Váš jídelníček. Snažíte se jíst zdravě, pravidelně?

alterna
20. čer 2008

Zajímalo by mě, jak se mladé maminky stravují 😉 ?
Snažíte se jíst zdravě? pravidelně?Nebo naopak bojujete s nezdravými potravinami?? ☹

berunda
20. čer 2008

Já se snažím jíst zdravě, hlkavně z důvodu že kojím. Snídaně, náké ovoce, jogurt. zdravej obed a lehká večeře, ale bojuju se sladkým 😉

berunka
20. čer 2008

ahojky pridam ti prvni prispevek 😀 ja se snazim jist zdrave,hodne zeleniny,ovoce, ale mym velkym lakadlem jsou bramburky 😀 😀

vubec nemam chute na smazene,mekace nemuzu ani videt,nastesti 😉 obcas si sice dam colu,ale to spis kdyz je mi zle od zaludku tak na uklidneni

markettka
20. čer 2008

Ahojky, já teda nejsem maminka, ale mladá jsem 😉 ... Snažím se jíst zdravě, ale nemůžu žít baz sladkostí a to je velký problém... Jinak domů vůbec nekupujeme uzeniny, jíme maximálně šunku, jíme dost zeleniny, ovoce, sýry, netučné maso, tuňáka (jinou rybu bohužel do sebe nedostanu)... Další můj problém jsou tekutiny, ty mi teda moc nejdou. Prostě a jednoduše vím, co nesmím, vím, co musím a stejně to moc nedělám

ivousek
20. čer 2008

Nevím teda co v dnesní dobe je zdarve.Ovoce a zelenina samé pesticidy.V sunce taky nevís co tam namleli.A soja me teda fakt nic neríká 😀 Jím proste to co me chutná nnerekla bych ze jime "zdrave"ale varím pestrou stravu -maso,zelenina,lusteniny...

lendych
20. čer 2008

ahoj, tak já se také snažim zdrave...
Vubec nekupujem uzeniny asni sunku nic. Doufam ze to babicky nebudou cpat ansemu ditku. uz to vidim ,ale to je detska sunka 😠 atd...
ryby mam edvakrat tydne, hlavne lososa. jednou kureci a jednou za 14 dni hovezi maso. veprovy vubec nemusime..... 🙂

kristi
20. čer 2008

marketta, misto tunaka zkus pangasiuse, je vynikajici...taky ryby nemusim, ale lososa, tunaka a pangase jo.

jinak ja se stravuju jak se mi chce, sunku jim, maso taky, testoviny, zeleninu, ryzi

krista
20. čer 2008

Já se snažím jíst také zdravě, ale ovoce a zelenina těžko, protože kojím - z ovoce jen banány a ze zeleniny rajče nebo okurku, ostatní prý nadýmá a my máme velké potíže s prdíky, takže si moc vybírat nemůžu a prakticky jím to samé stále dokola 😒

mikula
20. čer 2008

Pangasius je fakt skvělý!!Já ryby nejím vůbec-ani tunáka ale pangasiuse se dám vždycky.
Jinak teda se snažím jíst hodně zeleniny atd...jím víceméně všechno,v těhu jsem ulítávala na sladkým,tak ted se to snažím trochu omezit 😉

gedren
20. čer 2008

S tou zeleninou a prdama, ja mam zkusenost, zelenina, pokud neni vy;pzene nejaka provokativni (zeli, fazole...) nadela daleko min skody nez obycejnej chleba. Pri dalsim mimino budu asi chroupat leda tvrdej pro kraliky 🙂

Pangas je super, hlavne i pro ditko, ze tam nejsou kosti, muzu ji to bez obav dat a ona je na vrcholu blaha 🙂 Kdyz jsme meli pstruha, tak jsme to museli preparovat 20 minut, nez ho mohla dostat.

