Vánoční dárky 🙂) Potřebuji pomoc

majina
28. říj 2007

Jsem bez nápadů! ☹ Potřebuji pomoc! ☹ 😀 😀 😀

Holky, co a komu budete kupovat? U nás každý všechno má a tak něco vybrat je pěkně těžký!

Nesnáším ty dárky typu "postav si na poličku a otírej z nich prach" 😖

Tak co helpnete mi? 😀

laaala
15. lis 2009

😲 😲 ... nechápu tu cenu ... jsem si tenhle čtyřlístek (jen v trošku jiné krabičce ) koupila cca před dvěma lety na Slovensku a stálo to tuším do 20,-Sk a k tomu ještě slunečnici, vlčí máky atd. ... vyrostlo z toho cosi vyčouhlého 😅

pavlina05
15. lis 2009

laaala
ta cena je asi pro lidi z Marzu 😅

suki
17. lis 2009

ahojky, tak já jsem teď koupila první dárky 🙂 ...pivní kosmetiku, chladicí pulitr na pivo a antistresové prso 😀 😀 😀

pavlina05
17. lis 2009

😉

monulkab
19. lis 2009

suki, jak vypadá antistresové prso? to by se manžovi určo hodilo ! 😀

alenka80
19. lis 2009

Nevíte někdo, kde by se dala sehnat taková hrací podložka pod lego? Viděla jsem to teď v televizi a vypadá to jako dobrej nápad. Dá se to připodobnit třeba k tej plavací desce v plaveckém bazénu se zábranami po stranách, aby lego nepadalo ven. Nebo jsem viděla podobné v kufru auta jako taková podložka pod nákup. Hledám na netu, ale na nic jsem nenarazila, tak kdybyste náhodou někdo věděl??

ikke
19. lis 2009

santa.klaus • Dnes o 19:37
Ahoj!
Napadlo by vás někdy, že je možné darovat k vánocům originální dárek a ještě tím pomoci přírodě?
Jak jsem právě zjistil, tak je možné je! Na internetu jsem objevil možnost darovat kousek pralesa.
Objevil jsem to na www.novyprales.cz
Tak na to když tak mrkněte 🙂

kalerat
30. zář 2010

vvvecna Ahoj,tak se pomalu blíží opět Vánoce a já zas nevím co komu dát,proto se ptám Vás,co budete dávat manželům,rodičům a dětem?

ojo
12. lis 2010

Hoj holky, já přemýšlím nad holícím strojkem od Philipsu s těmi plovoucími hlavami...má něčí chlap doma?? 🙂

akcull
13. lis 2010

Ahoj holky, taky dost tápu v dárcích☹
Nejlepší je to pro malou, ona teď strašně zbožňuje Hurvíka, tak jsem jí koupila plyšového Hurvínka s taťuldou. Ona si s těma plyšákama hodně vyhraje, už máme komplet partu od krtečka... Pak jsem koupila tuhle kočičku
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29742518&tab=8
a ještě kuchyňku, pořád mi něco vaří...
Manžel si strašně přeje vrulník na dálkové ovládání🙂)), tak ho musím někde sehnat... My si vždycky dáme něco praktického do bytu a pak už si dáváme takové dárečky pro radost.
No a mojí mamce chci koupit nějaký šperk, ona má ráda šperky s přírodními kameny. Našla jsem obchůdek, kde toho mají fakt hodně. Nejhorší je něco vybrat🙂 Ale zatím vede tahle souprava
http://www.sperkyprozeny.cz/Cela-nabidka-abeced...

radka.m.
14. lis 2010

Ahoj holky,tak já jsem ted řešila pro naše kluky kuličkovou modelínu,už jsem ji objednala,ale minulý týden mě zaujala stavebnice GEOMAG,tak jsem objednala jak staršímu-10,i mladšímu-3,když dorazila,tak jsme teda byli s manžou fakt nadšeni,je to bomba,schválně jsme ji zkoušeli a bavilo nás to oba 😀 ,je to originál,švýcarská výroba,akorát jsme byli zklamaní ,když jsme zjistili,že něco podobného se prodává za méně peněz,české výroby 😒 ,chtěla jsem se zeptat,jestli některá máte s touto stavebnicí zkušenosti,at už se švýcarskou,nebo tou českou výrobou,ráda bych vaše zkušenosti,abych mohla porovnat,jestli ta česká stavebnice by za to stálapředem děkuji 🙂

randulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sussanah
3. pro 2010

@radka.m. geomag dostava synovec uz nejaky ten rok, pokazde nejaky dalsi kousek a je z toho uplne nadseny. Je to hodne variabilni, vyhraje si s tim opravdu hodiny, je schopen postavit uplne vsechno 🙂 Takze za sebe jen doporucuji 🙂

mori
9. zář 2011

mamči tak šup sem s tipama 🙂 já říkám, jak je září, tak Vánoce jsou za dveřma 😉

aloison
23. říj 2011

Maminky, prosím poraďte dárky pro 3-letého kluka 😉 Nějaké vyzkoušené tipy... vůbec nemám inspiraci.... ☹ ☹ Moc moc díky....

svetvysivek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alenka5555
2. lis 2011

Holky ja už mám toho dost pořád někdo říká já nic nechci tak to NIC dostanou a ještě jim vyberu dle toho jak zlobí..našla jsem tuhle stránku a certifikát už mám doma a nádherně zabalenej tak budou čučet chlapci moji 😀

http://www.kuptenic.cz/

a.n.d.y
21. lis 2011

Prosím o radu. Jaký dárek k Vánocům by udělal radost rodičům dvouměsíčního cvrčka? Je to na Vánoce a max. cena 1000,- Děkuji 🙂

pebi
21. lis 2011

třeba masáž pro oba... s dvouměsíčním prckem není relaxace nikdy dost 🙂

andilek01
4. led 2012

🙂 tak co, jaké byly Vánoce holky?

sygy
21. lis 2012

Ahoj holky, máte tip na dárky pro rodiče a prarodiče ? Chystám pro ně jako každý rok, kalendář a fotky s dětma, ale letos mě nenapadá nic k tomu, jako hlavní dárek ? Jaké máte vymylené dárky Vy ? Děkuju 😉

upari
4. lis 2013

@sygy letos budou dědeček a babička překvapeni, doufám, milým dárkem http://www.babickarstvi.cz/1-kniha-vzpominek-ba... , http://www.babickarstvi.cz/2-kniha-vzpominek-de... . 😉
Každý rok taky mají fotky, popř. fotoknihu, fotokalendář, fotomagnetky... teď bude knížka na doplňování jejich vzpomínek - moc se těším, co tam napíšou 😉
Snad to bude hezký Ježíšek 😉

lucie002
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gepe
6. pro 2013

@upari dosly Ti ty knizky?

upari
6. pro 2013

@gepe ano, už přišly, jsou originálně zabalené a nechci je rozbalovat. Takže jejich obsah neznám, ale věřím, že jsou super 😉

gepe
6. pro 2013

@upari verim 🙂 me spis slo o to doruceni, ale uz jsme se dovolali pani Koprivovy, a po nedeli by nam taky mely prijit, 4.

happylenulka
27. říj 2014

já ráda dávám dárky, na kterých si dávám fakt záležet a jejich příprava zabere nějaký čas.... aby daný člověk viděl, že mi na něm záleží... největší úspěch měl dárek před lety pro mamku, která zbožňuje kapelu Bee Gees, tak jsem ji postahovala kompletní diskografii (asi 30 CD) a vypálila, vytiskla k tomu i přebaly. K tomu jsem jí nechala udělat hrnek se zpěvákem z Bee Gees, přeložila jsem jí pár písniček, stáhla i nějaký koncert a největší radost měla, když v balíčku objevila dvě povedené fotomontáže, kde byla mamka "vyfocená" se svými miláčky z Bee Gees... To mamce ukápla i slzička... ale stálo mě to asi tak 60 hodin času...

A pro taťku se mi nejvíc povedl dárek před 2 roky, kdy jsem si vzala krabici s jeho starýma fotkama a naskenovala je do počítače a udělala jsem mu takový průřez životem... Nádhernou knížku od narození jeho maminky, svatby jeho rodičů, narození sourozenců, jeho narození, dětství, dospívání, svatba s mamkou a nakonec byla i část s dětmi až do součastnosti. Bylo to doprovázeno citáty a troškou povídání... Úžasný dárek, který si myslím hodně pomohl i ve chvílích, kdy byl v nemocnici a byl psychicky na dně...

Pro manžela ty nejúspěšnější:
např. miluje solené chipsy, tak jsem mu koupila asi 30 různých druhů chipsů a udělala jsem mu k tomu takovou tabulku na hodnocení a dárek jsem nazvala "Otestuj, které brambůrky jsou ty nej"

duro18
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
duro15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz