Věštění pohlaví pomocí prstýnku. Vychází to?

mami29
20. led 2011

Holky jak je to s věštěním pohlaví pomocí prstýku (jakoby kyvadla), vychazi to a jak to vlastně je, co znamená čárka a kroužek?

very8888
20. led 2011

Ahojky! Kroužek je holčička a čárka chlapeček. 😀

honzulka
20. led 2011

Ahojky...u mně to nevyšlo... 😀 ani s prstýnkem ani s jehlou.. 😉

dolda
20. led 2011

Mě to teda zatím s holčičkou vyšlo, jestli bude někdy druhý chlapeček, tak je to na 100% pravda 🙂

kacii
20. led 2011

ano, jak pise very...mne vysli kdysi davno dva kluci...jestli to tak bude, nechame se prekvapit...kamaradka co mi to delala, to zkousela i u lidi, co uz deti meli a nevedela jake a vyslo to...me spis fascinovalo, jak se to pak proste zastavi a nechce se to ani tocit ani kmitat, kdyz uz vic deti byt nema...zkousela jsem to kamaradum taky, i manzelovi, taky mu vysli dva kluci a taky vim, ze jsem to nijak neovlivnovala a delalo si to co chtelo a to zastaveni me vazne udivilo zase...tak jsem zvedava, jestli to bude sedet.... 🙂

luciebx
20. led 2011

jj krouzek holcicka carka chlapecek.. no me se ty krouzilo.. ale mame Benicka.. 😀 😀 tak nevim nevim..

nali
20. led 2011

Tak nám vyšli dva klučíci podle prstýnku a máme dvě princezny.

vendulka
20. led 2011

já to nikdy nezkoušela 😀 ,třeba budu mít to štěstí na podruhé a vyzkouším to,ale moc tomu nevěřím stejně tak jako těm kalendářům s pohlavím 😀 (tam nám to nevyšlo)

lukza
20. led 2011

u mě to vyšlo čárka chlapeček a nad bříškem se mě prstýnek kýval do čárky jak blázen🙂)

kristiluky
20. led 2011

tak mne vyšiel prvý chlapec a potom ešte jeden ale manžel druhé baby nechce tak neviem...ale kamoška to robila aj mojej mame a ukázalo jej to aj mojho brácha ktorý zomrel ako polročný a to o ňom nevedela...možno náhoda...

markytkaaa
20. led 2011

Tak my jsme to vždy "hráli" tak, že kroužek je chlapeček (kuličky) a čárka (pipinka) je holčička 🙂
A tak mi to i vyšlo ... vždy jsem zkoušela jen dvakrát, manžel mě na potřetí zarazil, ať to nezkouším, že chce děti jenom dvě 😀 🙂 😉

evena
20. led 2011

ahoj ... zkoušela jsem 😀 a vyšlo to ... ale nevěřím že je to něco mezi nebem a zemí, pracuje za tebe spíš podvědomí 😉 já si holčičku přála, takže mě prstýnek nad břichem opisoval kroužky kdykoliv jsem to zkoušela a bylo to snad 10x 😀

mamusa1611
21. led 2011

no, tak mě to dělala taťkova přítelkyně, a prstýnek se šíleně roztočil dokola... Dělal to přítel, a prstýnek se ani nehnul.. 😀 Na UTZ mi potvrdili 2krat holčičku,takže by to měla být pravda,ale jelikož já na takové nesmysly nevěřím,tak si myslím,že to byla pouhá náhoda...😉

many
21. led 2011

holky tak já takovým věcem moc nevěřím, ale segra mi to dělala na ruce a vždy vyšlo kluk, kluk , holka a pak to stálo 🙂 mám kluka už a teď čekám druhýho 🙂 a pak mi kroužila nad bříškem a taky to ukazovalo chlapečka 🙂 ale teda do holčičky už nechceme jít, dvě stačí , tak uvidíme 😀
kamarádce furt vychází jediný kluk a pak to stojí, má kluka a další už nechce 🙂

mady
21. led 2011

no kamarádka mi to zkoušela s křišťálovým kyvadlem prý se nikdy nepsletla 😉 byly jsme 2 těhulky mně řekla kluka a druhé holčičku 😉 jsem z toho byla nešťstná neboť jsem si přála holčičku a cítila jsem že to holčička je 😉 no a nakonec to bylo přesně naopak já mám holčičku a kamarádka kluka 😀

zlatouch
21. led 2011

No nevim, nechceš si radši počkat na ultrazvuk? 😉

coxa
21. led 2011

Mně od malička vycházel páreček a mám dva pořádný kluky - takže je to opravdu zase jen dalších z babských pověr. 😉

suussy
27. led 2011

Ahoj!Mě vyšel první chlapeček a to se povedlo.Druhý má být taky kluk, ale na výsledek si budu muset počkat tak tři roky. 😉

