Veletrh PRODÍTĚ, Brno. Doporučily byste?

eva.konczynova
29. bře 2008

Ahoj holky, nebyla jste některá na tomto veletrhu, který probíhá do zítřka v Brně na výstavišti? Přemýšlíme o tom, že bychom se tam jeli podívat, je to sice trochu z ruky, ale kdyby to stálo za to... doporučily byste?

many
29. bře 2008

ahoj Evi 🙂 od nás tam jedna z diskuze byla včera Evča,ale ještě se neukázala,tak nevím jak byla spokojená 🙂 třeba se tu dnes ukáže a napíše 😉

aguaverde
29. bře 2008

Ahoj my tam byli včera 😉 tak jestli chceš ráda odpovím na co budeš chtít 🙂

eva.konczynova
autor
29. bře 2008

Super, tak jestli stojí za to tam jít, jestli bys to doporučila? Na jak dlouho to tak je a kolik stojí parkovné?

aguaverde
29. bře 2008

Tak parkovné stojí 180kč vstupné pro jednoho dospělého 140kč. Pokud nemáš ještě vybranej kočárek,postýlku a tak tak bych ti to doporučila ale pokud už to máš tak nevím no. Jsou tam vesměs jen ty kočárky a postýlky ale i pár hraček,nějaký věci pro mimi a těhu věci sem tam taky zahlídla 🙂 Těch kočárků tam bylo spousta ale půlku značek sme ani neznali. Ale zato byli ochotní a vše předvedli což v obchodě ti neukáží nic 😠 Jinak je tam ještě výstava rybářství ale tam fakt bylo narváno víc než v tom dětským a pak je tam i ten mobitex a tam byli udělaný hezky dětský pokoje. Pak je tam i výstava modelů a my chytli i šampionát v závodech.Ale určitě se nám to líbilo ale my se byli koukat hlavně na ty kočárky kterých tam fakt bylo požehnaně. 😉

aguaverde
29. bře 2008

Jo a na jak dlouho to tam je my tam byli myslím 3 hodiny pač sme pak jeli do Brna do zoo 😵 a prošli jsme všechno co tam bylo a i jídlo jsme stihli 😎

aguaverde
29. bře 2008

Jo ještě tam bylo hodně autosedaček 😉

eva.konczynova
autor
29. bře 2008

díky za info, a ty věcičky se tam dají i koupit? Na netu jsem četla že pro ženy s těhu průkazkou je vstupenka za 40 - víkendová. A vstupenka ti pak platí i na ten veletrh bydlení?

aguaverde
29. bře 2008

To nevím zda s těhu průkazkou je slevněná 😕 my na tu vstupenku byli všude 😉 Jinak některý věci se tam koupit dají ale myslím že zrovna ty kočárky ne.Ale dětský peřinky,hrazdičky nějaký oblečení tam lidi kupovali.

tydyt
29. bře 2008

Zdravím všechny! Také jsem se tam chtěla jít zítra podívat. (Kočárek a postýlku už sice máme🙂... ) Chtěla jsem se zeptat, neměli tam i látkové (kalhotkové) plenky? Jinak se dají sehnat jen na internetu a říkala jsem si, že kdyby tam byly, tak by stálo za to si je prohlídnout zblízka... nevíte někdo? Děkuju mockrát za odpověď!

aguaverde
29. bře 2008

tydyt ty plínky tam určitě byli a myslím že je i tam prodávali 😉

micanek
29. bře 2008

ahojky.
Já tam byla dneska. Takž eparkovné 180,-kč manža platil 70,-kč a já na průkajdu 40,- Převážně tam mají kočárky. Pokud si ale nějakej koupíš tam, tak ti ho daj až v nědělu.

Obchůdek z plenkama tam nějakej byl.

Jo a vstupenka je na celej veletrh.

