Velikost kojící podprsenky. Jak správně vybrat?

denousek
23. lis 2007

cauky...mam mensi problem..koupila jsem si kojici podprsenku prisla me na 900.-kc a ted mi znama rekla ze mi bude mala...ja mam totiz normalne prsa 80D a ona mi rekla ze se musi brat vetsi velikost to me pri nakupu ani trosku nenapadlo!zkusila jsem si ji sedela mi tak jsem si ji vzala...myslite ze bych ji radsi mela zajet vymenit??ja nevim o kolik se mi prsa zvetsi slysela jsem ze velka prsa uz moc nenabydou..poradte at to nejsou vyhozene penize.. ☹ dekuji moc

jazzina
23. lis 2007

wladka jo jsou to 8 😅
ale už nekojím tak je to dobrý 🙂 už to jsou jen 6 😉
a zdravotní problémy mám už od 14 let 😵

listicka20
23. lis 2007

Denousku, mozna zalezi i na druhu - znacce te podprdy, ja mela vzdycky cecka, koupila jsem si i kojici podprdy C a bala jsem se, ze budou male, ale jsou akorat, i kdyz mam ted prsa vetsi. Proste se ta latka vytahla, nebo to sijou s rezervou, nevim. Ale v deckach bych stopro plavala.

denousek
autor
24. lis 2007

no ja budu radsi asi plavat ne abych se tam pak nevesla jen latka to se da pozasit kdyby neco ale nevyhodim litr z okna aby mi to pak bylo maly ne...

yasmin07
29. lis 2007

Ahoj holky, jak to tak čtu, tak mě napadá, jestli má vbec smysl kupovat si podprdu před porodem? 🙂 Na druhou stranu by se do porodnice asi nějaká vzít měla, co? Já měla před těhu 75A, teď 80A někdy B a řeším, jaký číslo si mám pořídit 😵

denousek
autor
29. lis 2007

yasmin podprda se nema kupovat pred 35tt ....ale po porodu se ti stejne muzou jeste nalit prsa ze...no ja jsem ji vratila a dostala jsem listek ze si tam muzu v te hodnote vybrat kdykoliv cokoliv no...taky si myslim ze bych ji mela mit v porodce...segra ji tam nemela ale je to rozdil kdyz ma nekdo bezne B a nekdo D..vetsi prsa proste potrebojou podprdu porad tak nevim co budu delat........zkusim se tam jeste stavit za 14dni maji dostat zbozi,furt lepsi vetsi podprda jak mensi ne...stejne tam prijdu jeste prsni vlozky 😉

katka76
30. lis 2007

ja som mala povodnu velkost 75 B a 1 podprdu som kupovala v obchode asi v 35tt, je nevystuzena, bez kosikov a sedi mi stale hoci som na 80C, 2 som kupovala cez internet a stacilo uviest povodnu velkost a prisla taka, ze sedi perfektne

kyliefox271
1. pro 2007

Ahojte.Vzdy sa odporuca radsej vacsia ako mensia.Ja som si kupila na zaciatku 8.mesiaca jednu na kojenie,a este som myslela,ze tam budem mat rezervu, no skusala som ju potom doma a bola mi mala 🙂 Moja Dr. mi povedala,ze treba kupit aj o 3cisla vacsiu,a na zaciatku sa nosi aj plienka kvoli mlieku. Teraz mam 2nove a zatial mi sedia,ale ako to bude dalej neviem 🙂