lucyjanek
27. led 2011

Já na tyhle věci teda taky nevěřím, ale kamarádka mi dělala a vyšla mi holčička...ale jenom jedno dítko, takže za tu cenu doufám, že to lže, beru i kluka za to, že bych měla dětičky dvě...i když mít tu holčičku tak bych se nezlobila 😵

luuciee83
27. led 2011

já dokud jsem nebyla těhotná, tak mi stále vycházelo podle prstýnku holčička - kluk - holčička a když mi to udělala kamarádka a to už jsem byla poprvé těhu, tak mi najednou vyšel první kluk (toho jsme měli i potvrzeného z utz) - pak holčička (tu také už máme) a nakonec kluk - tak uvidíme... jestli se tedy do třetího někdy pustíme 🙂

zakarin
27. led 2011

No tak tohle už jsme s kamarádkou taky řešily. Ale na tohle musí mít člověk nějaký smysl,každému to nefunguje. Mě vyšlo,že budu mít děti dvě,chlapečkA a holčičku,chlapečka v 25 a holčičku ve 29 a vyšlo to. Dle prstýnku už bych více dětí mít neměla. Když se prstýnek točí znamená to holčička a když se jen kýve je to chlapeček.

trojlistek
1. únor 2011

ahoj ja to delam podle jehly a docela na to verim, zkousim to kazdemu, kdo se da 🙂 a mam skore ze 70ti jen 3 chybky, to o necem vypovida, ty dotycne jsem treba ani neznala, stacilo par slov a chtela to kazda videt a zkusit, napr i sestra v laboratori a taky mi to vyslo. kyvadlo kluk a krouzek holcicka. Me vychazi kluk,kluk,holka,holka,kluk- pro objasneni to prvni byl potr, to druhe mam krasneho syna a druhou a treti nadhernou holcicku - dvojcatka prirodne 🙂 ja bych si jeste ctvrte miminko prala, ale manzel nechce povolit, jsem stastna, ze mam tri krasne a zdrave deti a uvidime treba se to do budoucna povede, uvidime, je fakt, ze mi to rekla i kartarka, ze tam mam jeste kluka. 🙂
A kdyz jsem se s ni o tomhle bavila, tak rikala, ze tyhle veci jdou nejlip vodnarum,pry maji sklony k tajemnu a ja jsem vodnar. Jinak ta jehla ukaze vsechny zplozene deti, vcetne potratu a je to fakt - zkousela jsem to na tete, tam mi vyslo 5 deti- to posledni holka a ona mi potom rekla, ze 4xpotratila. -ja tomu verim, cisla me presvedcily, tak ahoj samanky 🙂

deeniisa
2. únor 2011

nevim jak je to s prstynkem ale sestra mi tesne pred genetikou vestila s niti a jehlou a trefila se dokonce se ji to podarilo i u nekolika kamaradek takze bych tomu i verila ale nejsem na tyhle veci nejak extra .... nejjistiji vam to stejne prozradi doktor tak si pockejte na jistotu :D

helcenka
2. únor 2011

Ahoj,
já měla u prvního prcka "vyvěštěnou" holčičku - a to jak prstýnkem, tak cikánkou (mimochodem jenom jsem ji potkala na ulici a nic za to nechtěla), a podle čínského kalendáře to měla být také holčička. No a máme pěknýho chlapečka. Na UTZ jsme si to říct schválně nenechali.
Teď čekáme druhé a opět podle UTZ nechceme nic vědět. A ani podle ničeho jiného. 😉

rezicka
11. bře 2011

ahojky jsem tu nová 🙂 .A u mě to s prstýnkem vyšlo, u dcerky kroužil dokola a teď jsem ve 21.tt,můj dr. mi v 16.tt řekl,že je to na 100% holka ale prstýnek od začátku ukazoval kluka,tak jsem trošku doufala,neboť jsme si přáli páreček a teď jsem byla na velkém ultrazvuku a dr. mi ukazoval pinďíka a říkal,že takhle holka určitě nevypadá 😉.Nechtěla jsem mu uvěřit,ale mám to už dvakrát potvrzené,takže na tom něco bude.Manžel chová papoušky a určuje pomocí prstýnku pohlaví a taky to vychází.

ajvisek
4. lis 2011

Ahojky maminky,
také jsem se nechala unést a dle prstýnku mám mít holčičku kterou bych moc chtěla neboť kluka už máme.Dělala mě to kámoška která to všem uhodla.Dnes jsem byla na ultrazvuku a doktorka mi zdělila že to bude chlapeček.Jak jsem se těšila na holčičku,tak je všechno pryč.Už je mě jedno jestli to bude holka nebo kluk,teď se jenom bojím aby se miminko narodilo v pořádku nebo aby se nestalo ještě něco horšího.....Tak jsem tomu uvěřila....,trochu mě uklidňuje že to také tady nějaké mamince nevyšlo a že je miminko ok, ale teď s tím pocitem strachu budu muset čekat až do porodu HRŮZA....

magdakovana
Odpověď byla odstraněná
Zobraz