Věříte na lásku přes internet? Jak to probíhalo?

popelka.miri
20. zář 2009

Už jste některá z vás zažila lásku přes internet? A jak to probíhalo? Mám něco načatého, ale je to poprvé, ale začíná mi to lézt nějak do hlavy 😀

aima
20. zář 2009

Ahoj, lásku přes internet jsem zažila a dopadlo to tak, že už jsme tři a půl roku manželé 😵 🙂

aponchie
20. zář 2009

ja si svou lasku pres internet po case vzala a mame dve deti 😵 svagrova taky v podstate kazdej koho znam

slunicko.
20. zář 2009

Popelko já to zkoušela mnohokrát,ale vždy jsem ztroskotala nebo narazila.Ted mám taky jednoho z internetu vypadá že je solidní i jeho s jeho dcerkou jsem se seznámila,ale mám z toho trochu strach. 😢 Ale neboj se skusit se má vše přeji ti aby tito vyšlo a držím pěstiček 🙂

popelka.miri
autor
20. zář 2009

Ale já jsem pesimista, moc tomu nevěřím! A jak jste s tím začali? Psali jste seznamku, že hldáte vztah nebo jak k tomu vlastně došlo? 😅

aponchie
20. zář 2009

vubec normalni nahodny chat 😎

popelka.miri
autor
20. zář 2009

tak já nechatuju

aponchie
20. zář 2009

hm tak to nevim ja jsem to neplanovala pres net nejak samo to slo pri nocnim chatu 😀

musko
20. zář 2009

ahoj!
Tiež už sme manželia a máme 2 deti 😵
Bola som na zoznamke a našla som si jeho inzerát. Odpísala som, po cca 2 mesiacoch sme sa stretli - no a sme spolu stále ( ale nevyšlo to na 1x - tiež som si písala a stretla sa s viacerými, tento bol posledný pokus - no a viyšlo to 😉 )

lenkanemeckova
20. zář 2009

😀 😀 😀 přidávám se do klubu... průběh velmi podobný jako u musko... jen s tím rozdílem, že já otevřela tu seznamku úplně náhodou... vůbec jsem nehledala chlapa, chtěla sem něco na seznam.cz ale nějak se to překliklo... přečetla jsem si inzerát co byl hned na hlavní stránce, zasmála se a totálně jsem to přešla... no vlastně tak totálně ne... několik hodin po té my to nedalo... furt sem na to myslela a nemohla sem usnout... nakonec jsem vstala, zapla PC... našla onen inzerát a odepsala. Dlouho se nic nedělo (dodatečně jsem se dozvěděla že ani nechtěl odepisovat, prý si říkal co to bude za ženskou že sedí v jednu u PC 😀 ) no ale nakonec odepsal, páč prý nikdo jiný neodepsal... psali jsme si... a já se opravdu zamilovala do jeho mailů... jemu mé maily byly taky sympatické... no oba jsme měli ze setkání strach a oba jsme čekali nějakou katastrofu... ale žádná se nekonala... jsme tři roky spolu a máme nádhernou princeznu... tomu říkám Hepáč 😀 😀 😀 Nejlepší je že ani on nikdy předtím nikoho přes net nehledal... u obou to byla premiéra a zároveň derniéra... osudu se zkrátka někdy musí pomoct 😉

romana.st
21. zář 2009

Ahoj,
také se přidávám do klubu 😀 Byla jsem čerstvě po rozchodu (7let) a jeden večer jsem brouzdala po netu. Narazila jsem na PROFILY na seznamu a koukala na klučiny. Nikoho jsem nehledala, jen jsem koukala ......
Nevím proč, ale narazila jsem na jednoho klučinu a napsala jsem mu. Tuším jen, jak se máš...
Nooo a je z toho už 3-letý vztah a mimi Adámek 😀
Jedna má kamarádka se s internetovým partnerem vzala a druhá s int. part. čeká mimi 🙂

popelka.miri , nejdříve jsme si psali vzkazy přímo přes ty profily a pak přes ICQ, nebo Skype a pak už jsme komunikovali z očí do očí....

