Vaše závislosti. Na čem ujíždíte?

bambulik
13. srp 2008

Myslím tím na čemkoliv - jídlo, pití, oblečení, koníčky

Takže já jsem ujetá na tiramisu a točené vanilkové zmrzlině, miluju mexickou kuchyni,...
Když mám narozeniny, bez šampika si to neumím představit...
Taky bez objetí a mazlení s mým přítelem a bez tulení s Kačenkou už by to nešlo.
Taky ujíždím na stříbru - náušnice, prstýnky.
Taky si ráda zajdu na gelovky a melír a ráda se cítím celkově upravená...

nobody
13. srp 2008

pistácie, pěkný holky(plus mozkově 😀 ), pěkný kotníky(čistý), špinavý ponožky, technika, věda, hudba, parkour, fajn lidi, slupka od banánu
a pak ujíždím ...no záleží, jaký je to auto a kde se na něj můžu chytnout 😀 tak šmitec

kitty68
13. srp 2008

ja ujizdim na uniformach 😉

bambulik
autor
13. srp 2008

líbí se ti chlapi v uniformách?
mě taky celkem, ale zas v jakým povolání

kitty68
13. srp 2008

tak vedou hasici, a pak je to jedno, kazdy rok si kupuju kalendar na zed british firefighters, ale babka (82) ho po me vyzebra

nikka.vo
13. srp 2008

Já ujíždím na bramborové kaši 😅 , na tom být pořád namalovaná, ikdyž jsem sama doma 😅 , pak na tom se pořádně vyspat, na internetu, na Kitty a jejím vodítku 😀 a na Nobodym 😀 .... to byl džouk 😝

bambulik
autor
13. srp 2008

jaký vodítko?
nic nevím, ať se pobavím

nikka.vo
13. srp 2008

ále, to nestojí za řeč 😅 .... to baví jem mě 😀

bambulik
autor
13. srp 2008

aha, tak nic.... mě taky baví kde co....
jen jsem tomu nerozumněla

nikka.vo
13. srp 2008

vodítko na dítě 😉 ...

kitty68
13. srp 2008

bambulik ona mi totiz zavidi voditko na dite 😀

nikka.vo
13. srp 2008

no a pak ujíždim na Alfě Romeo 😵 😵 😵 😵

nobody
13. srp 2008

159 😝 😀

nikka.vo
13. srp 2008

Kitty, ale můj táta má takový ty kšíry na zavěšení se ve výškách když maká... to bych si mohla domu pujčit na ty praktiky 😀

nikka.vo
13. srp 2008

nobody... no jistěěěěěěěěěěěěěěěěěale na všech 😵

nikka.vo
13. srp 2008

jinak ujíždíme doslova jen na 156 😅 , ale bude - 159 budéééééééééééé 😀

nobody
13. srp 2008

jo, jsou v pohodě, dřív se to kazilo, teď tomu občas někdo nevěří, ale 159 a brera, ty jsou --- a maj ham ham sedačky 😀
dokonce i za 700 ...což je v poho cena

kitty68
13. srp 2008

to ja vas prdim, js na dirce a ty sedis tady a caira na skype

nikka.vo
13. srp 2008

nobody... už jich jezdí naštěstí víc 😵 ,ale kdo jí má tak je to fakt srdcovka 😵 lidi jim začínají důvěřovat a kdo se nebojí tak pak nelituje 😵 to svezení je fakt super 😎 Jasně že byly a budou špatný kousky, ale kde nejsou. Jenže na ten počet kusů co v čechách ještě nedávno byl, to bylo vysoký číslo. 😖 Sedačky jsou věru pohodlný, jen mám občas zapřenej zadek 😀

nikka.vo
13. srp 2008

nobody, dej si fotkuuuuuu 😎 , třeba poloskrytou 😅 ,ale už si tu s náma nějakej ten pátek 😎 , tak ať postoupíme na další metu 😀

