Vánoční dárky 🙂) Potřebuji pomoc

majina
28. říj 2007

Jsem bez nápadů! ☹ Potřebuji pomoc! ☹ 😀 😀 😀

Holky, co a komu budete kupovat? U nás každý všechno má a tak něco vybrat je pěkně těžký!

Nesnáším ty dárky typu "postav si na poličku a otírej z nich prach" 😖

Tak co helpnete mi? 😀

mikca
28. říj 2007

majína dííííky za tuto téma jsem taky bezradná...tak šup někdo s nějakým tipem 🙂

viona
28. říj 2007

Dobrý téma 😀 Jsem na tom úplně stejně,nejhorší jsou dárky pro babičku a dědu,oni všechno mají,nic nepotřebujou,ale naši měli loni dobrý nápad,babičce předplatili na rok Květy a dědovi taky časopis,jen už nevim jaký,taky se tady ráda nechám inspirovat. 😉

musilka
28. říj 2007

majina ahojda já kupuju manžovi takovej ten měkoučkej plyšovej župan s malejma kravičkama je žůžovej on mi dal takovej s včeličkama k narozkám 😉
mámě jsem koupila obraz od I. Huttnerový tu máma zbožňuje. Tátovi koupím dálniční známku nějaký čtivo a montérky (jako měl krteček). Bráchovi vůbec nevim asi nějakej smradík myslím že používá Adidas ale vždycky koupim ještě nějaký oblečení a tak.

majina
autor
28. říj 2007

Přesně táááák! Babička a děda! To je horor! A to babička ještě bude 2 dny před Vánocema slavit 70. narozeniny 😖

Jinak pro mamču mám vybraný fritovací hrnec ale dál nevím a nejhorší to je pro přítele! ☹

majina
autor
28. říj 2007

Jenže můj přítel je skoro na všechny parfémy alergický! Může mít jen Niveu a to mu kupuji pořád 😀 Oblečení musí mít jen 100% bavlnu takže když chci nějaký hezčí triko tak 500 jedna radost!

A co tchánovic?

musilka
28. říj 2007

majina to já bych právě nejradši kupovala dárky jen manžovi protože to se mi nakupuje nejlíp 😉

majka07
28. říj 2007

tak my máme u rodičů celkem jasno, dostanou kalendář s fotkama naší Maju, který jsem dělala, pak každý kosmetický balíček a vitamínový balíček, loni měl velký úspěch, jinak všechno ostatní směřujeme k naší dceři, takže jim to musí stačit. Nikomu jinému dárky nedáváme jen rodičům a sobě 😉

musilka
28. říj 2007

majina tak tchánovci mě bohudík netrápěj protože se s nima nestýkám a jestli jim něco koupí manža to nevim.... 😒

majina
autor
28. říj 2007

No to my naštěstí taky ne! jen fááákt rodičům, prarodičům a tchánovic! Ty tety a pratety, strýčkové... to už nás naštěstí přešlo! 😀

majina
autor
28. říj 2007

Ještě bych věděla pro tchýni ale pro tchána mě nic nenapadá! A protože je miluju tak jim něco koupit fááákt chci! 🙂

viona
28. říj 2007

Jo tchánovci,to bude taky sranda,přijde mi,že se ty vánoční dárky pořád opakujou,určitě někomu zase koupim nějakou dárkovou kazetu s kosmetikou,tu koupim vždycky,když už mě opravdu nic nenapadá,pro manžela to bude snadný,ten už dnes mi zrovna nadiktoval,co všechno by potřeboval,tak to holt bude mít bez překvápka,a taky nevim,co malýmu,ještě z toho nemá rozum,asi ho nejvíc bude bavit ten balící papír,tak asi dostane něco potřebnýho,třeba jídelní židličku.

majina
autor
28. říj 2007

Vio.... a můžu se zaptat co si manžílek nadiktoval?

bajunka
28. říj 2007

Přesně jak píše Majka, největší úspěch v celé historií dárku měly kalendáře, co jsem dala jeden rok taťkovi a babičce, zbytek večera už jen seděli a vyměňovali si je a babička už ho otáčí druhej rok, Byli neskutečně dojatí,a pokud nemáte ještě vlastní děti, tak zkuste vyštrachat staré fotky jak jste byli malý, nebo diačky, Fakt úspěch zaručen, byly tam i fotky společné rodiné, na kterých byl děda(bohužel je už 5.let po smrti) no prostě od toho kalendáře nemohla odtrhnout oči. Loňské vánoce jsem jim dala upravená alba z naší svatby, a doufám,že příští rok už to bude s naším prckem. Loni jsme dělali kalendáře pro manželovu část rodiny a opět slavily neskutečný úspěch.

lenkazdenek
28. říj 2007

No tak pro švagrovou máme potah na volant co dlouho scháněla,pro maminy njáký kosmetický přípravky proti vráskám,mému tátovy lahvinka archívního domácího vínka,manželovy koupím pěkný skleněný korbel s pokličkou ,babička dostane kalendář s fotkama ze svatby a malý Klaudinky a korát teda nevím tchánovy a ségře ☹

viona
28. říj 2007

Tak koženej pásek,termoprádlo pod oblečení na zimu na sport,čepici,voňavku 😉

bajunka
28. říj 2007

manžovi koupím ty dupačky miluju tatínka, Tchýňce to bude letos snadnější staví baráček tak něco pěkného z ikei, protože vánoční kazety už mi leta sabotuje a pak je rozdává dál.

natalien
28. říj 2007

U nás budou první vánoce ve třech, tak na programu bude asi Nellinka 😉 Jinak jsem manžovi už koupila stříbrný řetízek(řetěz podle mě), ale nevydržela jsem a už ho nosí. Nějaký oblečení co si nadiktoval, že chce, půjdem stejně koupit spolu. Asi ho překvapim nějakým dobrým DVD, nebo CD. A koupim mu nějakou fakt hezkou bonsaj 😉

Jo a taky je u nás zvykem, na zabalený dárek přidat stírací los 😀

bajunka
28. říj 2007

ten los je dobrej nápad. Ještě se přikláním kdobré knížce

majina
autor
28. říj 2007

Koukala sem na net a tchýni koupím nějakou aroma lampu... ona si ji přeje tak proč nééééé! Mamce teda ten friťák. Přítelíčkovi asi mikču a nějaký legrační trenkoslipy+ostatní blbůstky jako ty spreje, vodu po holení atd.

Dál nevím! 😀

majina
autor
28. říj 2007

No to je dobrý nápad!!!! Řetízek s náramkem.... ten sem mu dala asi před 2 lety!

musko
28. říj 2007

Ten kalendár je super nápad!
Inak, ja som urobila obrovskú objednávku na www.aurednik.cz a dotvorím to. Pre babičku máme mnou malované hodvábne puzdro na brýle, manželovi kúpim biele triká a namalujem na ne a napíšem niečo - momentálna inšpirácia - myslím, že to urobí radosť, keď tam dám niečo zo seba. Neteri pletiem, synovi tiež... 😉

zusma
28. říj 2007

S tím kalendářem mě to už taky napadlo 😎 ,ale letost to asi nestihnu 😒 .Po porodu budu ráda, že budu ráda. Já mám pro manžu koženou peněženku od Bati a pak mu dám parfém od Bosse, to má moc rád. A možná něco na sebe,ještě se uvidí.
Pro zbytek asi koupím nějaké povlečení nebo prostěradla nebo něco podobného. Letos vzhledem k miminku se mi to nechce teda vůůůůbec řešit!

natalien
28. říj 2007

Já jelikož nejsem manuelně zručná, tak spoléhám na obchody 😀
Jo s tím losem jsem začala já a teď už to dělaj u nás všichni, je to zábava a natahuje se doba při rozbalování dárků 🙂

majina
autor
28. říj 2007

No vidá! Pouzdro na brýle! To se hodí! Díky za pomoc! 😉

zusma
28. říj 2007

Ještě mám pro Vás jeden tip,co jsem dávala loni. Mamce jsem dala poukaz do Bati,bráchovi a mamčinýmu příteli poukaz do Datartu a mělo to úspěch. Mají to v různých hodnotách, tak si můžete vybrat Mně osobně by se taky takový dárek líbil.
Ted mám doma nějaké poukazy za 500Kč do Hypernovy-dá se za to koupit uplně cokoliv,tak to možná taky někomu dám,at nemusím řešit dárky.

natalien
28. říj 2007

taky jsem přemýšlela manžovi koupit hodinky, axenty 😵

natalien
28. říj 2007

To je dobrý nápad, to by se mi taky líbilo 😎

zusma
28. říj 2007

Hodinky jsou myslím dobrý tip. Já si je přála,vybrala a dostala loni 🙂

natalien
28. říj 2007

ty poukazy myslím 😀

natalien
28. říj 2007

já je dostala za porod 😀