Vánoční dekorace. Kde seženu šablony na vystřihovánky?

musilka
29. říj 2008

Ahoj všem,
jako malá jsem vždycky před vánocema vystřihovala ze čtvrtky obrázky do oken měli různé průřezy z ulice to vypadalo krásně nemáte někdo nějaký tip třeba na webovky kde sehnat nějaké šablonky na tyhle vystřihovánky?? Nebo nějaký jiný tip na váboční výzdobu? Jsem na dekorace dost zatížená ale letos mi nějak dochází inspirace.

musilka
autor
29. říj 2008

nikdo nedekorujete?

renda71
29. říj 2008

ahoj musilko,já taky moc ráda vše doma zdobím a nejen na vánoce,většinou si něco málo koupím a pak sama tvořím.vždy mám nějakou představu a tak se snažím ji zrealizovat,buď to vyjde nebo to nakonec dopadne ještě lépe než v představách.ale na vystřihované a nalepovací dekorace si já moc nepotrpím,takže ti neporadím kde a co sehnat 😉

ria80
29. říj 2008

tady toho mají plno.
www.vranovi.cz

elly
29. říj 2008

Musilka ja kupuju sablony na okna..pak to postrikam snehem ve spreji...i doma mam sklenene vyplne..vypada to bajecne 😵 ..jen pak ta prace to dat dolu 😅
Mam o hodne velkych vaz..ktere naplnim vetvickama, ozdobim..nebo je naplnim vanocnima koulema v te same barve jako stromecek..
A samozrejme mam na dekoracnim podnose hoodne svicek....

aponchie
13. lis 2009

nutne bych potrebovala navod na papirove vlocky..nektere mi prijdou desne slozite spis nejakej polopatickej navod nejak mi to nejde 😝 nevite?

dida_tn
13. lis 2009

apon, môže byť niečo takéto? http://www.beauty.sk/clanok4518.htm

dida_tn
13. lis 2009

alebo takéto, to je skôr na stromček: http://infovekacik.infovek.sk/2004-december/uro...

dvojka
16. lis 2009

Na stancích prodávaj časopisy se šablonami budto už barevnými,který se jen vystříhaj a použijou a nebo ty klasický šablony jako jsou třeba v burdě a s těmi si člověk musí už hodně vyhrát.

aponchie
16. lis 2009

dikes zkusim to,ale mela sem jen tvrdej papir a to nejde jaksi musim koupit pauzak?na ty casaky se optam .dik

rimmel
16. lis 2009

ja spravim na okna snehove vlocky..take ake sme robili este v skolke a skole...🙂 tvary od vymysllu sveta

rimmel
16. lis 2009

aha vidim ze dida dala nejaky link...ten prvy link, take budeme robit 🙂

dida_tn
16. lis 2009

Elly, tiež som pozerala šablóny a sprej na okná - čím to potom dávaš dole? Je nejaká vychytávka? Alebo klasický prípravok na okná, len to dlhšie trvá?

ilci
16. lis 2009

taky dělám na okna ty vločky z bílého papíru, nebo různé domečky apod.

svetvysivek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alenavalterova
8. lis 2014

My si půjčili v knihovně knihu s nápady. Nejsem moc na ruční práce ale ty vločky snad zvládneme 🙂 Pak bych chtěla udělat ještě sněhuláčky z ponožek. Ty šišky jsou taky krásné.

lenkasubrtova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz