Vaše závislosti. Na čem ujíždíte?

bambulik
13. srp 2008

Myslím tím na čemkoliv - jídlo, pití, oblečení, koníčky

Takže já jsem ujetá na tiramisu a točené vanilkové zmrzlině, miluju mexickou kuchyni,...
Když mám narozeniny, bez šampika si to neumím představit...
Taky bez objetí a mazlení s mým přítelem a bez tulení s Kačenkou už by to nešlo.
Taky ujíždím na stříbru - náušnice, prstýnky.
Taky si ráda zajdu na gelovky a melír a ráda se cítím celkově upravená...

nikka.vo
14. srp 2008

však já se taky neurazila 😅 😉

kitty68
14. srp 2008

no nikousi na hnedou a bilou js mela uchylku pred 2 lety, ted me bere zelena a khaki

k te sladenosti v obleceni to je moje uchylka taky, ja se divam do vylohy a v duchu kombinuju co k cemu 😀

liviky
14. srp 2008

tak to jsem holky ráda,že tak úchylná nejsem sama co se týče sladěnosti 😅 ,ted chodím vesměs ven jen já s holkama a to musíme být ve stejném tonu,jinak by mě kleplo 😀 ,nejradši máme oranžovou,bílou,zelenou a hnědou 😀 a to jestli jdeme daleko jen na písek to je jedno,prostě musíme být kočky,no ne? 😀

eraserhead
14. srp 2008

Teď momentálně ujíždím na kakaových bebe. Nikdy by mě nenapdalo si je koupit, kakaový a čokoládový věci moc nemusím (i když kakao jako nápoj a klasickou čokoládu mám rád) ale teď si je k nám koupila neteř, já ji kousek ukradl a už to jede, už tak tejden žeru jeden až dva balení denně....

zancavar
14. srp 2008

na cem ujizdim?no kazdy si mysli ze je to divny ujizdeni ale miluju kocarky...mam 3 a pul mesicni mimco a ma 3 kocarky...z toho jeden je na pude kterej sem dostala ale i kdyz je peknej tak je blbej,druhej uz prodavam,a ten treti ten nejlepsi co koupil muj milacek nasemu miminku tak pouzivam ale chtela bych ho prodat tak za mesic a koupit sportak i kdyz ten co mam je i sportak ale je v modre barve a ja bych chtela na holcicku sportak cerveny.Mohla sem ho mit hned kdyby se prvni nerikalo ze budeme mit kluka äle sem nej stastna za holcicku bylo to me nej prani a pak samozrejme ujizdim na sve holcicce Karolince strasne ji miluji a je pro me vsim sice je mi 19 let a hodne lidi rika ze je to brzo na mimco tak pro me urcite ne sem za to nej rada ze ji mam je to muj zivot

s.arik
15. srp 2008

tak vy všichni tiramisu jo? bléééééééééééééééé
zato marlenku, tu já můžu 🙂 obě 😀
ale to jen "k příležitosti ..." čili asi jednou měsíčně (celou bednu, ne zákusek 😉 )

na denní ujíždění stačí mléčná čokoláda, jedna nebo dvě, poslední dobou ty nové figaro.

v oblečení "ujíždím" dost mimo veškerou sladěnost a krásu 😔 a to i u dcery. stává se mi vlastně často, že máme na sobě více vzorů zároveň, proužky svislé na kalhotech a vodorovné na triku...malá má květované boty, pruhované kalhoty a triko třeba s puntíky - uznávám, že to vypadá hnusně, ale nemám chuť to řešit a přemýšlet před skříní, co na sebe, beru první věc seshora, popřípadě ještě lépe ze sušáku (nežehlím), takže si možná sousedé myslí, že mám jen tři trička, ač ve skříni jich bude tak kolem padesáti 🤐
nikko.vo, zblila by ses zaručeně 😀 😀 😀

haninka
15. srp 2008

s.arik, marlenku mužu taky, ale jen medovou, ta čoko je bléééé 😀 a tiramisu jen moje, páč mám nejlepší 😀 😀 ..jo a medovník, ale jen některej 😅

nikka.vo
15. srp 2008

Tak tiramisu a medovník BLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ 😝

nobody
15. srp 2008

tak pravila Nikka 😀

já ujíždím na botech ještě

sylvar
15. srp 2008

čokoláda!!!!!!!

