Vánoční dárky 🙂) Potřebuji pomoc

majina
28. říj 2007

Jsem bez nápadů! ☹ Potřebuji pomoc! ☹ 😀 😀 😀

Holky, co a komu budete kupovat? U nás každý všechno má a tak něco vybrat je pěkně těžký!

Nesnáším ty dárky typu "postav si na poličku a otírej z nich prach" 😖

Tak co helpnete mi? 😀

mori
5. lis 2008

Mě dnes přišli další drobnosti pro babičku a prababičku: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=144... 🙂

jabber
5. lis 2008

dagina - teď jsem narazila na tuhle stránku http://www.darkove-zbozi.cz/ - některé věci jsou tam zajímavé a levné 😉 🙂

minea
6. lis 2008

Přidávám tip na inteligentně-originální dárky, vážně jsem se u toho nasmála 😀
http://www.gadgetworld.cz/
Můj favorit je USB chameleon, ale ta cena 😝

minea
6. lis 2008

Ještě si neodpustím plyšové mikroby, to nemá chybu 😀
http://www.smartstore.cz/gadgets/plysovi-mikrobi/

jabber
6. lis 2008

minea 😀
USB kolečko s morčetem 😀

mikrobi jsou skvělí 😵 😀 miluju mononukleózu, šílenou krávu a zápach z úst 😀 😀 😀

minea
6. lis 2008

Taky mě dostala mozková buňka, ta je ale vyprodaná 😀

jabber
6. lis 2008

Ta je taky dobrá 😀 anebo pivní kvasinka 😀, všecky jsou roztomilý, to by člověk ani neřekl, že jsou to takový mrchy 😝 😀

lennis
17. lis 2008

Holky, nemáte některá doma diktafon??? Manžel chce k Vánocům, potřebuje ho do práce, nemáte zkušenost, který je dobrý??? Nemám tucha dle čeho vybírat ....díky za každou radu

aponchie
17. lis 2008

takze samej chytrak vsude kdyz sou mozkove bunky vyprodane 😀

mori
20. lis 2008

Tak na to že za měsíc jsou Vánoce, tak se to tu nějak zaseklo 😲 😨 neříkejte holky, že už máte vše nakoupeno ???

gabou
20. lis 2008

Ahojky!!

Tak my budeme dávat rodičům z jedné i druhé strany i oběma babičkám kalendáře s dcerkou, ale vlastoručně si je s MM vyrobíme..to jsem zvědavá, jak to dopadne 😅 😀 😀 Rodičům asi ještě něco k tomu, ale nevím co 😅

Babičkám ještě budu dělat obrázky ubrouskovou technikou 😎 Jedné babí náhradní látkové sáčky do vysavače, co dostala na narozeniny 😀 a druhé babí nevíme..

My s MM jsme si koupili hru - Jambo - kdo rádi hrajete, tak tato je super pro dva 😉

10ti měsíční dcerce chceme odrážedlo 4v1 Chicco, ale ne nové, od někoho se mi třeba podaří použité 😉 Vypadá takto:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18231305&tab=1

taky nějaký velký box na hračky a pak asi oblečko a plenky 😀

neteřím a synovcům asi inteligentní plastelínu 😉

MM ještě něco, ale nevím co 😕 😀

gabou
20. lis 2008

jo a dcerce ještě i mluvícího pejsana od Fisher price, ale toho dostane na narozky, které má chvilku po vánocích 😉

macek28
22. lis 2008

Ahoj holky!Pomalu za měsíc máme zase svátky,strašně to uteklo!Já už mám vcelku to hlavní pokoupené a objednané na MMB.Nesnáším předvánoční šrumec v obchodech.

gabou
22. lis 2008

ahoj Macek! Tak nám prozraď něco a případně dej adresy 😉 😉

martinka79
26. lis 2008

tak já tedy získala inspiraci po přečtení tothoto tématu. jinak mám vánoce docela připravené a co nemám to koupíme někde v obchodě. Dcera dostane papoucha z reklamy, přívěsek znamení a naušnice a sousty oblečků co chce do školy +novou bundu, barbie, Syn nějakou hračku(zatím zvažuji housenku nebo mluvící hrnec), hrací bazének, oblečky, nočník, autosedačku, autíčko a hrací volant. babičky a dědové knihy+něco co potěší v dárkové obchůdku.sestra šálu +knihu a hnečky. neteře a synovci hru stackem, švarg nevím.manžel od husky trika a jinak asi nějakou dobrotu a konečná bude dům co stavíme. 😀

jandaj
29. lis 2008

Ahoj holky, poraďte, co koupit manželovi, jak jste na tom vy? Co nakupujete na Vánoce?

janulle22
29. lis 2008

ja taky nevim co koupit priteli...on porad tvrdi ze nic nechce ze nic nepotrebuje...ale prece jen sem na neco prisla ma rad prvni svetovou valku a tak takze knizku o valkach dostane a ksiltovku ale to je hrozne malo takze nevim...budu cekat co jeste vyplodite...

poupe
29. lis 2008

malo?ja koupim tak 2 darky a budu rada,nejvic kupuji holce 😉

suki
29. lis 2008

dannulinka a co pro manžela dárek ---zážitek? Můžeš mu koupit volnou poukázku, at si vybere co chce 😉 Já s tím měla loni velkej úspěch www.uzijsito.cz

aponchie
29. lis 2008

kupte mu nejakej novej stroj do bytu treba akusroubovak akuvrtacku pokud je teda trosku kutil 😀 muj by strasne chtel tu strasne drahou a loni dostal sekacku pac on je blazen na takove veci 😀 pak nejake veci na ryby pokud rybari,jinak nejake blbosti technicke male divne pro nas naprosto stupidni jim se libi,nebo kupte chladici soudek na pivo s vlastni pipou 😀 😀

jabber
29. lis 2008

Můj manžel si většinou přeje nějaké sportovní potřeby a náležitosti, takže letos jsou to zateplené cyklokalhoty 🙂

jandaj
30. lis 2008

tak teda fakt nevím, můj manžel je takovej technickej tip, ale v dílně už všechno má, vůbec nic mě nenapadá

aponchie
30. lis 2008

vrtaky do betonu za 5tacu 😀 😀 😀 😀

aponchie
30. lis 2008

autoradio nejake suprove s cd,prenosne dvd,navigaci,pripadne nejakej tuning auta,pokud na to je 😀

nensy
30. lis 2008

tak já nemám manžovi ještě nic a vubec nevím co 😝

bramburka
30. lis 2008

helmu na lyže! pak zvažuju poukaz na nějaké hory s bazenem, nemate tip na nejakej hotylek s vířivkou nebo vanou.

jandaj
30. lis 2008

aponchie: dík za tipy, ale on na takový není, právě proto je to dost těžký něco vymyslet 🤐

aponchie
30. lis 2008

no a na co je?co dela za praci a co dela po praci? 😀

nensy
30. lis 2008

tak po práci to víš co dělá ne 😀 😀 😀

aponchie
30. lis 2008

no jeji manzel ne 😀