Ve 23 letech chci druhé dítě. Je to brzy?

zuzka.l
28. lis 2007

Ahojky vsem!me je 23 a mam uz skoro16mesicniho chlapecka a clovek uz tak uvazoval o druhem,aby mel sourozence blizko k sobe,ale rikam si,nejsem jeste hodne mlada na 2deti?rada by vedela jestli nekdo mel uz tak brzo dve deti nebo planuje 🙂

zuzka.l
autor
21. bře 2008

tak hlavne,at se z toho dostanes co nejdrive!!!!kor,kdyz jses tehule,tak pekne vitaminy,antibiotika a odpocinek!
Ted jsem ulozila maleho,ani nevim co jist,vlastne je to spise chut nez hlad.Pocasi tady na tecku 😒 takze clovek skoro nic nemuze.Uz druhy den jsem mela strasnou chut na hranolky,tak jsem dlabala.Pekne se vylez a nacerpej sily a pak pisni o tom jak Tebe pozadala tvoje polovicka o ruku🙂

tanuki
25. bře 2008

ahoj, tak to vypadá, že sjem to snad zvládla bez jediného prášku. ale ěmla jsem fakt na mále, řekla jsem si, že jestli se to do včera nezlepší, už si fakt pro něco půjdu... Teda jedny antibiotika mám doma od praktické lékařky, ale nepřišla mi vhodná, tak jsem je raději nebrala. v pátek jdu na ultrazvuk, tak to budou pěkné nervy, zda to taky nechytlo..
Tak se mějte hezky, co mrňous, kope???

zuzka.l
autor
25. bře 2008

Ahojky tak na ultrazvuk,to bude i fotecka?Tak dej do alba 🙂Tak doufam,ze uz ti bude jen a jen dobre,verim,ze malinke bude v poradku.Ja jdu dnes na tu krev do nemocnice jsem v 16tt.Ultrazvuku se uz nemuzu dockat,Petr taky 🙂 Citm obcas takove hemzeni v brichu,ale jeste to neni tak silne,ale citim.
V nedeli nam tady snezilo a na Anglii to je zazrak,maly videl poprve snih,tak byl z toho naprosto uneseny jak chumelilo,i kdyz to hned roztalo,mela jsem radost i ja,chybi mi opravdove vanoce se snehovou nadilkou,no tak aspon trochu na velikonoce 😀
Ja ted delam kureci vyvar polivku.Maly sedi na nocniku a kouka na pohadku o masinnce.Je nachlazeny ma rymu a kasle,takze pekne medicina a nejdeme ani ven.

zuzka.l
autor
26. bře 2008

Tak jsem vcera byla konecne na krvi,tak snad uz bude vse v pohode.Od vcera co jsem varila obed,mi zase bylo zle z vyparu,tak jsem zvracela a to jsem myslela,ze uz mam klid,no a dnes mi taky moc nechybelo,varit clovek musi uz jen pro maleho a ja mam taky vecne hlad,tak je to tezke.Ted by bodl osobni kuchar 😀
A jak ty jak se citis?

tanuki
26. bře 2008

ahoj, já už byla tři dny dobrá, ale včera jsme se pohádali a dnes mi je zas blbě+zvýšená teplota, fakt paráda, tak se asi těm antibiotikům nevyhnu - už je to dlouho 😢

tanuki
26. bře 2008

ahoj, já už byla tři dny dobrá, ale včera jsme se pohádali a dnes mi je zas blbě+zvýšená teplota, fakt paráda, tak se asi těm antibiotikům nevyhnu - už je to dlouho 😢 se prý v září stěhujeme. Tak mě to vzalo (negativně) jsem taková přecitlivělá, tak jsem bulela a bulela.. a vysílila se a teď to mám zpátky..
teda kuřecí vývar bych si taky dala 🙂

zuzka.l
autor
27. bře 2008

Tak to me mrzi,ze je ti tak zle ☹ to znam ty stavy a dobru to rozhodne neprida.A kam se mate stehovat?Do sveho?Ty antibiotika asi radci nasadis,kdyz je to tak dlouho ne?Ja opet varim jako kazdy den,delam zapekane brambory se syrem a salamem a malemu rajskou.Zacina byt z neho pekny certik.A ze skolou to mas jak?Kdyz ti je zle tak jses doma ne?

