Varování - nepoctivý prodejce

romcatko
11. dub 2008

Zakládám toto téma jako možnost varování před nepoctivými prodejci ať v kamenném obchodě naebo na internetu.

Jdu udělat negativní reklamu na firmu -

autosedackybaby

Přes tu jsme objednali postýlku. Objednávku jsme poslali minulý pátek - 4.4. za cenu 1960 is poštovným. Do úterý se ani neozvali, tak jim manžel volal. Řekli mu, že postýlka je VYEXPEDOVANÁ. a pokud chceme platit převodem, tak nám hned poslali číslo konta a V.S. Ve středu 9.4. bylo zaplaceno s tím, že postýlka přijde v pátek nebo v pondělí. Včera večer ve 21h!!!! mám přišel mail, že litují, ale cena se navyšuje na 2400 + poštovné. :dumbom: Fakt jsem se s takovým jednáním ještě nesetkala. Hned jsem jim psala maila a doteď se neozvali. Co s tím??? Poslat na ně ČOI? Tak zatím alespoň upozorňuji na firmu jako na NEPOCTIVÉ PRODEJCE. 😠 😠 😠 😠

morusa
11. dub 2008

To je docela síla teda....to si samozřejmě nemůžou absolutně dovolit.Volali jste tam? Já radši volám teda než píšu mejly,to se obvykle vyřeší více věcí....

kajule
11. dub 2008

Ahoj Romcatko, ja bych si jenom dovolila sem dat odkaz na rekla bych obdobnou diskuzi. 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

len
11. dub 2008

No tak když už jsme u těch mizerných prodejců, tak si dovolím pomluvit obchod se zdravotní obuví v Ječný ulici (když jdete z Karláku, tak hned na začátku po pravý ruce) - takový dvě ježibaby mi tam během jedný reklamace (nekvalitní zboží) udělaly takovou scénu se sprostými nadávkami a obviňováním, že teda vřele doporučuju se jim vyhnout obloukem 😝

uhlikova09
11. dub 2008

ja mam negativnu skusenost z BabyCool.sk objednala som tam kociar a napisala ze ho suuurne potrebujem,presiel tyzden a nic,nikto sa neozval,potom som panovi napisala smsku ci ten kociar vobec ma a on mi volal spat ze vo stvrtok ide do Talianska po neho ,ze farba ktoru som chcela je uz zajednana a v piatok som mu pisala ze co je stym a napisal mi ze si mam vybrat zo zelenej a červenej lebo ine farby nemali tak som sa nasrala a povedala som mu ze si cely kociar moze....isla som do mesta a kupila som ten isty a dokonca lacnejsie ale naucila som sa ze uz nebudem objednavat cez internet taketo veci a niekomu sa prosikat o kociar

brisalek
29. lis 2009

Chtela bych "varovat" pred firmou superbaby v Plzni. Informace o kocarcich vi jen pani vedouci, ktera se vam zacne venovat jen tehdy, kdyz uz reknete, ze si kocarek koupite. Do te doby nad vami stoji prodavacka, ktera vi mene jak vy( kolecka jsou jen tyhle pritom vedle stojici kocar ma jine.....taska nevi, jestli je starsi typ nebo novejsi....) a diva se, abyste si ho nahodou nezkusily vice nez je pro ne vhodne. Kdyz chci kocar vratit tvari se, ze jste si vadu vymysleli...Kupujte zde osobne jedine pres internet!!! Mate moznost si to v klidu vyzkouset, prohlednout a zase vratit!!!

veef
19. kvě 2014

Nenechte se zlákat. Pozor na tuto firmu:
vypredaj-kociky.webnode.sk