Veletrh For Kids. Jak to tam probíhá?

anavka
2. kvě 2007

Ahoj holčiny,

plánujeme navštívit letošní veletrh, tak jsem se chtěla zeptat, byla jste některá na minulých ročnících tohoto veletrhu? Jak to tam probíhá? Vystavené věci si můžeme koupit? A někde jsem četla nebo slyšela, že prý jsou tam nižší ceny než normálně v obchodě, tak nevim co je na tom pravdy 😉

kaci1
31. bře 2011

@janca_dobi tady neměli tu cenu ofiko. Měly jí ve Špuntíku před týdnem a pán nám jí dal, když jsme si to objednali přímo na výstavě. Ale jestli chcete poradit opravdu od chlapa který to má hlavně jako koníček, tak se obraťte ve Špuntíku na pana Michala Štefaniče.-) Jinak my jsme na ten veletrh nešli kvůli slevám,ale aby jsme získali nějaký přehled a trochu se inspirovali. Kdyby manžela neuháněli z práce, tak jsem tam i dost nakoupila. Jinak občas jsem si nějaké slevy všimla.-)

kaci1
31. bře 2011

Jinak rozhodně to nebyla ztráta času. Lidí naštěstí nebylo tolik, protože jsme tam šli hnedka při otvíračce a ve všední den. O víkendu to bude asi trochu mazec. Dej vědět jestli jste pořídilu, ju?

janca_dobi
31. bře 2011

@kaci1 Tak to my tam taky nejedeme kvůli slevám, ale hlavně okouknout ty kočárky a načerpat inspiraci, stejně jako ty čekám první mimčo, takže se ještě v tom všem úplně neorientuju. 😅 Kolik si tak mám vzít penízků? 😀

kaci1
31. bře 2011

Tento design jsme vybrali ke sporťáku a vajíčku.
Hlubokou korbičku jsme si namixovali podle sebe.

kaci1
31. bře 2011

😀 asi dost jestli hodláš něco nakupovat 😀

kaci1
31. bře 2011
levata
3. říj 2013

nevíte někdo o volných vstupenkách na veletrh? děkuji