tynucha
29. bře 2008

Ahoj holky, tak já tam dneska byla a můžu podrobně referovat.
Na těhu průkazku dostaneš bez mrknutí slevu, o víkendu je cena 70Kč normální a 40 Kč těhu. My se tam byli hlavně dívat na náš vyhlídnutý kočárek Roan Marita, který jinde v Brně mají snad prý jen na jednom místě. Vše nám ochotně ukázali, vysvětlili, složili rozložil oměřilii a kočárek si samozřejmě můžeš rovnou koupit a odvézt, což spousta lidí i dělala. Dají ti veletržní cenu (normálně stojí tenhle kočárek kolem 9000, po veletržní slevě 7000, leckde veletržní sleva platí ještě při nákupu týden po veletrhu). Dále zde měli asi 5 stánků s látkovými plenami - popolino, haipa daipa, tots bots, imse vimse a mamooth (myslím). Všude byli strašně ochotný, měly pulty se všema těma bambusovýma, biobavlněnýma, froté plínkama, kalhotky, separační pleny, všechno k ochmatání... já si o tom pouze ledasco načetla, ale není nad to, když ti paní předá zkušenosti, můžeš si přebalování ozkoušet na panence 😎 a hlavně tě do ničeho nenutí, já u stánku s popolínkama vyzvídala snad půl hodiny, pak si vzala ceník a šla a všici se usmívali 🙂 . Jinak v sobotu tam bylo NARVÁNO maminama a těhule snad z celýho Brna 🙂 takže jsme tam vydrželi jen 2 hodiny, ale je to určitě tak na 3-4. Ale možná to bylo tím, že tam odpoledne byla Dáda Patrasová, tu jsme teda raděj neviděli 😎 . Jinak spousty kočárků, autosedaček, těhu oblečení, postýlky, přebalovací pulty, oblečky pro mimča, hraček už míň ... Prostě pokud si chcete věci ošahat a nechat předvést, tak jednoznačně doporučuju. A pokud máte už i vybráno, tak jde všechno koupit často za veletržní cenu (cca 20%). Jediný minus jsou ty davy, fakt se proplétáte mezi kočárky, těhulemi a dětmi, ale mělo to svůj kolorit všechny ty pupkatý ženský 🙂 Překvapilo mě, kolik tam bylo (nastávajících) tatínků.

numerenka
30. bře 2008

Ahojky holky,my jsme byli s manželem na veletrhu včera. Bylo to super a kočárek jsme měli už vybraný z internetu, ale našli jsme stánek té firmy a dneska si pro kočárek jedeme. Kočárek máme o 15%levnější než by nás stál původně a rovnou jsme tam koupili i autosedačku. 🙂 Jinak se mi veletrh líbil, ale ta cena za parkovné byla strašná, tak jsme si raději trochu zašli a parkovné neplatili. 🙂

krista
31. kvě 2009

lisanda • 40tt • 19. březen 2009 v 09:15
Ahoj těhulky a maminky chystáte se někdo na tento veletrh? Jaké s ním máte zkušenosti?D. 😉

martinka79 • 2d • 19. březen 2009 v 09:19
Já dobré jen na inspiraci a okouknutí. Jinak nic moc. čekala jsem víc. 🙂

dukie • 1d • 19. březen 2009 v 10:26
Já tam byla loni a moc mě to nenadchlo. Spíš to bylo fajn jako netradiční "výlet" s mojí maminkou. Taková jakože dámská jízda. 😀 Ale jinak mi přišlo, že daleko víc věcí si dneska člověk prohlídne a dozví na webu. Byla tam spousta lidí, prodejci byli přidrzlí (jakože když jsem se třeba zeptala, jestli nemají v nabídce nějaké "větší" kočárky, tj. aby bylo uvnitř prostě více prostoru, protože naše dítko se mělo narodit koncem srpna, tj. do jara aby nám hlubokej kočár vydržel a nekoukaly mu v mrazu nohy ven, tak se na mě paní vystavující podívala div ne uraženě s otázkou, jestli jako čekám nějaký velký dítě... 😝 ) No ale ne všichni byli takoví, to je zas fakt. Ale díky tomu, že tam byl přehršel lidí, tak ti vystavující neměli dost prostoru věnovat se každýmu v klidu a individuálně, bylo těžký je vůbec na slovo ulapit... no prostě stran zbóóóží jsem se tam moc novýho a převratnýho nedozvěděla, odešla jsem zklamaná, že kočárky se vyrábějí všecky strašně malý (a nebyla jsem v tom sama, potkaly jsme tam několik dalších zklamaných návštěvnic, naštěstí to ale není tak úplně pravda), zato jsem si daly s mamkou výbornej bramborák a zhodnotily jsme to tak, že jako výlet se to dalo. 😀

lenkanemeckova • 1d • 19. březen 2009 ve 13:55
Mám velmi podobný názor... nic extra... a strááášně moc lidí... nám to pomohlo jen se definitivně rozhodnout pro kočár... protože jsme tam mohli vidět na vlastní oči kočár který nás zajímal a nikde v normálních obchodem je neměli... (ABS dising) takže po téhle stránce to účel splnilo. Ale nekoupila jsem tam nic. Ochota prodavačů nic moc... žádné slevy a výhodné nákupy... i ten kočár co jsme nakonec vybrali jsme koupili jinde. Mimochodem jsem 100% spokojená a moji prioritou bya taky velikost. Hanička není žádnej drobek, je jí 9 měsíců a stále spíme i s fusáčkem v korbičce... Takže doporučuji inglesinu