Velikost kojící podprsenky. Jak správně vybrat?

denousek
23. lis 2007

cauky...mam mensi problem..koupila jsem si kojici podprsenku prisla me na 900.-kc a ted mi znama rekla ze mi bude mala...ja mam totiz normalne prsa 80D a ona mi rekla ze se musi brat vetsi velikost to me pri nakupu ani trosku nenapadlo!zkusila jsem si ji sedela mi tak jsem si ji vzala...myslite ze bych ji radsi mela zajet vymenit??ja nevim o kolik se mi prsa zvetsi slysela jsem ze velka prsa uz moc nenabydou..poradte at to nejsou vyhozene penize.. ☹ dekuji moc

denousek
autor
23. lis 2007

no tak..holky..poradteeeee....

melory
23. lis 2007

urcite si ju aspon o jedno cislo vymen.

bubadlo27
23. lis 2007

deni.
ja mam velkost tiez 80 D a kupila som to 2 kojenecke vo velkosti 80 E a 85 E,
teraz po dvox mesiacox od porodu ked nekojim, pouzivam 80 D 🙂 🙂
takze zhruba o cislo vacsie 🙂

dadka212
23. lis 2007

Určite si ju choď vymeniť aspoň o číslo väčšiu 😉
ja mám veľkosť 75E a mala som o číslo väčšiu a nosila som ju až doteraz už je mi veľká 😀

bielanevesta
23. lis 2007

Ja som normálne nosila 75 A a teraz mám tak 80 B takže určite choď vymeniť 😉

brnda
23. lis 2007

ahoj taky bych ji vymenila ja jsem mela 75b a ted kojim a nosim 75C

susik77
23. lis 2007

ak mas v 34.tt to D, uz by sa ti nemali zvacsit...snad...ja som mala asi v 32.tt F, kupila som si G a je nepouzitelna-moc velka 😎

susik77
23. lis 2007

inak, pred tehu som mala C, v tehotenstve sa mi dost zvacsili, ale zatial kojim...

bielanevesta
23. lis 2007

Mne sa pri kojení ešte zväčšili a v 34 tt nositeĺná podprsenka mi bola malá 😉

denousek
autor
23. lis 2007

no...to sem si myslela tak ji asi teda vymenim no...ja vim ze kdyz ma nekdo prsa A nebo B tak vetsi je samozdrejmosti ale kdyz ma nekdo prsa D jako ja tak co ja vim jestli se vubec zvetsi ....

denousek
autor
23. lis 2007

no ja mam 80D normalne ....i jak jsem tehotna tak mam D...horsi prave jak budu kojit jsem z toho paf ptz 900 za podprsenku neni zrovna malo... ☹

agny
23. lis 2007

denoušku, já jsem kupuvola tak, že jsem moc nekoukala na čísla, zkrátka ta co mi sedla tu jsem koupila, měla jsem u ní jen pocit, že je přes košíčky trošinku volnější ale to mě prodavčka ujistila, že to je místečko akorát na vložky do pod. Prsa se mi po porodu nijak dramaticky nezvětšila, dbej na to jestli je ti dobře přes hrudník, jinak jestli nemáš v ní prsa vyloženě narvané, tak bych ji možná nevyměňovala, jestli máš pocit, že tam ty prsní vložky vklidu dáš.. nezapomeň, že prsa nebudeš mít nalité imrvere...

denousek
autor
23. lis 2007

no agny prsni vlozky tam dam a bude to tak akorat jinak sedi perfektne jenze jestli se mi prsa o kousicek zvetsi tak jsem v pytli a prsa mi budou ..pretikat,, a to bych nerada neni lepsi radsi trosku vetsi??ja nevim....kdyz mam D normalne...neni lepsi radsi zas o cislo vetsi jak kdyby mi prsa tekly ven?-.. 😒

denousek
autor
23. lis 2007

agny a tu co sis teda koupila tak byla o cislo vetsi nez nosis normalne?

zdencab
23. lis 2007

Ja bych byt tebou ji sla radeji vymenit.V tehu jsem nosila 75E a par dni po porodu jsem mela 80F.A nebo si ji nech a az to bude aktualni tak si koupis jinou veilkost.Stejne jich musis mit vic.Ja ted po pul roce kojeni uz zase musim mit mensi velikost.Bohuzel to jeste na normalni podprdu neni.

