Vdávala se některá z vás bříškem?

mousa
27. zář 2005

Ahoj holky - nevěsty a mladé paní. Vdáváte- nebo jste se některá z vás vdávala s bříškem?

byyz
11. led 2006

Dani gratuluju...já jsem si říkala, jak dlouho ti ty výpočty budou vycházet 🙂 Moje mamka mi vždycky radila: holka, NIKDY nepoužívej plodný a neplodný dny, to ti pomůže akorát abys neměla 14 dětí, ale jen 7....ví o čem mluví, ona totiž s touhle metodou vážně sedm dětí porodila 🙂

honzina
11. led 2006

Hehe, tak to je dobrý! A že si nevšimla, že jí to moc nevychází... 🙂 A nebo právě že jí to vycházelo a 7 dětí je plánovaných?

byyz
11. led 2006

Honzina plánovaný (respektive ponechaný na přírodě) byly první 4, no a ty ostatní jsou trochu "navíc" (tím myslím nad plán, jinak jsou samozřejmě plnoprávnými členy rodiny 🙂) no myslím, že to mamce ani moc nevadilo, že má tolik dětí, protože to s tátou začli řešit až po sedmým...

talls
11. led 2006

Ty brdo, 7 deti? Tak to obdivuju.
Jiank ja se taky chci vdavat "netehotna", proste abych mohla "parit"...teda neminim se na sve svatbe nejak opijet, ale proste si to uzit se vsim vsudy, trsat, blbnout, dat si neco dobreho alkoholoveho (i nealkoholoveho, to je jasny 😀 )....Bala bych se, ze mi bude spatne, kdybych cekala mimi. A kazdopadne na nas s pritelem "mimi pudy" jeste nejdou, takze to mame jasny...Antikoncepce nejmene do svatby 🙂 ...Ovsem je tady jeste jeden aspekt a to muj zdravotni stav po strance gynekologicke, kde mi vsichni doktori tvrdi, ze mam mit mimco pomalu ted hned...

consti
11. led 2006

talls tak to jsme na tom stejně, doktoři mi to taky radí, takže nevím, jak ty, ale já do toho jdu(asi za tři měsíce) 😀

macinka
11. led 2006

talls,consti...už se těším,až Vás uvidím s bříškem...budete moc hezké maminky!

consti
11. led 2006

Díky Maci.O víkendu jedu za přítelem, tak to musíme pořádně probrat.To víš přes telefon nebo ICQ to řešit...P.S.:na tebe jako maminu se taky těším 😀

macinka
11. led 2006

Neboj,budeme super oteklé nitě....a hlavně si budeme užívat bříška a zdravého miminka!!!!!!Věřím tomu!

consti
11. led 2006

Maci to máš pravdu, oteklé nitě, tak to je přesný!!Ber to z té dobré stránky-konečně se nám podaří přibrat 😀

talls
11. led 2006

Tak ja budu asi super otekla nit... 😀 ...Pritel si ze mne dela srandu, ze az budu tehotna, ze budu vazit stejne jako on a to uz se silne blizi metraku. Teda on ted zhubnul,tak ma 90 kg...ja ted 75, nejakych nejmin 15 s briskem. To budu "kus zensky" 😀 . Spis se toho bojim, abych pak nebyla silena matrona...
Jinak jestli nas moje gyn. vysledky vylozene nedonuti k tvoreni mimi, tak si dame jeste urcite rok "bez"...Nejak nam to jeste netika....

herminka
18. led 2006

Talls, nechápu, kde těch 75 bereš. Já mám 182/62 a řekla bych, že máme dosti podobnou postavu.

kvetinkes
23. únor 2006

Ahoj všem s břískama i bez bříšek 🙂 ,
já patřím k těm "bříškatým", teď jsem ve 13.týdnu a svatbu máme v květnu. To budu v 23.týdnu těhotenství.
Svatbu jsme začali plánovat před rokem a v červenci jsem vysadila HA ( stratila se mi nějakým záhadným způsobem když jsme byli na dovolené v Roháčích), řekla jsem si, že už toho mám dost, a že bych stejně už mimčo dost chtěla, a to mi to trvalo dýl než mému příteli, na toho už ty touhy přicházely hodně dávno přede mnou 🙂, je mi 27. Tak jsme tomu nechali volný průběh. I když jsem neměla nikdy žádné problémy tak přece to beru jako největší zázrak když se podaří splodit mimčo, a že ne málo lidiček s tím má dnes potíže, a že to může trvat taky nějakou dobu. No a tak z toho máme teď hrozně velkou radost a jsou to ty nejkrásnější pocity. Takže vůbec neřeším když si někdo myslí, že se bereme protože "musíme".

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivet
23. únor 2006

Gedren...no náhodou, my když oznámili, že se budeme brát, tak 95% lidí reagovalo "a to musíte" :o( Už mě pak nebavilo vysvětlovat, že ne....