STEJNĚ TO BYL OSUD!!!!

skurinka
21. zář 2009

Ano verim 😉

popelka.miri
autor
21. zář 2009

A co preferujete, že je lepší. Ten můj dotyčný mi navrhoval, že by mi i zavolal, ale já to odmítla, chci to zatím držet v té psané rovině...takže jaký na to máte názor? Myslíte, že je to tak v pořádku? Já nevím, jak by ten telefonát vůbec měl probíhat 😅 Znám ho z fotky na mobilu, ale jinak maily. Už 2x mi navrhnul telefon, ale já se na to zatím vůbec necítím a ani nevím proč... Te´d máme oba skype, tak chci přejít tam. Jak dlouho jste si jen psali?

skurinka
21. zář 2009

ja jsem si z tim mym....volala po 3 mesicich psani a mejlu atd.pac si nebyl schopnej koupüit mikrofon...a ted uz jen mluvime...

takze ja bych sla do toho.

joo taky jsem nevedela jak se mam chovat atd....
je fakt ze pri prvnim skype telefonu jsem kecala a kecala az my rekl-milcku stop... muzu taky neco rict 😀 😀

ale bylo to fgajn a ted je to super,

takze sup ke skype a volame 😀

jeudi
21. zář 2009

verim proc by ne ja nak podobne poznala manzela

zdenka26
21. zář 2009

ano věřím 😉

rondisek2000
22. zář 2009

ano verim 🙂, mam nastesti dobrou zkušenost, prvni rande po mesici psani 🙂 a uz je z toho 1,5 roku stara holcička 🙂

popelka.miri
autor
26. zář 2009

Tak jsem zase vyjímka 😔 Sice to vypadlo nadějně, opravdu i solidně a opravdově, ale zase jsem někomu naletěla 😠 Asi mi to není souzený. Už ztrácím víru v lásku...a už nevěřím, že taková přes internet vůbec existuje. Asi to nechám osudu, buď přijde sama, nebo mám holt smůlu 😔

fire85
26. zář 2009

tak my jsme si s přítelem psali asi 3 měsíce-březen až květen-a v květnu jsme se sešli.asi by jsme se sešli i dřív,ale byl pracovně v zahr.
to byl květen minulého roku, loni v listopadu jsme spolu začaly bydlet a jsme spolu doted.je teda pravda že bydlel u rodičů a jen 30 km od nás, takže kousek.

draga
27. zář 2009

od té doby co jsem přes inzerát našla na netu svýho manžela Ano 😎 ale předtím těch milion pokusů to jsem trochu už přestávala věřit na lásku vůbec 😀 😎

popelko nevzdávej se ten pravý tam někde je 😵

začlo to rychle...odpověděla jsme na inzerát (byla jsme moc naštvaná na svého tehdejšího chlapa, protože se mnou pěkně zaoral) za 3 dny jsme se potkali na kafču, a od té doby byli skoro pořád spolu...no taky to tak rychle dopadlo za tři měsíce těhu ....chtěli jsme oba a nelituju ničeho 😀

caira
27. zář 2009

..no od te doby jsem uz "randeni" po netu nikdy nezkusila, jsem se bala, ze to bude zase nejaky uchylhm tak ja to jednou teda taky zkusila a byla to katastrofaaaaaa !!! podle mejlu i fotek moooc docela sympatak, cca mesic jsme si psali a pak se domluvili, ze se sejdeme jeden den v praze ( ja bydlela cca 100km jednim smerem a on byl iopacnym smerem nekde od brna ) tak jsme teda jednu soboru rano vyrazili oba do prahy na "rande" a dopadlo to takhle : uz na nadrazi mi prislo divny, ze vypada nejak jinak nez na tech fotkach ( prislo mi, ze to muselo byt nejak upraveny - byl to pocitacovy grafik,takze jsem si rikala, ze se udelal trosku hezci) - no to by clovek jeste presel, ale celkove byl takovy desne vlezly, porad me chtel objimat a hned me chtel libat 😖 ..ja myslela, ze to bude spis o tom se vic poznat a on hned zacal povidat jak jsem jeho osudova, najednou z batohu vytahl nejakou tubu, v te mel stocenou mega velikostni moji vytisknutou fotku a v metru plnem lidi se dozadoval abych mu na ni dala autogram 😅 no trapas...pak vytahnul nejake tricko,ze mi ho doma s laskou nabatikoval 😅 ...a dovrsil to tim, ze me vzal do hospody na obed a rekl mi, ze si muzu objednat jenom neco levneho protoze nema moc penez tak at ho to moc nestoji 😝 ....to jsem se omluvila, sla s telefonem na wc a zavolala kamaradce at me odtamtud jakkoliv dostane..po cca 15 minutach mi volala zpet a prosila me at se okamzite vratim, ze jeji pritel ( imaginarni) mel autonehodu a ze me tam potrebuje... 😀 no nedalo se nic delat, vzala jsem nohy na ramena a utikala na vlakac...on v mem zavesu s tim, ze pojede semnou .. 😕 a ja na to, ze to nemuze, ze kde hodla zustat a on, ze by bydlel u nas, tak jsem mu rekla, jestli se nezblaznil, ze ho rozhodne nebudu brat k nam domu, kdyz ho ani neznam, no ve finale kdyz sel na zachod ( ja dostala prikazano na nej cekat pred dverma) jsem se sebrala a utekla, mela jsem kliku, zrovna mi jel asi za 10 minut vlak takze jsem do nej naskocila, schovala se v kupecku a jeste dva dny jsem z nej mela husi kuzi.. 😀
Od te doby uz jsem online randeni nikdy nezkusila, jsem se bala, ze zase natrefim na nejakeho uchyla 😀