denousek
autor
23. lis 2007

no tak a ty mas taky velka prsa zdenco ze tak asi se mi teda zvetsi no...normalni podprdu mam pred tehu i v tehu D takze si ji radsi vymenim no...tak diky moc

denousek
autor
23. lis 2007

😕

baileysa
23. lis 2007

denousek, mne bola a stale je dobra podprda, com si kupila v asi V tom 34tt, vtedy bola trosku volnejsia v kosickoch... mne sa prsia nejako vyrazne nenaliali, je to velmi individualne... aj tak ich budes potrebovat viac, ako baby pisali, takze ak by ti aj bola mala, tak za niekolko mesiacov ti moze sadnut, skor potom na to obdobie po porode, prvy mesiac dva si skus kupit nejaku lacnejsiu 😉

susy
23. lis 2007

zaujala ma tato tema. Moje cislo bolo vzdy 80/D.neskor som schudla 15 kg a mala som 80/C. Ked som zostala tehotná,moje prsia len rastli a rastli a zastavili sa na 80/F 😨 .V predajni mi vzdy povedali,ze take cisla nedostavaju vobec... 🙄

hedunecka
23. lis 2007

susy asi sme na tom rovnako 😀
ja som mala vzdy 85/D a pocas teho a teraz ako kojim mam 85/F 😅 taktiez mam veeeeeeeeelky problem s podprdami tak som si zaobstarala taku sportovu na kojenie a je fakt super nema ziadne kostice je po celej dlzke a fakt super drzi prsia 😉

paolin
23. lis 2007

mne prodavacka rikala, ze podprda se nema chodit kupovat driv, jak mesic pred porodem. a ze se do ni musi vlest prsni vlozka a dlan, aby byla potom akorat. no a ze kdyz ji budu mit jeste s cedulkou, tak ji klidne po porodu muzu vymenit. je pravda, ze se nekomu prsa nalijou jednou tolik.

denousek
autor
23. lis 2007

baileysa jenze ty nepises jake mas kosicky jak uz jsem psala tak jsem slysela ze velke prsa uz se tolik nezvetsi...proto vyzvydam jak sou na tom holky c déčkama a vic...

no tak dlan se mi tam teda fakt nevejde jen ta prsni vlozka...no radsi lepsi myslim vetsi prece aspon o neco se mi prsa zvetsi kdyz se mi od zacatku doted jeste nezvetsili....pisete ze se vam zvetsili a nebo ze v 34tt uz sou zvetseny jenze me se jeste nezvetsili tak me to asi jeste ceka,,,zvetsili se mi ale zas jako ne o tolik ze bych musela kupovat vetsi podprdu tak si myslim ze to mam jeste pred sebou ...to prece nicemu nevadi kdyz bude vetsi ne??lepsi vetsi nez aby mi to ,,pretikalo ,, ne??co myslite?

jazzina
23. lis 2007

Denousku,
já se s tím potýkám celý dospělácký život, ale asi jsem velká vyjímka 😒
kupuju si jeansy číslo 36 a podprdu (v těhotenství 75/H 😲 ) můj brácha říká, že jsem jak umělá panenka ☹
Každopádně k tématu, má zkušenost je, že když má žena v těhotenství velká prsa, tak už to po porodu (kojení) není tak znát 😉
Co se týče podprdy, kupovala jsem jí v obchodě kde je výběr z více než 10000 druhů. Mě nabídli 2 😅 . Obě jsem (ze zougfalství) koupila - účet 4200,- 😢 za "hnusné" podprdy.
no nevím co dodat

tilly
23. lis 2007

ja som nemala väčšie číslo, mne práve poradili, že si mám kúpiť väčšiu, kúpila som si a bola mi veľká, pritom som si kúpila len o jedno číslo väčšiu... a to som mala strašne veľa mlieka...

wladka
23. lis 2007

ja som kupovala vacsiu, asi o dve cisla.. a bola velka.. naozaj sa oplati kupit az potom, alebo ako ja.. riesila som to sportovou podprdou z Belindy 😉 .. a ziadne trample s odpinanim, zapinanim.. proste som to stiahla a jedlo sa 😉

denousek
autor
23. lis 2007

jazzino tak to je sila teda...to ti nezavidim...to existuje i H??to slysim poprve me stve ze mam D!!tak to ti teda vubec nazavidim ! no holky jak vidim tak je to hrozne individualni nekomu se prsa zvatsi a nekomu ne... .-( ale jakk rikam furt lepsi vetsi nez ´mensi ne??ted je mi zkratka akorat tak i kdyby byla o cislo vetsi to zase neni tolik ne??radsi vetsi to radsi at je tam volnost ne....nebo nevim....bbeee ☹

jazzina
23. lis 2007

den 😀 😀 😀
no už se chystám k reviznímu lékaři a ten mi je zmenší bez úplatku 😉 až mu je tam hodím na stůl 😅

wladka
23. lis 2007

jazz, H?? to su ako osmicky?? ci kolkatky 😲

wladka
23. lis 2007

a zdravote problemy nemas??

denousek
autor
23. lis 2007

hiii tak to jo ...s tim se ani neda zit ze to musi byt hrozne tezky....ty jo.....no tak muzu byt vlastne rada za to co mam ze....no nic valim na kute tak prsum zdar 😀 a ja si necham radsi tu podprdu vymenit jeste ste mi nikdo nenapsali jestli teda radsi vetsi o krapet nez pozdeji mensi no...tak zatim paa 😒