Ale jinak Vám všem nevěstinkám, co se vdátáte s bříškem, přeju, ať máte krásný den, ať si ho užijete bez problémů a hlavně se vykašlete na všechny okolo sebe :o)))

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
bassy
2. bře 2006

Ahoj, ja se budu vdavat v 19 tt a brisko mi trosku povylezlo ted, je videt hlavne kdyz se poradne najim 🙂. Nejdriv jsem mela strach, ze mi bude na svatbe spatne, cele dopoledne jsem nemohla fungovat, jen jsem lezela, ale ted uz je vsechno v pohode, tak si svatbu urcite uziju 😉

janis
3. bře 2006

Ahojky všechny, moje kamarádka se vdávala ve 4. měsíci těhu, svatbu museli o několik měsíců posunout, ale vůbec jim to nevadilo. Původně měla být v květnu 2006 a uskutečnila se 17.ledna 2006 aby nebyla v tak pokročilém stádiu těhotenství a celý den si užila uplně perfektně, nic na ní ještě nešlo vidět a do dnešního dne to část její rodiny, která byla na svatbě neví, že je těhotná.Tak hodně štěstí.

alt
17. bře 2006

ahoky já se teda taky budu v červnu vdávat s bříškem.. vůbec mi o nevadí jsem ráda že se mám to povedlo teď už nemám strach jestli jsem vůbec plodná 🙂 chtěli jsme se brát až příští rok také v červnu protože již letos jedna svaba v rodině bude ale příroda zapracovala a my všem vyrazili dech už se na mimi moc těšíme. Mám akorát trošku obavu abych se vlezla do šatů ale v salónu mi je prý kdyžtak víc povolí kdybych mela už bříško jelikož budu na začátku5tého měsíce tak asi už tak náznak bříška bude no uvidíme. jinak svatbu si hodlám užít úplně stejně jako ostatní nevěsty stí rozdílem že bez alkoholu.. 😖

margit
18. bře 2006

Mne se ptal skoro kazdy, kdyz jsme oznamovali, ze se budeme brat, jestli musime... - asi si nemysleli, ze se po deviti letech vubec jeste nekdy vezmeme, kdyz to stale na svatbu nevypadalo (i kdyz spolu skoro stejnou dobu co spolu chodime i zijeme).
Co se nas tyce, taky bysme s mimcem jeste pockali, ale kvuli memu zdravotnimu stavu mi na gynekologii rekli, ze bych ja mela mit mimco co nejdriv... - dohodli jsme se, ze az po svatbe, i kdyz ja bych s tim klidne zacala uz ted pri planovani.
Ale na druhou stranu - jak tu uz zaznelo, nechci slyset, ze jsme preci jen museli. A navic s jeho vericicimi rodici by to mohl byt dost problem, za ktery to nestoji... stejne je to za par...

alt
18. bře 2006

margit my spolu jsme šest let takže už asi taký bylo na čase se svatbou něco udělat a mimi to vyřešilo za nás my bychom se asi ani ten příští rok nerozhoupali. Ale máš pravdu každýmu je jasný že čekáme..ale co já jsem ráda v práci už mě to stejně nudí je to pořád stejná rutina. A ještě k tý víře Jeho rodiče jsou také silně věřící,ale vůbec nám na to nic špatného neřekli, spíš naopak už chtěj asi vozit 🙂 Přílele sestra se taky vdávala na podzim a byla těhotná takže možná i kvůli tomu že už tu jedna svatba s bříškem byla tak mě to nějak netrápí..

bobulka
19. dub 2006

Ahojky, já se vdávám příští sobotu a jsem v 5. měsíci 😉 Jsem úplně v pohodě, až na ty ranní nevolnosti, ale ty jsou opravdu jenom ráno. Bříško už mám pěkný, ale šaty jsme sehnali, tak to bude Ok. Holt s tím alkoholem to bude slabší, ale to se nedá nic dělat...

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
honzina
19. dub 2006

Jé, Gadren, ty se zítra vdáváš? Téda! Tak to hodně štěstí, ať se ten den vydaří podle vašich představ! Můžu mít jednu otázku? Asi už pro tebe docela běžnou a otravnou... Proč ve čtvrtek? 🙂

betty
19. dub 2006

Gedren - gratuluji k bříšku. A ať se vám vydaří svatba jak si přejete. Mě to čeká v sobotu 😉

consti
19. dub 2006

gedren držím pěsti na svatbu!!A už se těším na fotky..počasí budete mít určitě nádherné 😉 !pa

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
zirafka105
19. dub 2006

Je, ahojky gedren... preju Ti, aby za tech 13 hodin bylo vsechno absolutne suprovni a abyste si to krasne uzili 🙂 🙂 🙂

ladunka
20. dub 2006

Hodně štěstí, gedren! 🙂

honzina
20. dub 2006

Gedren: V Brně krásně svítí sluníčko a vypadá to, že bude krásně teplo. Doufám, že je takhle i v Praze...
Myslím na tebe a přeju ti, ať je dnešní den opravdu jedním z nejkrásnějších!!! Hodně štěstí!!! A brzo nám sem dej fotky!!! 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz