Veštba, čo si o tom myslíte?

lenkapolla
8. pro 2013

Zdravim, pred par mesiacmi som mala dost zle obdobie a ked som len tak surfovala na internete tak som objavila jednu vesticu, ktora vesti z tarotovych kariet, tak som si pomyslela preco to neskusit.... pisala som jej ohladom rozpadnuteho vztahu. napisala mi ze je este sanca casom ze sa dame dokopy, co sme sa aj dali, sme spolu stastni, klape nam to ale stale mi vrta v hlave jej veta: na teba caka niekto iny.. neviem co si mam o tom mysliet, ci to moze byt pravda, neposkytla som jej ziadne udaje o sebe ..co si o tom myslite?

petulka26
8. pro 2013

@lenkapolla Na tyhle věci jsem nikdy nevěřila. Až jednou jsem měla také zlé období stejně jako ty, a moje kolegyně v práci mi řekla o jedné větštkyni u které byla, a že se jí splnilo všechno co řekla. Řekla jsem si proč to nezkusit, sice na to nevěřím, ale v podstatě nemám co ztratit. Vypravila jsem se za ní a byla jsem opravdu překvapená tím co mi řekla, bylo to mnoho informací a u spousty jsem si říkala tak to rozhodně nemůže být pravda. Teď, a je to už několik let zpět, se splnila poslední věc kterou mi tenkrát předpověděla, a to že se mi narodil syn, splnily se i všechny ostatní věci které mi řekla. Může to být náhoda, ale od té doby už nejsem tak skeptická, a myslím si že někteří lidé mají nějaký dar, a tyto věci prostě dokážou předpovědět. Možná na tebe opravdu čeká někdo jiný, neupínala bych se k tomu a netrápila bych se tím, ale až ten někdo přijde, tak si na ty její slova vzpomeneš, tak jako já když se mi postupně plnilo to co předpověděla.

lenkapolla
autor
8. pro 2013

dakujem za reakciu. ja takym veciam verim scasti... rozdiel je v tom ze ty si s nou aspon bola osobne, a aku metodu vestenia pouzila?..mne nepovedala nic take len to ze mozno sa dame dokopy, nic take mi nepovedala co by ma prekvapilo, nic take pri com by som si povedala ze, a toto odkial vie? proste to co mi napisala by mi mohol napisat hocikto aj bez kariet, tak neviem no... mozno na mna caka niekto iny, a mozno nie.... uz po tom nebudem patrat....radsej

dadushe
8. pro 2013

@lenkapolla Tak to je přesně ten důvod, proč bych do toho nešla. Člověk se potom může dozvědět něco, co vlastně nechce 🙂 Respektive může si nasadit podobného brouka do hlavy🙂 Podle mě věta, že na tebe čeká někdo jiný se dá vysvětlit různě, ne nutně jako nový úspěšný vztah. Že na tebe možná někdo čeká? A co...máš prima vztah, který funguje, a dotyčný "vyvěštěný" asi pravděpodobně stejně nebude princ na bílém koni. Nikdo nezaručuje, že za čekatelem není ještě další čekatel 😎 Věřím, že v životě máme svobodnou volbu. Můžeš si vybrat, jakou cestou půjdeš. Jestli je ti teď dobře a vážíš si toho, co máte s chlapem mezi sebou, tak tu přítomnost žij, není důvod, abys pátrala po budoucnosti 😉 Hoď to za hlavu a příště se radši věštkyním vyhni 😀

mysicka_lb
8. pro 2013

A někdo z Tvého okolí Ti něco nepřeje a měla by sis na něj dát pozor, po zdravotní stránce jsi celkem ok, ale v budoucnu hrozí problémy s...... , najdeš věc, o které sis myslela, že je dávno ztracená, měla bys věnovat víc času své rodině, nějaké Tvé kamarádce se stane něco nepříjemného, bla, bla, bla...... Takovou věštbu, ve které se stoprocentně v něčem trefím, Ti vycucám z prstu i bez věšteckého nadání a tarotových karet🙂. Vážně tomu, co Ti řekla, věříš a leží Ti to v hlavě i několik měsíců?

petulka26
9. pro 2013

@lenkapolla Ona věštila jen z toho že mě viděla. Původně jsem tam šla s tím že baba ze mě určitě nejdřív bude tahat rozumy a pak bude věštit. Jenže jediné na co se mě zeptala bylo moje křesní jméno, pak už jsem jen seděla a ona mluvila. Tenkrát jsem tam šla protože mi po vážné operaci doktoři řekli že nejspíš nikdy nebudu mít děti. To ona nevěděla a já jí to neřekla. A první co mi řekla bylo, že nemám věřit doktorům že velmi brzy budu mít dvě děti. Nemohla vědět že jsem na té operaci byla ani co mi doktoři tenkrát řekli. Za 4 měsíce od její návštěvy jsem čekala dvojčata 😉 Náhoda, ano možná ale ikdyby to byl podvod, ona mi v té chvíli dala naději kterou mi doktoři nedávali. U věštění přes e-mail, bych ale asi souhlasila s holkama @dadushe @mysicka_lb že takovou věštbu jako často dostaneš bych dala dohromady taky. Jsou to tak straště obecné věci, že v tom určitě nějakou shodu najdeš.

lenkapolla
autor
9. pro 2013

dakujem za rekacie, mate pravdu vsetky, je to smiesne aby som sa nad tym viac pozastavovala 😵

beandy
9. pro 2013

Já byla u kartářky dvakrát, ze zvědavosti. 🙂 Řekla mě úplně do detailu všechno co se mě stalo nebo co se teď děje.. Dokonce i to, že mi nepůjde otěhotnět hned. Jo a teď někdo řekne: to sis vsugerovala, to je psychický. 😀 Ne není to psychický. V té době jsem už děti chtěla, ale vůbec jsem se tím nezabývala že bych z toho měla nějakej blok nebo stres už dopředu. Taky mi řekla že se rozejdu s přítelem, budu mít astma a problémy s kyčlema. Taky že potkám někoho a že se vezmeme a budeme mít děti. A tohle řekla třeba kartářka mé mamce která se na mě ptala týden před tím, než mě přítel požádal o ruku.. řekla že podruhé prý budu čekat dvojčata (opět budu mít problém s otěhotněním). Ne že bych je teda už čekala, zatím jen jednojče. Ale jak tohle může vědět? Nevěřím v boha, ale na to že "něco" existuje prostě věřím. 🙂