Věříte na lásku přes internet? Jak to probíhalo?

popelka.miri
20. zář 2009

Už jste některá z vás zažila lásku přes internet? A jak to probíhalo? Mám něco načatého, ale je to poprvé, ale začíná mi to lézt nějak do hlavy 😀

caira
27. zář 2009

holky ohledne rychlosti tak to taky znam, po 3 mesicich jsem u manzi uz bydlela, po 6ti me zadal o ruku a 9 mesicu zadosti o ruku byla svatba ( a to uz jsem byla ve 4tem mesici) ted mame 2 roky po svatbe a porad nam to klape jako bysme se poznali vcera 🙂

souhlasim s apo ohledne toho, ze taky znam lidi co spolu chodily treba 7 let a pak se rozesli a naopak pary co se brali ani ne po roce a jsou spolu skoro 10 let a v pohode 🙂

olii
28. zář 2009

Taky se hlasim do klubu 😉, manzela mam z Rande.cz, kam jsme si s kamaradkou ve 20 daly ze srandy inzerat, jako co kdyby nahodou 🙂, nejdrive jsme byli jen 5 let kamaradi a pak vlivem osudu se kamaradstvi "zvrtlo" a my spolu zacali chodit no a zanedlouho budeme jiz 3 roky manzele a mame toho nejkrasnejsiho chlapecka 😵.

aponchie
28. zář 2009

draga ano vzali znali jsme se od listopadu..v kvetnu sem si zlomila hnatu tak zamnou priletel ze statu v cervnu jsme otehotnela v zari jsme se brali v listopadu stehovali do sveho v breznu se narodila prvni holka..a myslim,ze nam to funguje suprove prestovsecko..to me svagruse ocernuje vsudemozne jak nam to urco nefakci a nepujde nam to tak rychle a oni jsou spolu9let z toho4roky manzele a po porodu od ni chtel muz odejit a nefunguje jim to,ale pretvaruji se uzasne..me je to popel kdo si co rika ..jsme stastni a mame dve krasne deti..nic nam nechybi 😀