sylvar
15. srp 2008

a když čtu o sladěnosti, můj šatník se v mých 25 letech plní růžovou 😀

sylvar
15. srp 2008

dceřin k růžové adidasem- mikinny, tríča, tepláčky,ač tepláky nesnáším a v životě bych je neoblíkla 😅

susik77
15. srp 2008

ja na kozmetike na vlasy, zacala som si kupovat Redken a je uuplne super 😵

achalteke
15. srp 2008

na svým autě
na Robinovi ze Sherwoodu
na rejži
na Prodigy
na svým psovi
.....

nobody
16. srp 2008

achalteke .... a na koníkovi (živým) ještě 😀

jabber
16. srp 2008

na oranžový barvě, na pribináčku a na bruslích 🙂

nobody - nepíšeš z Kanady? 😕 😝 😀

achalteke
16. srp 2008

nobody - jasně že jo, jen jsem myslela, že netřeba zvýrazňovat 😀

liviky
16. srp 2008

jabber - oranžová jednoznačně 😅 a na pribináčku ujíždí celá naše rodinka,včetně hafana 😀

nobody
16. srp 2008

jabber ... na bruslích? Kolečkových??? Hmm

teď momentálně z Kanady nepíšu ..ee, je Ontario v Kanadě?
tak nic no 😀 😝

achalteke ... nutno zvýraznit 😀 (pro třeba unavené jedince)

achalteke
16. srp 2008

nobody takže zvýrazňuju: ještě si ujíždím na koních a všem kolem nich (i když to je spíš celoživotní posedlost) 😀
a co se oblečení týče, tak na kostkovanejch kalhotech 😀 a to jednoznačně mám jich asi 10 😀

nobody
16. srp 2008

no já dřív na nich ujížděl, ale mám je rád doteďka 😝 - ale to víš
takže : Achalteke ujíždí na koních (asi tryskem) ..no já pro ty unavené ještě znova 😀
btw. je to asi jasný i z tvýho nicku 🙂

anky
16. srp 2008

já ujíždím na zmrzlince 😝 😵 a v tuto dobu i na po našem turkyni 😅 neboli kukuřičné klasy, budu jak krmná hus 😀 🤐

achalteke
16. srp 2008

nobody - jo jo byl to hřebčák, viď? ....si pamatuju, že jsi psal někam a koně máš rád dodnes, což je chvályhodné 😀 ...jinak tryskem moc nejezdim...občas jo, ale spíš nedobrovolně 😀 😀
spousta lidí nemá tucha co je achalteke...např. můj muž 😀

nobody
16. srp 2008

jo, byla to černá kousavá perla ... supr kůň ..ale to se bavíme o době před 10ti a tak nějak lety .. ale supr koník 😝

achalteke
16. srp 2008

už tě to ke koním netáhne?....když parkour, tak proč ne i parkur 😉

nobody
16. srp 2008

😀 😀 tak teď jsem překvapený ..hmm 😉
parkur jsem sledoval olympijský..no nádhera ... já neumím skákat na koníkovi 😀 jako táhne, když jsem někde poblíž, tak jim nedám pokoj..ale už jsem nejel xx roků --- sakryš

achalteke
16. srp 2008

taky jsem měla několikaletou pauzu (období puberty a vzdoru vůči všemu a všem)...pak mi souhra náhod dopřála mít koně zase nablízku a já neváhala ani minutu....taky neskáču, táhne mě to spíš k westernovýmu ježdění 😀

nobody
16. srp 2008

nějaký reining třeba? 😀

achalteke
16. srp 2008

yeahhhh pán se vyzná 😉 ....no tak reining asi nehrozí, to spíš pleasure nebo horsemanship, ale jako co bych chtěla nejvíc jezdit i když vim že to nikdy nepůjde tak cutting = to je pro mě ta pravá "kovbojská" disciplína... 😉

nobody
16. srp 2008

😀 tak už jsem se ztratil 😀
nic není nemožný 😉