tanuki
27. bře 2008

ahoj, no dnes mě kamarádka nahlásila, jako že tam jsem a zítra tam půjdu, abych dostala zápočet. Příští týden máme volný - jen zkoušku, tak se mi to fakt hodí...
Zítra jdu na kontrolu, budou výsledky krve a asi ty antibiotika, snažila jsem se dlouho, ale asi je to fakt chce, navíc v pondělí už budu ve 2.trimestru, tak by mělo být všechno vytvořené a jen růst... Prostě abych byla delší dobu takhle vyčerpaná je pro miminko horší než antibiotika ☹ a blbá zvýšená teplota takhle dlouho prostě je vyčerpávající. navíc mě bolí záda jako pořád ležím s hodně pod hlavou!
No já jsem vděčná za cokoliv, co mi kdo připraví, jsem tak líná vařit, dokonce i čaj 🙂 Co říkal Dáda (jak mu říkáte???) na rajskou? Já jí nějak od malička nejím, taky koprovku, jinak všechno.
Stěhování tak trochu do vlastního - byt ve vlastnicví babičky. Blízko parku, takže super...ale ten začátek jsem prostě chtěla být u mamči, mít látkové plenky a tak 🙂 ono miminko a škola... No prostě si tam přinejhorší mamču nastěhuju 🙂 Ale jsem fakt zěvdavá, jak to budeme zvládat finančně..

zuzka.l
autor
28. bře 2008

tak dneska mas ultrazvuk,ze?tak pak pisni.Kolik si uctujou za fotku?Tady na nase asi 140korun za 3fotecky,ale zase se to nemuze srovnavat na nase.Mame tady pekne skarede,ani s malym ven nemuzu,ma kasel.Pres vikend by jsme chteli jet s malym do zabavneho parku,je tam vodni svet,zoo,atrakce,tak jsem zvedava.Prvni musime buknout listky,tady vse,kdyz buknes pres net tak je o dost levnejsi.
Tak hlavne,at ti je uz dobre.Ja to nechapu,ale u me zase zacali ranni nevolnosti,to jsem mela klid a tri dny zpatky a uz jsem zase dvakrat zvracela,nemuzu po ranu varit,tak si to budu muset chystat vecer.A to mam byt v17tt,je to fakt divne. 😒

zuzka.l
autor
29. bře 2008

Ahojky!Tak jakpak si dopadla na vysetreni krvi a ultrazvuku?Snad vse o.k!

zuzka.l
autor
31. bře 2008

Ahoj Peti!!!Jak si uz cetla,jsem z toho naprosto vyrizena,je to jak rana z cisteho nebe.Clovek si absolutne nedovedl predstavit,ze by ho mohlo neco takoveho potkat.Uz chci ctvrtek,ale zaroven se tak bojim co povi,nedovedu si predstavit jit na potrat,to by se asi zhroutila

ivulinda
9. dub 2008

ahoj holky,me je 22let a mám 2měsíční holčičku...myslím si,že je to akorát věk na dítě... 🙂

iwca
11. dub 2008

Ahojky, mě je 20 a můsím přiznat že když jsem zjistila že jsem těhotná pěkně mě to vyděsilo 🙂 . Spřítelem jsme dítě vůbec neplánovali. Apsolutně jsem si neuměla představit jak ve 20letech vychovávám dítě 😅 . Teď když je Elišce 10měsíců to vidím úplně jinak. 😉

janakropackova
16. srp 2008

Ahoj holky, přispívá sem někdo?

dreana
29. lis 2008

Ahojky, je mi 20 a manželovy 21. sme svoji pul roku. on by dítě chtěl, ja sem v druhém ročníku na VS. taky bych dítě chěla, ale všichni okolo mi furt říkaji.. snad nejsi těhotna... jen abys nebyla v tom... a ja sem tak nejsita.. nevím co mam dělat, mam pocit že mě kus chybí...

madhausmenka
12. čer 2009

Ahoj mě je 20 a mám 20 ti měsíční holčičku