Věnuji kojenecké oblečení. Komu a kam?

plechajda
14. pro 2010

ráda bych věnovala oblečení co mám doma po dětech někomu, kdo je opravdu potřebuje. Napadl mě třeba kojenecký ústav nebo nějaká nadace.
Nemáte s tím někdo zkušenost ? Oblečení je starší, ale rozhodně ještě poslouží.....

vojtisek2007
14. pro 2010

@plechajda já pravidelně co už nepotřebujeme posílám do dětského domova 🙂 domluvila jsem se s ředitelkou přes e-mail a je to....

lenkavano
14. pro 2010

ahoj holky tohle téma mě zaujalo taky bych ráda někam posílala věci z kterých mi děti vyrostou 😉

plechajda
autor
15. pro 2010

vojtisku i na detsky domov jsem myslela, zatim jsem se nepidila, ale vim ze jsem "kdysi" slysela ze obleceni moc nechteji - ale zaprve to bylo davno a za dalsi si to presne nepamatuju...asi zkusim poslat emaily do kojeneckeho ustavu a detskeho domova a uvidime jestli budou mit zajem...

vojtisek2007
15. pro 2010

@plechajda já jsem taky nejdřív psala ředitelce e-mail, jestli vůbec můžou oblečení brát, napsala že jo, tak posílám - posílám do dětského domova pro děti 0-3 roky...takže i kojenecké hračky jsem poslala, osušky s takovejma těma kapuckama,látkovky,bryndáky....

salamandr
13. únor 2013

@plechajda dobrý den, v březnu čekám dcerku, jsem nemajetná a potřebuji pomoc v nouzi.Nemohli byste mi darovat zdarma nějaké oblečení aj,? Strašně by nám to pomohlo. Děkuji.

mauna001
12. dub 2013

dobrý den nenašel by jse tu někdo kdo by nedaroval oblečení na mimi ? od 0- 1 roku ?děkuji mockrát za nabydky 🙂

jennyska
12. srp 2013

Ahoj Maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každý se může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Já jsem právě vytvořila články na téma Kojenecké oblečení a ráda bych Vás poprosila, kdybyste mohly k tomuto článku napsat svou zkušenost s kojeneckým oblečením a vložit ji zde https://www.modrykonik.cz/kojenecke-obleceni/. Jak jste ho nakupovaly, na co jste se soustředily, co jste využily/nevyužily atd.

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě shánějí takové zboží, jaké je právě kojenecké. 🙂

Děkuji Ti a přeji Vám krásný den!
Jennyska
Asmira team - Modrý koník

lukasrbk
7. říj 2013

Dobrý večer milé maminky. Asi jsem z Vás nejstarší(43) a vaše rodičovské starosti mám za sebou, bohužel🙂. Syna jsem vychovala sama a dnes chci, opět sama, pomáhat dětem pomocí pěstounské péče. Proto bych ráda poděkovala maminkám, které mi k objednávce přibalily něco navíc nebo se domluvily na výměně a pod. Moc si toho vážím a přitom si dovolím reagovat na toto téma, kam s oblečením. "Mé" dětičky budou v rozmezí 0-3 let, na novorozeňátka jsem snad připravena, ale nikdy nebudu vědět jaké děťátko bude potřebovat spinkat u mě. Nepotřebuji velké množství oblečení, značkového už vůbec ne, ale jestli se najde dobrá duše, které mohu napsat v den "D" a poprosit jí o pár věcí za symbolickou cenu ke konkrétnímu dítěti bylo by to super. Nejsem v nouzi, neprosím, ráda sama pomohu jak budu moci, ale kupovat drahé oblečení nepovažuji za rozumné, raději pošlu kindervajíčko pro vaší ratolest. Užijte si rodičovství.
Iveta, Brno.

tehoad
18. led 2014

@lukasrbk Dobrý večer!Ráda bych nabídla oblečení po 2 dětech.Je mi líto ho jen tak vyhazovat.Je to pro vás ještě aktuální?

lukasrbk
19. led 2014

Dobrý den, nečekala jsem, že bude někdo reagovat. Určitě paní, mám to i komu dát, ale stačí jen pro nejmenší. Já mám v péči již 3m holčičku a zatím neznám starší děťátko. Jdeme vždy do porodnice. Doufám, že toho nemáte moc🙂, jestli se najde nějaká zachovalejší věcička, určitě bez fleků, že to říkám na rovinu. Občas nakoupím a spoustu věcí musím vyhodit. Nové věci nemáme, ale miminka jsou jak v bavlnce. Jestli Vám bude stačit poštovné.

hanyzka11
19. bře 2014

@lukasrbk
Dobrý den, pořád ještě přijmete nějaké věci na miminka? Měla bych něco málo 0-5měsíců.

lukasrbk
29. bře 2014

@hanyzka11 Děkujeme za dárek a rády Vás uvidíme, hodně zdravíčka pro dvojčátka, Iveta.

lenicka07
29. bře 2014

@lukasrbk Dobrý den, také bych mohla projít nějaké oblečení po dětech, do těch 3 měs. mi možná taky něco zbylo, jestli ještě máte zájem. Lenka.

marikura
5. kvě 2014

Ahojky,tímto bych chtěla poprosit maminky...kamarádka čeká dvojčátka..klučíky...kdyby někdo měl co už nepotřebuje pro miminka a chtěl by jí to věnovat..budu ráda🙂 Moc děkuji 🙂

monikafilipek
4. čer 2014

Dobrý den maminky,touto cestou by vas chtěla požádat o pomoc.Sháním hodné lidičky kteří by mi darovali nějaké věci na chlapečka,za 2 měsíce se má narodit.Dostala jsem se do finanční tísně a já budu vděčná za každou pomoc,jsem z Brna.Děkuji moc všem za pomoc,kdyžtak pište na 732724720.

monikafilipek
4. čer 2014

@hanyzka11 Dobrý večer měla by zájem o věci na kluka 0-3 měsíců.V srpnu porodím chlapečka a moc by jste mi pomohla .Děkuji Monika

poslitodal
15. kvě 2015

Preji hezky den,
prosim vsechny maminky, ktere maji veci, ktere nepotrebuji, zd aby pro ne bylo mozne je dat do balicko a zaslat co jinym zpusobem dopravit Humanitanrimu centru v Komarne
staraji se o postizene ai lidi a rodiny v nouzi. Na slovenske televizi jsme videla otresnou reportaz, jak tam zeny ma 6 deti a po zaplaceni najmu ji zbydou 3 euro na mesic. zacala jsme proto v rakousku, kde ziji sbirat veci pro Slovaky. myslim, ze v cechych neni lidem tak psatne,jako lidem tam. Oni se bez pomoci neobejdou. delaji
chránené dielne
humanitárne centrum
ochrana detí a mládeže
EITENINFO
Adresse
Župná 14,Vážského brehu brehu 152/17, 94501 Komárom, Nitriansky, Slovakia
Kurze Beschreibung
chránené dielne
humanitárne centrum
ochrana detí a mládeže
Impressum
sú dva dni v roku, keď človek nemôže urobiť nič. včera a zajtra!!!
Unternehmensübersicht
kontaktné pracovisko sa nachádza v Komárne, kde sa rieši právne poradenstvo, sociálne a ekonomické
komunitné centrum, cránen... Mehr anzeigen
Allgemeine Informationen
číslo účtu pre charitatívne zbierky
2949000428/1100
Aufgabe
ochrana ľudských práv, uržiavanie tradícií v remeselníckej výrobe, zamestnávanie v chránených dieľniach, ochrana životného prostredia
Produkte
tradičné výrobky z prírodných materiálov, keramiky a skla
Telefon
0908925732,0948393834
E-Mail-Adresse
iqclub.slovakia@gmail.com, steglasova@zoznam.sk

yotego
1. čer 2015

Dobrý den maminky ,mám prosbu ,mám u sebe děti mojí kamarádky ,holčička má 8 měsíců ,klučík 4 roky ,nemám je bohužel ještě soudně a tak si maminka užívá vesele jejich dávek ,zatím co já to všechno platím ,chtěla bych poprosit pokud by jste měli cokoliv na ty dětičky co můžete věnovat ,nebo za malý peníz poslat budu moc ráda ,vzhledem k tomu ,že at se snažím jak se snažím ,je to fakt náročné :((((

poslitodal
1. čer 2015

https://www.facebook.com/pages/Rodinné-centrum-...
pokud je vam lito vyhodit veci po detech, ze je nemate komu dat. skoda je davat do charity, kde je vetsinou ani neprijimaji a kdyz ano neni jasny, zda je neroztrihaji na vyrobu latkovych kobercu. Mozna je muzete zabalit a poslat do humanitarniho centra, kde jsou lidi tak chudi, ze jsou radi opravdu za vsechno co neni roztrhane a da se dal vyuzit. Rodine centrum Slunce v Komarne se strara o rodiny v nouzi a postizene.

hezky den preje Petra

lenista78
27. dub 2016

Já jsem třeba na věci co nepotřebujeme v téhle skupině. https://www.facebook.com/groups/145040177858298... pomáháte konkrétním maminkám, u kterých administrátorky ověřují, že to opravdu potřebují

magdapleskova
16. říj 2016

Dobrý den mám tady spoustu věcí po dětech mám 2kluky ale oblečení co jsem měla tak barvy neutrální takže se hodí i pro holku mám tady spoustu kojeneckého některé věci mám i na bazárku.Jsou to věci již použité a na některých věcech už jsou flíčky nebo sepranější ale stále se dají použít pro nenáročnou maminku,jen tak na lítačku nebo maminku která je ve finanční tísni.Já budu ráda že se toho zbavím a pomůžu tak někomu jinému.Mám tu i hračky,plyšáky,štěrchátka kdo by měl zájem piště 732314447 🙂 🙂

bibuska28
24. kvě 2018

Dobry den, prosim nemate niekto na darovanie kojenecke oblečenie? Od 0-6 mesiacov. Peniažkov moc nieje a moc by to pomohlo. Dakujem

krutovav
22. led 2021

Dobrý den,mam 3deti a čekám breznu čtvrté a mam obleceni plnej sklep i hraček a různých věcí pro malé děti.Mam kocarek trojkolku jezdí jen a nefunguje brzda.Starsi skolni batuzky.Na holku od narozeni do 12let a kluka do 7let.Rada z toho něco daruju mamince která je ve špatně finanční situaci třeba jen za sladkost(kinder vajcko nebo Kinder cokolada,cerealie,presnidavka)pro me deti.Staci jen napsat jakou velikost potřebujete a na kluka či holku a přijet osobně nebo za poštovné odešlu.Veronika Krůtová,Praha 17.E-mail:krutova.veronika@seznam.cz