kacamar
27. zář 2009

cairo 😀 😀

tak ja se taky pridavam do klubu. pro nas oba to byl prvni pokus o seznameni pres net. v listopadu to budou 4 roky, pres 2 roky jsme manzele a mame 18ti mesicni dceru.

urcite to funguje 😉 a seznamky nejsou plne jen samych ouchylu 🙂

skurinka
27. zář 2009

ahoj holky 🙂

ciara 😀
draga...tak ja jsem taky zacala chatevot pac me chlap taky se..

jak jsem psala nahore ze si jen pisem a volame .tak v listopadu se uvidime strasne se tesimee.... 🙂 🙂

caira
27. zář 2009

holky vy se smejete ale ja fakt uz pak mela strach..vsichni v okoli se mi smali, ze jsem mohla mit super zenicha 🙂

ale mate pravdu, ze urcite ne vsichni jsou uchylove, ale tenhle byl fakt totalni strevo...to jsem jeste zapomela dodat, ze si pak normalne zjistil na informacich nebo v seznamu cislo k nasim a volal tam a shanel me 😠 ja se divim jak jsou lidi vlezli, kdybych mu chtela dat cislo tak mu ho snad dam sama, ne? on snad musel volat vsem v Teplicich se stejnym prijmenim a zjistovat jestli nemaji dceru Petru, protoze jsem mu ani nerekla adresu takze nemohl vedet, kteri z tech x lidi v seznamu jsme my...

iris
27. zář 2009

my se také poznali přes net, jsme 3 roky manželé a máme skoro dvouletého Tomíka 😉

rioko
27. zář 2009

přidávám se, taky jsme se poznali přes net, jsme rok manželé a máme půlročního Vojtíška - ale než jsem ho našla toho pravého, potkala jsem různé divné týpky to je fakt

aponchie
27. zář 2009

vidite a me svagruse s tchynou davali najevo ze takhle to teda nemuze vydrzet a ze jsme do toho praskli hrooozne brzo a v patek sme meli 5let od svatby a v listopadu 6let seznameni bude ..ale jak rikam do dvou mesicu sem otehotnela 😀 😀

aponchie
27. zář 2009

jo a skripe to naprosto vsem obcas a kdo rika,ze ne tak si lze do kapsy..ja si nemysli,ze laska pres net je odsouzena k brzke zahube..je to uplne sumak..rikam si ,ze cim driv do toho clovek vleti tim driv z toho muze ven 😀 ja znam lidi co spolu chodili leta vzali a stejne se rozvedli casem..tak jak pokojne radoby klidne manzelstvi na verejnosti jak milosrdni a pak se clovek dovi co silene ho s eu nich odehrava a rozvod a pusa otevrena..je to uplne sumak.,bud to vyjde nebo ne..u nas je italie obcas a to poradna,ale procisti se vzduch je vymena nazoru a pak se usmirime humorem..pac ten magor me nenecha ani chvilku delat urazenou ..dneska me rozesmal po mensi hadce rano tim jak papez zacal zpivat chvalozpev jak knikl manzel se malem pocural smichy 😀

draga
27. zář 2009

apon vy jste to vzali hopem skoro jak my |🙂)

j.a.n.u.s.
27. zář 2009

Potkali jsme se na stesti.cz 😉
Zacali jsme spolu bydlet po 3tydnech od prvni pusy...
Ted jsme si vzali uver na byt...

Na muj vkus fakt docela dost rychle vsechno...ale co, nelitujem 😉

draga
27. zář 2009

janus ty taky na netu 😀 ? 😀