Vdávala se některá z vás bříškem?

mousa
27. zář 2005

Ahoj holky - nevěsty a mladé paní. Vdáváte- nebo jste se některá z vás vdávala s bříškem?

nika
20. dub 2006

garden to je fajn, gratuluji a opatrujte se, všici tři, dobrou noc

honzina
21. dub 2006

Gedren, GRATULUJU!!! Ukážeš fotky??? sím... 😀

len
21. dub 2006

Gedren, taky moc a moc gratuluji 🙂 Jinak jsi nezmar - den před svatbou, v den svatby i den poté, pořád na beremese 😀 A taky se těším na fotky 🙂

honzina
21. dub 2006

Len, to bude závislost, ne? 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
michaela.123
17. kvě 2006

Ahoj nevesty, ja jsem ted v 6mesici, nejspise nejaky 25tt a vdavam se za mesic. Takze uz ted pekna kulicka a bude hure 🙂 Ze svatby strach nemam, ale schanim saty.... Praha Kladno.... Chtela bych vypasovana prsa a pekne vystrcene brisko, tak jestli nahodou nektera poradite kde, budu rada 🙂

michaela.123
17. kvě 2006

shanim 🙂

bredmax
11. srp 2006

když Kladno tak zkus Buštěhrad u Kladna. Za zeptání nic nedáš, můžu Ti poslat do IP jejich telefon a brnkni si tam.

janus
24. zář 2006

Kdy se vam zacalo delat to opravdovy brisko a ne jen to strevovy...?

bluediamond
15. říj 2006

Ahojky, moje kamarádka se vdávala v osmém měsíci s dvojčatama 😅 Měla obrovské bříško, ale kamarádka jí navrhla krásné šaty s růžovými malůvkami a vypadala kouzelně. Byla ale šíleně unavená a veselí po svatbě si moc neužila, spíš dost trpěla.

lamia
15. říj 2006

Já se vdala minulou sobotu - 21. týden těhu, ale nikdo to nepoznal 😀 -mj proto, že to všichni věděli 😀 😀 , ale ne, bříško mám ještě docela malé a svatbu jsme si krásně užili, i když jsem taky večer byla naprosto tuhá 😉 , jen tak tak jsem se zvládla v noci přitulit k manžílkovi a pak už jsme spali jak budulínci všichni tři.

vilca
16. říj 2006

Já jsem se vdávala v 6. měsíci těhotenství. Trochu to na mě samozřejmě bylo vidět, ale nám to nevadilo, stejně to všichni věděli. Navíc jsme neměli co schovávat, ne? 🙂

lamia
16. říj 2006

Právě, jsme hrdé matky! 😀 😉

monaberuska1
29. říj 2007

mousa
:ahojky já jsem se vdávala s bříškem🙂byla jsem v 6 měsíci když jsme si řekli s manželem ANO🙂a bylo to úplně super🙂

millihu
29. říj 2007

Ahoj maminky..ja se vdavala v 16.tydnu v krasnych upnutych satech a jedine co jsem mela velke bylo poprsi🙂))))takze super🙂vsichni o mimiskovi vedeli a nechapali kde ho schovavame....i kdyz jsem se hodne bala jestli se do tech saticek vejdu,protoze jsem je mela vabrane a zaplacene uz v unoru...svatba domluvena na 25.srpna a na konci cervna jsme se dozvedeli,ze budeme tri🙂

monaberuska1
30. říj 2007

Ahojky Mili🙂to máte taky zajímavý viď?my jsme plánovali půl roku dopředu, já se těšila jak si vezmu nádherný šatičky🙂a když nastal den a měla jsem si jít vybírat šaty, něco mi i před tím říkalo udělej si test, bylo totiž nějak moc změn🙂no a udělala jsem si ho, a šaty nikdo zkoušet nešel, 🙂 vybírala jsem si šaty 2 týdny do předu jelikož od 3 měsíce mi pěkně začlo růst bříško 🙂 😵 ale šatičky jsem si i přesto vybrala nádherné🙂