na ně asi vyprdneme, když ani nevíme kam bychom s těma dárkama měli jet 😉

nikka.vo
29. říj 2007

Tak minulý rok dala tchýně tchánovi poukaz na thaiskou masáž - dal to do krabičky zasypanou umělými květy - úspěch byl veliký

jinak tchýně si často vyhraje právě s různými kalendáři, nebo dvd s fotkama - je tam i muzika atd. Nebo minule dala příteli album - na první stránce je napsáno o jeho znamení plus nalepený jeho malinký měsíční kámen. Další stránka - rodokmen, pak rodičů svatba, přítelovo narození a pak stránka po stránce jak běžel jeho život, k tomu povídání, občas básnička, pak jsem tam já jak jsem malá, jak jsem rostla, moje těhotenství a pak náš syn 😵 😵
a já v tom budu pokrčovat 😉

Já většinou kupovala příteli věci na sport -basketbalový míč, trencle na basket, věci na tenis, kulečníkové tágo...
pak parfém, pyžamo, koženou peněženku, hodinky...

můj táta chce letos větší pameť do compu, minulý rok chtěl loketní opěrku do auta, on je spíš taková hračička - takže i PC hry atd
máma si vždycky vymyslí nějakou kosmetiku, parfem, kabelku atd
tchýni s tchánem většinou koupíme nějaký společný dárek -mikrovlnka atd a letos chceme koupit dvd přehrávač -dá se koupit i za 1500,- k tomu nějaký film a máme je z krku oba 🤐 😅

jinak babičky a dědečky už nemáme, nebo teda já mám jednoho a toho neobdarováváme tak nevim, ale babičce nějaký pěkný šátek na krk atd... s tím moc neporadim, knížku křížovek... nevim no

nikka.vo
29. říj 2007

jo a taky pěkný rámeček s fotkou mimíska udělá vždycky radost

nikka.vo
29. říj 2007

a táta odemně dostal zastřihovsač chloupků do nosu 😀

jinak v Tchibu mají vždycky dobré věci

martik.t
29. říj 2007

ahoj holky!
super téma, nad dárkama se trápím každej rok ☹ nejhorší je to pro tátu, babičku, dědu a strejdu. Pro ženský se vždycky něco vymyslí.

Chtěla jsem se zeptat, jak děláte ty kalendáře s fotkama, nebo si to někde necháte dělat? A jak tam předáte ty fotky, na CD? je to bomba nápad.
Dík

ronie
29. říj 2007

Já bych chtěla prstýnek-já nemám zásnubák a moc bych ho zpětně chtěla 😀 ale to by si to tu můj muž musel přečíst pač sem se omylem zmínila, že se mi líbí ten robot do kuchyně jak na něj je reklama a on ho plánuje koupit jako dar 😝 😠

jusnina
29. říj 2007

ten kalendář mi taky zajímá. Jak to děláte? A Kristo, ty dupačky Miluju taťku mají kde?

jusnina
29. říj 2007

hele už jsem něco našla www.mujkalendar.cz nebo máte někdo nějaké lepší stránky?

nikka.vo
29. říj 2007

http://www.uzijsito.cz/FOREST-ANTQUARIUM_g316.html kupte babičce s dědou tohle - pokud mají rádi ,,zvířátka,, 😀

nikka.vo
29. říj 2007