nobody
13. srp 2008

zvědavá co?
no měl bych 😝

nobody
13. srp 2008

jo Alfy, to je srdcovka, o tom žádná

kitty68
13. srp 2008

no vsak uz jsi taky sliboval od prvniho maje a furt nic, me se libilo jak psala neeve ze jsi te predstavuje jako toho cokoladoveho chlapa z axe 😵

nikka.vo
13. srp 2008

no to by si měl, tak kdy to bude? 😵

nikka.vo
13. srp 2008

doufám že už hledáš fotku,nobody, jinak máš Áčko 😝

liviky
14. srp 2008

na čem si ujíždím?.......DnB,rozhodně drumy 🙂 ,ale taky na nehtíkách a na sladěnosti barev v oblékání,no a taky na boty! 😀

nikka.vo
14. srp 2008

Je pravda, že já taky řešim dost kombinace oblečení - jako třeba i trička a bot 😅 Kupuju si trička zásadně jednobarevná, ale pak řešim jaký typ bot k tomu a tomu tričku, jakou barvu... aby ladil pásek s botama. Nejhorší je, že já jsem puntičkář i v oblečení pro Dominika a to už si občas rodina ťuká na čelo, že je přeci jedno jestli je sladěnej na pískoviště. Ale já si neumim pomoc prostě 😅 U něj řešim i to, jetli mu ladí klobouček k barvě oblečení. Nesnáším jak u dospělých tak u dětí smíchané vzory. Jako třeba pruhy a kytky, nebo podobný hnusoty 😅 Ale to spíš už patří do jiného tématu, než to na čem ujíždime 😅

haninka
14. srp 2008

Nikka.vo, víš ale jak je člověku, kterej si vezme na sebe kytky a proužky krásně?? takovýhle věci vůbec neřeší a je děsně free! 😉
Můžu potvrdit s tím, že já jsem vždycky nenáviděla růžovou..fuj hnus! a pak jsem si asi ve 20ti koupila svoje první, růžovo-bílé tričko s nějakým číslem..a když jsem v něm pak někam vyrazila, cítila jsem se v něm úžasně vesele 😀 😀 ..tak to zkus a uvidíš jak ti to zvedne náladu 😀 😀
A od těch dob ujíždim na růžový,..a chudák naše holčička, jednou ji bude nenávidět 😅 😀
Pak na tiramisu, botách, kabelkách, knížkách, krátkých vlasech, uklizeným bytě, kungpau s hranolkama, českým ráji, šumavě..a klidu, hlavně když vypnu televizi 😀

nikka.vo
14. srp 2008

haninka- to je něco jinýho když člověk nemá rád nějakou barvu a když někomu nesedí mix stylu třeba ... Samozřejmě má člověk nosit v první řadě to v čem se cítí dobřde, ikdyby to měl být pytel od brambor 😉
Jen říkám, že já bych si to nikdy nevzala 😅 Já se neoblíkám super moderně, spíš jednoduše Jeany, bílé, béžové nebo hnědé tričko - já měním pak styl toho oblečení, jako že mám třeba tři hnědý trička, ale každý uplně jiný - jedno je obyč. klasika druhý je na zádech na zavazování, třetí je do áčka pod prusy pásek atd atd. Ale že bych měla od všech barev to ne, jsem v tomhle usedlá hrozně. Žádný nápisy a tak ...

nikka.vo
14. srp 2008

takže můžu říct, že ujíždim momentálně na hnědém a bílém ošacení 😵

haninka
14. srp 2008

Nikka - já to myslela z legrace 🙂 - žádný rejpání 🙂
Např. jsme v práci měli kolegu, kterej měl hodně zvláštní styl, fakt neřešil co si o něm lidi myslí a vždycky když jsem ho potkala, se mi zvedla nálada a musela jsem se usmát.. byla s nim děsná čuryna 😀
Ale to už jsem mimo téma.. 😒