Jinak moje strava je momentalne determminovana tom, ze varim zaroven pro nas i pro batole, takze to proste musi bejt zdravy a neskodny...cimz ale nerikam, ze si obcas nezahresime, jako treba ze si ogrilujeme klobasku a Helca k tomu ma rizoto ze vcerejska a mlsne po nas kouka 🙂

krista
20. čer 2008

Tak tvrdej chleba já chroupu, tak den, dva dny starej, čerstvý pečivo si teda nelajznu 😅 to stačí krajíček a užiju si dokonale 😝

markettka
20. čer 2008

Tak tu rybičku zkusím, moc bych nějaké chtěla jíst, ale vždycky mi to vydrží jen chvilku a nechutná mi to, jím to jen, protože se to má jíst...
A jíte ovesné vločky, celozrnnou mouku, sóju, tofu a podobné?

kristi
20. čer 2008

markettka, nejim - vubec nic z tohohle zdravyho nejim ☹

natalien
20. čer 2008

Tak my jíme vše, i to zdravý - ovesný vločky, jáhly, pohanku, celozrnou moukou jsem nahradila polohrubou, tamvý cukr používáme normal, jinak z ryb taky pangasiuse, tuňáka. Luštěniny, no jíme celkem pestře, ale dáme si i pizzu, smažený, grillovaný...Takže vše 😵

markettka
20. čer 2008

Já mám ráda vločky - ovesnou kaši. Zkoušela jsem spoustu věcí - karob, luštěninové pomazánky, tofu, ovesné párky, špaldové těstoviny, řasy, klíčky, sojové jogurty, bezlepkové potraviny a spoustu jiných a je fakt, že málo na čem jsem si pochutnala, asi od toho čekám úplně jinou chuť a pak jsem zklamaná. Asi ty změny musí být pomalé

holly1
20. čer 2008

ahoj, tak já jím myslím celkem zdravě, ale určitě by bylo ještě co zlepšovat, hlavně obědy v práci nejsou podle mých představ. Mám ale v podstatě stejné chutě jako před těhu, jen úplně v začátku jsem místo čokolády zobala brambůrky nebo křupky, ale to trvalo jen tak 1-2 týdny. Teď si kousíček sladkostí denně dám, ale rozhodně to nepřeháním. Hodně ovoce a zeleniny, mléčné výrobky, celozrnné pečivo, drůbež, ryby, oříšky a semínka

holly1
20. čer 2008

je ale fakt, že hlavně v posledních dnech mě dost pobollívá břicho, mám ho takové nafouklé, je to hlavně po ovoci a zelenině, ale dnes po obědě jsem měla jen kousek oplatky a bolí mě taky ☹

schwarzovka
20. čer 2008

tak já jím zdravě i nezdravě...sním totiž úplně všechno 😀 tučný, sladký, zelenina.....atd. atd. a je mi to jedno. 😀

holly1
20. čer 2008

hm, pohoda, to je asi nejlepší 😉

radost
20. čer 2008

já jím 5 až 6 krát denně menší porce jídel a snažím se jíst zdravěji, než tomu bylo dříve. Nejen, abych svému miminku dala to nejlepší, ale už i kvůli své postavě. 😉 a jím cokoliv, ale prostě jen v menších porcích 🙂

aponchie
20. čer 2008

me chutna skoro vsecko ja jsem labuznik..mam rada holandske ,fr.syry,cervene vinko,grilovane zebra,kolena,tatarak,selatko,jsem z oboru takze si vsechno udelam sama doma a to je kamen urazu pac nemuzu shodit .. 😀

binki
21. čer 2008

zrovna jsem v ozdravnem procesu 😠

kalo
21. čer 2008

já po těhotenství mám jídelníček naprosto hrozný 🙂 Jím všechno, hodně a také jídla nezdravá a vše co mi chutná. Po porodu mám naprosto změněný metabolismus, že můžu doslova "žrát" co chci a mám pořád 45kg. Před těhu jsem byla typ, co musí cvičit a hlídat se, abych si stěží uhlídala postavu. Jedla jsem zdravě, hrozně málo a přibírala jsem. Po porodu nemám problém...Ťuk,ťuk,ťuk 😀 😀 😀 😀 😀 Aby to tak taky zůstalo 😀

markettka
28. čer 2008

Děkuji za výborný tip na tu rybu, je opravdu dobrá.
Včera jsem si oblékla plavky a zjistila, že hodně nic moc, takže asi opravdu budu muset trochu omezit to sladké. A když ne kvůli tomu jak budu vypadat na dovolené, tak aspoň kvůli miminku. Ale žádná legrace to teda nebude ☹

ilci
28. čer 2008

tak my jíme všechno, uzeniny teda minimálně, smažený moc taky ne, soja nam chutná, pak vločky, špalda, tmavé celozrné chleby, ale třeba jsem zkoušela tofu a taky mě to nenadchlo
teď je zelenina a ovoce ze zahrádky, tak je to zase veselejší 🙂

prastenamatylda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz